Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: panneszka, az összetevőket feltöltötte: GergelyneTesiVass, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Tavaszi virágillatú fürdést eredményez.

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Jól habzik, virág illatú, de nem az én illatom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Jól habzik, virág illatú, de nem az én illatom.

Aadrii

2018. augusztus 27.

Egész jól habzik, bár volt már ennél "hatékonyabb" habfürdőm is. Az illata mesés, jól érezhető, de nem túl erős. Látom, hogy többen írták, hogy szárítja a bőrüket, nekem nem volt ilyen problémám vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Nyafipocak

2018. április 3.

Az egyik kedvenc illatú habfürdőm az Avontól, mely nagyon jól habzik. A férjem is imádja. Nem szárítja ki a bőrünket. Újra rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

tdorina3

2018. március 14.

Jól habzik, kellemes virágillatú. Nagyon szeretem a habfürdőket, bár ennek az összetevőivel nem vagyok megbarátkozva. Mindenesetre allergiát (még) nem okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

ErikaErika2

2017. november 8.

Egy csomo habfurdom volt mar az Avon-tol, szeretem, nagyon finom illatuak, de sajnos nagyon szaritanak. Furdes utan huzodik a borom, muszaj testapoloval bekennem. Mindig csak az avon hasznalta utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 8.

EdinaJ13

2017. november 7.

Jó illatú termék, viszont nem marad meg sokáig fürdés után az illata, nekem az összes avonos habfürdőtől viszket a bőröm sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Dius1991

2017. október 31.

Imádom az illatát! Rendszeresen újravásárolom, annyira szeretjük. Minősége ugyanolyan jó, mint a többi avonos habfürdőnek. Nagyon remélem, hogy nem vonják ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

kalmaniki

2017. július 27.

Nagyon szeretem az illatát. Jól habzik, erős illata van, ami sokáig érződik a bőrömön. Elégedett vagyok az avonos habfürdőkkel, mindig van itthon belőlük, ez is bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Gica81

2017. július 4.

Könnyed virág illat.
Sűrű, zselés állagú, ezért is szeretem az avonos habfürdőket. Kevés is elég belőle, hogy habzódjon és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

Könnyed virág illat.

Echan

2017. június 3.

A gardéni illata érződik ki jobban, de elég halvány, nem erőteljes. Aki nem szereti az émejgős illatokat azoknak éppen megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Színező anyag. (Piros)