Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Természetes ragyogás minden korosztály számára a papagájvirágmag erejével - A papagájvirágmag segít csökkenteni a bőr egyenetlen színtónusát, így kölcsönözve annak ragyogó kinézetet. A bőr energiával telik meg és frissnek látszik.

A nappali krém segít egyenletesebbé és ragyogóbbá tenni a bőrszínt, így varázsolva élettel telibbé azt. 20-as fényvédőt tartalmaz.

Fáradt, fakó arcbőrre ajánlott. Parabén-, ftalát- és színezékmentes. Allergológiailag tesztelt. Érzékeny bőrre is ajánlott.

ausmorzs

2018. június 7.

Nálam nagyon csúnya fototoxikus allergiát váltott ki az arcomon, főleg a szám körül.
Nagy csalódás, ment a kukába. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Nagy csalódás, ment a kukába. :(

bndamy

2018. május 14.

A tanácsadó hölgy "tanácsára" ütöttem nyélbe az üzletet, pechemre. Az illata elmegy, az állaga szintúgy. Miután felvittem az arcomra alig telt el pár perc, úgy éreztem ragad az egész arcom, nagyon kellemetlen érzés úgy ülni, hogy közben az az érzésed van, hogy maszatos az egész arcod. A másik negatívum a krémmel kapcsolatban, hogy a használatát követően másnap ellepik az arcomat az apró kis pattanások, oly annyira, hogy 4-5 nap kell amíg teljesen visszahúzódnak/eltűnnek. Egy szó mint száz: akinek egy kicsit is kényesebb az arcbőre az átlagosnál az felejtse el az Avonos kencéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

timimisi

2017. október 11.

Kombinált bőröm van,gondoltam kipróbálom ezt a krémet is.Kár volt,ugyanis fél nap alatt teli lettem tőle pattanással ,ami nagyon nehezen múlt el,pedig nem érzékeny a bőröm.Viszonylag gyorsan felszívódik,de zsíros érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

Lifeforce

2017. április 1.

Nagyon szeretem, olyannyira, hogy újra megvettem.
Nem okoz allergiás reakciót, fiatalosabb kinézetű a bőröm, egyenletesebbnek látszik a bőrfelszín és tartalmaz fényvédőt.
Nem tudok semmi rosszat mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

Nagyon szeretem, olyannyira, hogy újra megvettem.
Nem tudok semmi rosszat mondani róla.

szirimiri

2017. március 28.

nagyon régóta nem használok avonos arckrémet, meg úgy egyáltalán semmit, mert számomra egy időben hervasztó minőséget hozott minden onnan vásárolt kencém, körömlakkom, parfümöm, a pontot az I-re egy bb krém tette fel, na de most ez mindegy is....szóval kb 10 év után újra vettem onnét arckrémet, mert éjjeli-nappali kombót szerettem volna, erre esett a választásom (nem volt időm drogériákba rohangászni és ott válogatni stb...) hát a ragyogást azt hozza rendesen, mivel olajos vagy zsíros én nem tudom, de csillogok, mint egy tündérpóni nyála. végülis beszívódik rendesen, nem hagy semmilyen rossz érzést a bőrön, csak fura :D ez lenne a bőröm saját fénye?! :"DD vámpír vagyok.... az illata tényleg naptejes-púderes. az arcbőröm selymes tapintású utána. egy hete használom, először csípte a szememet aztán már nem....igazából nincsen vele problémám, talán alapozni nem nagyon érdemes rá, de én tavaszi-nyári időszakban nem szoktam, felesleges, mert leizzadom és csak ártok vele. összességében nem egy rossz krém, de kizárt, hogy újra vegyem, inkább elbumlizok a rossmannba :D amúgy is nagyon keveset kell belőle felkenni, lassan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Dodder

2017. január 15.

Azt vettem észre, hogy ha nappali krémnek használom, akkor nagyon csillog tőle a bőröm. Este szoktam felvinni,arc tisztítás után és reggel mindig gyönyörű a bőrőm tőle! Azt nem tudom, hogy más krémek milyen hatást érnének el, sokat nem próbáltam még ki. Ezt elhasználom és tovább kisérletezek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Enci76

2017. január 9.

Nagy dolgot nem tettem az arcommal, mikor megvettem ezt a krémet. Olyat kerestem, ami a száraz foltokat eltünteti az arcomról.Hát ez nem sikerült. Tapintásra bársonyos lett az arcom tőle, de egész napot nem bírt ki. Meg a ragyogás...na azt inkább hagyjuk.Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

lovi9407

2016. december 28.

Nagyot csalódtam, pedig szeretem az Avonos arckrémeket :(
Nem mondanám katasztrófának, de amit ígér azt tuti nem adja vissza. A nappali egy fokkal jobb, sminkelek utána, de ha csak önmagában használom, akkor egész nap feszül az arcom.
El fogom használni, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Nagyot csalódtam, pedig szeretem az Avonos arckrémeket :(
El fogom használni, de nem veszem újra.

Hópihe2011

2016. december 26.

Nagyon kellemes állagú,könnyen beszívódó krém.Selymesen puha lesz tőle a bőröm.Ragyogást fokozó hatást nála sem tapasztaltam,viszont az éjszakai változatával ellentétben ez nem csípi a szemem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 26.

Jucus85

2016. október 5.

Második tégely fogy ,30 vagyok,szeretem,jó a bőrömnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Második tégely fogy ,30 vagyok,szeretem,jó a bőrömnek!

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A galanga (a gyömbérhez hasonló növény) gyökerének a kivonata. A növény az egyetlen ma ismert természetes forrása a gyakran használt UVB szűrő összetevőnek, a Ethyl Methoxycinnamate-nak, így fényvédő termékekben lakalmazva növeli a termék SPF értékét.Az összetevő napvédő hatásával kapcsolatban az Avon több szabadalommal is rendelkezik.  E szerint a szabadalom szerint a hatóanyag eredményesen csökkenti az AHA savak (főleg tejsav) okozta irritációt a bőrben, illetve pigmentfolt halványító tulajdonságai is vannak a melanin képződésében fontos szerepet játszó enzim, a tyrosinase blokkolásával.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A vad banán kivonata, amely a gyártó által megadott információk alapján különösen hatékony a bőrben lokálisan felhalmozódott festékanyagok lebontásában és eltávolításában. A legmagasabb aktivitást a bilirubin lebontásában mutatja, ami a vér festékanyagának lebomlási terméke, és megtalálható a szem körüli karikákban, de hatákonynak bizonyult örgségi foltok halványításában is. Hatásmechanizmusa különbözik a megszokott világosító hatóanyagokétól, amennyiben nem a melanin-szintézis vagy -szállítás gátlásán alapul.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.