Avon

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2015. június 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Azonnali, természetes hatású napbarnított bőrszín:

• béta-karotint, aloe verát, kókuszolajat, A- és E- vitamint tartalmaz
  • feszesítő komplex-szel

monika91

2019. május 26.

Jó termék, könnyű használni és szépen tart. Világos bőrűeknek viszont nem annyira ajánlom, mert szolis hatást kelt. Inkább olyannak aki egyébként is kreol és egy kis plusz színt szeretne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

lizzu96

2019. március 15.

Könnyű használni, szép végeredmény. Egyszerű és nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Könnyű használni, szép végeredmény. Egyszerű és nagyszerű.

Annis

2018. július 15.

Nem a legjobb. Mindent úgy csináltam, ahogy többen is írták előttem: fürdés, radírozás, hidratálás, barnítózás. Kesztyűvel szépen fel is tudom vinni, el is tudom egyenlíteni, de rövid időn belül elkezdek iszonyatosan ragadni. Hiába hagyok száradási időt, ez bizony nem szárad. Aztán az éjszaka folyamán hihetetlen büdös lesz. Reggel rögtön zuhanyzással kezdek, hogy az iszonytató szagot lemossam, de sajnos valami megmarad belőle, így egész nap az orromba motoszkál. És ami még negatívum, hogy kesztyűvel viszem fel, mégis megfogja valamennyire a tenyerem.
Az pozitív, hogy a színe tényleg szép, bár még nem kopott, így arra is kíváncsi leszek. Egy biztos: eddig sem voltam barnító-párti, és ez a termék sem győzött meg, hogy érdemes lenne használni rendszeresen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

lauralola05

2018. június 16.

Első alkalommal nagyon szepen láthatóan lebarnított. Eddig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

Első alkalommal nagyon szepen láthatóan lebarnított. Eddig nagyon tetszik.

Petronellka

2018. május 5.

Félve rendeltem meg,akciós az Avonbol. Már napbarnította bőrre kentem fel de az eredmény meglepett. . Előtte nap bőven testapoloztam és másnap kentem fel. Itt arányban jókat olvastam róla, azért is mertem megvenni. Eddig teljesen csucsszuper!! Egyenletes fedés és három nap után sem kopott még eddig. Kíváncsian várom a további fejleményeket miután megint felkentem egy réteget. Azért kap csak négy csillagot mert nagyon hamar fog, ezért a kezemet nagyon sűrűn kell lemosnom míg felkenem pl a lábamra. Kesztyűben pedig nem lehet eldolgozni, féltem, hogy csíkos lesz. Bátran ajánlom. 😊 Jó kísérletezést és barnulást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

Poptie

2018. április 20.

Fantasztikus! Könnyen használható, finom kókuszos illata van, nagyon gyorsan szárad és puhává, selymessé varászolja a bőrt. Még testápolónak is használnám :D Kifejezetten fehér bőröm van, és szép színem lett (mondjuk nekem színben jobban bejött a másik avonos lotion csillogó-aranybarna színe, de annak a használatával nem vagyok kibékülve), ez nem csillog, inkább természetes. Abszolút újravevős, mindenkinek szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Virgi

2018. április 7.

Este fürdés közben bőr radiroztam, ez után használtam, majd reggel is felvittem egy réteget. És egyszerűen nem hiszem el... gyönyörű színem lett, mint aki egy hetes nyaraláson volt a tenger parton. Az itt olvasott vélemények alapján rendeltem 2-őt, idáig nem bántam meg. Kíváncsi leszek hogy kopik, engem meggyőzött. Én éreztem reggelre az önbarnitós szagot, de ezért az eredményért szerintem ez eltekinthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

TUN1988

2018. február 11.

Szeretem,sokkal jobb mint a krém.....ha reggel is és este is bekenem magam(persze nem minden nap),úgy pont jó barna lesz.....És nem érzek önbarnítós illatot ha ezt használom...... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

VLillus

2017. szeptember 27.

Könnyű felvinni , gyorsan hat és egyre sötétedik 3-4 órán keresztül.Nem sárgít tényleg szép színt ad. Viszonylag világos a bőröm és olyan barna lettem tőle, mintha minden nap szoliztam volna egy évig :D inkább sötétebb bőrűeknek ajánlom. Foltosan kopik(ezért 4*)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

BaraB

2017. június 23.

A Dove sötétebb önbarnítójával kezdtem a kísérletezést a nyár elején, ami nagyon be is vált, azonban egy olyan barnítót kerestem, ami látványosabb színt ad. Az avon barnítója hozza amit ígér, de a pigmentáltsága miatt nem könnyű vele dolgozni. Én hiába mostam le gyorsan a kezemet rögtön összefogta, ami nyilván az én hibam nem a terméké. Összességében meg vagyok vele elégedve, mínusz egy csillag, mert lehetne sötétebb barnás az árnyalata, nekem ez még túl sárgás így.

Kopásáról update-elek. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Kopásáról update-elek. ;)

Antioxidánsok: Tocopherol, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol, Retinyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Színező anyag. (Piros)