KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: smink91, az összetevőket feltöltötte: MissL, Módosítva: 2017. február 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Regeneráló elixír arcra aktív komplex-szel 5 értékes olaj és E-vitamin felhasználásával.

Tudtad, hogy az ultrakönnyű arcolaj egy igazi tápanyagbomba, köszönhetően a formulájában megtalálható 5 értékes és szuperkönnyű olajnak? Segít táplálni, hidratálni és megerősíteni bőrödet, és hozzájárul friss, üde és feszes megjelenéséhez. Könnyed formula, gyorsan beszívódik.

• babassuolaj - segít a kollagéntermelésben
  • maracujaolaj - segít az elasztántermelésben
  • zöldkávéolaj - hidratálja bőrödet lenmagolaj - erősíti a bőr védőrétegét könnyed formula gyorsan

Ár: 1500 Ft + 500 Ft postaköltség , Eladó: bbnb04
Állapot: Két alkalommal használt, Helyszín: Lovászi, fizetés: Fizetés banki utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Barby831

2018. június 13.

imadom ezt a terméket. gyorsan beszivodik. puhava varazsolja az arcomat. taplaltabb lesz. arckremet annyira nemszeretem szoval nekem ez az olaj egy megvaltas.imadom!!!

Barby831
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

henifekete

2018. május 25.

Semleges, elhasználgatom, ha kell egy kis plusz hidratálás, de nem a mindennapi rutinom része. Csak azért hiányzik majdnem a fele, mert kifolyt :D

henifekete
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Tina01

2018. április 21.

Sosem használtam még ezelőtt arcolajat, féltem is kipróbálni,azt gondoltam hogy zsíros lesz tőle az arcom, meg nem fog beszívódni rendesen. Le árazva vettem meg és nem bántam meg hogy meg vettem imádom! Nagyon szereti az arcom. Nem rég használom, de már most nem tudok megválni tőle :) Újra fogom venni!

Tina01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 21.

pvviki

2018. április 16.

Első arcolajom. Nagyon jól beszívódik, hidratálja a foltokban száraz arcom. A pipettás tető jó megoldás, bár az első alkalommal eltört a műanyag, hordozhatatlan. Főként este teszem fel, de tegnap nappalra használtam és elégedett vagyok, gyorsan megitta a bőröm, nem volt fényes, zsíros hatása.

pvviki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

januariszilva

2018. február 27.

Nagyon szereti az arcom. Könnyen felvihető, nekem könnyen beszívódik, nem büdös, jól hidratál. Ritkán este, leginkább reggel smink alá használom, míg a fogamat mosom már be is szívódott annyira, hogy mehessen rá a krém és az alapozó. Újravevős. Nagyon remélem, hogy ezzel a termékkel nem bánik úgy el a cég, mint a többivel, amit megszerettem, mert azokat sajnos rendre megszűntetik értékesíteni.

januariszilva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

kerekesa90

2018. február 16.

Első arcolajam volt, és nagy szerelem is egyben. Óckodtam olajat kenni elsőre az amugy zsirosodásra hajlamos arcomra, de nagyon szerette!!
Azonban semmiképp ne repültessétek!! Az összes kifolyt a nesszeszeremben. Nagyon sajnáltam. 🤨

kerekesa90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Zsozs

2018. január 30.

A korábbi vélemények miatt döntöttem úgy,hogy csak tartós használat után ítélkezek a cuccról.😃 Bő 3 hónapja használom már (itt meg kell említsem,hogy kb. a 35%-a fogyott el csak ez idő alatt) és azt kell mondjam,hogy imádom. Nem használtam ezelőtt még arcolajat, de tőle jó ideig nem szeretnék még megválni. Az illatát is szeretem (mások is megdícsérték már); kb. 90%-ban rendbe hozta az arcbőrömet, ami más terméknek eddig nemigen sikerült. Szerintem nagyon-nagyon jó ötlet volt a pipettás megoldás, mert egyrészt megkönnyíti az adagolást, másrészt sokkal higiénikusabb is mint a hagyományos kiszerelésű arcápolók. Ami egy icipici kétséget vet fel bennem az az,hogy ha véletlen egy,maximum két nap kimarad akkor a bőröm valósággal szomjazik rá (nyilván nem direkt hagyja ki az ember lánya az ilyet, de néha-néha bármi becsúszhat). Ez talán arra enged következtetni,hogy lehet csak felületi arcápolás és nem jut el a mélyebb rétegekbe.🤔 De ez egyelőre csak a saját spekulációm,ha tudományosan alá tudom támasztani majd updatelek. Viszont ez még semmit sem von le az értékéből:)

Zsozs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

Domcsi07

2017. december 20.

Sosem használtam még ezelőtt arcolajat, így nincs viszonyítási alapom, de ez a termék elnyerte a tetszésem. Nem hagy olajos érzetet maga után, jól beszívódik, és olyan kis puha lesz utána az arcom. Kombinált bőrre is kiváló. Az illata semleges, hamar elillan.

Domcsi07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

pamperdragon

2017. december 10.

Ez valami rettenet. Alapból is érzékeny a bőröm, szóval vigyàznom kell mit kenek rà, de ettől konkrétan olyan allergiàs rohamot kaptam, hogy az egész arcom kiszàradt és vörös kiütések leptek el. Valószínű a parfüm az oka. Odaadtam anyukàmnak. Ő szereti. Ezért a két csillag.

pamperdragon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

illeskitti

2017. november 26.

Tökéletesen hidratáló arcolaj, kombinált bőrre is szívesen ajánlom! Bőven elég egy- két csepp belőle, ha többet kenek fel, apró pattanások jelennek meg az erre hajlamos részeken. Sminkalapnak is kiváló, és pihe-puha lesz a bőröm tőle:)

illeskitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.