KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: smink91, az összetevőket feltöltötte: MissL, Módosítva: 2017. február 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Regeneráló elixír arcra aktív komplex-szel 5 értékes olaj és E-vitamin felhasználásával.

Tudtad, hogy az ultrakönnyű arcolaj egy igazi tápanyagbomba, köszönhetően a formulájában megtalálható 5 értékes és szuperkönnyű olajnak? Segít táplálni, hidratálni és megerősíteni bőrödet, és hozzájárul friss, üde és feszes megjelenéséhez. Könnyed formula, gyorsan beszívódik.

• babassuolaj - segít a kollagéntermelésben
  • maracujaolaj - segít az elasztántermelésben
  • zöldkávéolaj - hidratálja bőrödet lenmagolaj - erősíti a bőr védőrétegét könnyed formula gyorsan

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

pamperdragon

2017. december 10.

Ez valami rettenet. Alapból is érzékeny a bőröm, szóval vigyàznom kell mit kenek rà, de ettől konkrétan olyan allergiàs rohamot kaptam, hogy az egész arcom kiszàradt és vörös kiütések leptek el. Valószínű a parfüm az oka. Odaadtam anyukàmnak. Ő szereti. Ezért a két csillag.

pamperdragon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

illeskitti

2017. november 26.

Tökéletesen hidratáló arcolaj, kombinált bőrre is szívesen ajánlom! Bőven elég egy- két csepp belőle, ha többet kenek fel, apró pattanások jelennek meg az erre hajlamos részeken. Sminkalapnak is kiváló, és pihe-puha lesz a bőröm tőle:)

illeskitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Anitacc

2017. november 25.

Az arcolajok iránt vegyes érzelmeim voltak eddig, aztán láttam hogy akciós, és beválaltam hátha. Nem bántam meg! Tetszik az illata, habár felkenve hamar elhalványodik. A felszívódása változó, ha önmagában használom sokáig tart, viszont arckrémmel kavarva hamar beivodik a bőrbe. Használat után puhább lesz a bőröm, nem annyira száraz. Csak ajánlani tudom:)

Anitacc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

Viki9727

2017. november 20.

Akciósan 1200 ft-ért sikerült lecsapnom rá. Száraz vízhiányos az arcom, egyáltalán nem szívódott be gyorsan. Estére szoktam használni, de 1x napközben kipróbáltam és 4-5 órán keresztül rajta volt nem szívódott be, ragacsos és fénylő volt az arcom. Illetve a barátom a közelembe sem jött mert irritáló dohos/gyurma szaga van. Néha néha azért használgatom, de csak azért mert nem akarom kidobni. Azon kívűl hogy a haszálata után puhább lett az arcom (1 napig kb) mást nem tapasztaltam.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Kittic

2017. november 10.

Télen nagyon száraz az arcbőröm, ez az olaj nagyon jól hidratálja. Gyorsan beszívódik, nem lesz utána ragacsos a bőröm. Éjszakára használom és csak ha már nagyon szükséges. De nagyon jól működik.

Kittic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

SzySza

2017. november 9.

Akcios szettben sikerult megvennem. 3500 ft volt 2 parfum, egy spiral es o. Na gondoltam, ha mar igy alakult megnezzuk mit tud. Nagyon tetszik a kiszerelese, a kis pipetta, es az is, hogy szepen beissza a borom, 10 perc utan nyoma sincs, csak a babapuha bornek. Ami a kezemen marad, azt bedorzsolom a mancsaimba, es azt is puhitja szepen. Viszont parom megjegyezte ma, hogy egy ido utan furi, kisse dohos szagot erez a kozelemben. Megfejtettuk, hogy az arcolaj valt at kisse ilyen dohoskas, allott szagba. Van egy test olajam is a rossmannbol, a beauty oil, annal is ugyan ez a helyzet. Talan ez valami olaj sajatossag lehet. Sajnos ezert csak 4*, de a hatasa az nagyon klassz. :) Kulon mondjuk nem vennem meg rendes aron! Igy viszont, hogy fillerekert jutottam hozza, elhasznalom szepen majd. :)

SzySza
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Dalmicica

2017. november 6.

Elhasználtam egy üvegcsét. Nagyon szuper kis cucc.Este használom, reggelre puha lesz a bőröm. Nem okozott irritációt az extra érzékeny ragyásodó bőrömön se :D Viszont órák múlva és reggel fura utószaga van, eléggé érdekes....sokáig nem jöttem rá minek van ilyen szaga mire kiderült, hogy ennek :D Sokáig kitart. Most másikat fogok felbontani, de ha az nem válik be tuti ezt veszem újra.

Dalmicica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Gwenny

2017. október 14.

Nagyon meglepődtem, mert nem hittem, hogy az arcom toleráns lesz egy olajjal. Ehhez képest letisztult, ruganyos és puha bőr. Egyáltalán nincs már se pattanásom, sem pedig mitesszerem. Pedig már lemondtam a tiszta bőrképről. Egy pipettányit szoktam használni minden este(néha reggel is). Viszonylag gyorsan fogy. Illata semleges.Csak ajánlani tudom.

Gwenny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

ALettah

2017. október 2.

Update: Nehogy utaztassátok! Elkövettem azt a hibát, hogy magammal vittem nyaralásra. Az egész kozmetikumos táskám olajban úszott, megjegyzem, hogy az egyetlen termék volt, ami elfolyt útközben. Kevesebb, mint fele maradt meg. Még úgy is képes volt kifolyni, hogy a visszautat pohárba állítva és zacskóba tekerve tette meg. A csomagolás abszolút nem strapabíró!
Szerettem volna egy kis extra táplálást és hidratálást a bőrömnek, erre az olajra esett a választásom - nekem az új csomagolású, Avon True sorozatos van meg. Az illata diszkrét, nem kellemetlen, a pipettás adagoló nagyon praktikus. Esténként használom, jelenleg éjszakai krém helyett is, alaposan, körkörös mozdulatokkal a bőrbe masszírozva. Szerintem nagyon jó hatása van, a bőröm szebb, simább, puhább, és eltűntek az államról a száraz, folyton problémás zónák is.
Mondanám, hogy akár újra is venném, de szerintem ez az adag nagyon sokáig elég lesz.
Akciósan megvéve nagyon megéri az árát.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Akciósan megvéve nagyon megéri az árát.

zsuzsu92

2017. augusztus 10.

Ez az első ilyen arcolajom, igazából nem tudok mihez viszonyítani, csodákat nem tett, de rosszat sem. Elégedett vagyok vele, gyorsan felszívódik, bár túlzásba lehet esni vele, és akkor nagyon olajos marad a bőr utána. (max 2 pici csepp elég)
Egyelőre próbálgatom :)
Sminkbe is cseppentettem, oda is nagyon csínján kell, de pl a félig beszáradt szemöldökzselét egészen jól feljavította.

zsuzsu92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Egyelőre próbálgatom :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.