Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Smiley, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és érzéki csokor tavaszi virágokból. Harmatosan ragyogó, buja mezőkre repít el, ahol a virágok szépségük teljében pompáznak, és lágy szellő fut végig a karon. Tengervizes-citrusos illat fréziával, görögdinnyével és szantálfával.

Ár: 1500 , Eladó: Jeanette88
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Nagyesztergár, fizetés: előreutalással
Adrienn1024

2019. október 24.

Régebben, megboldogult "leánykoromban":-))kicsit másabb volt.Volt benne némi púderesség, most csak olyan "zöldnek" érzem.Nem rossz, nyárra megteszi, bár nem túl tartós (ami hőségben kellene hogy legyen)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

KDori1993

2019. augusztus 2.

Annyira kedvezményes áron jutottam hozzá,hogy még a néhány kevésbé jó értékelés sem tartott vissza és nem bántam meg. Nagyon kellemes,frissítő illata van és nekem teljesen megfelelő a tartóssága,délután is érzem magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

AnitaUrgyan

2019. február 15.

Ha tartósabb lenne 20 percnél, újra vettem volna, mert az illata szerelem. Sajnos ruhára-textilre fújva is elillan. Mostanában sokat csalódom az avonos illatokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

NikolettSzabo

2018. november 28.

Igazán üdítő, tipikus nyári illat. Tartósságát tekintve jó, még sokszor késő délután is érződik a reggel magamra fújt adag. Kellemes viselni, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.

marysidehouse95

2018. november 15.

Citrusos illat,de nem mű, mivel kellemessé teszi a szantálfás akkord.
Kellemes nyárt idéző, nőies illat.
Kölnihez képest, elég tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Citrusos illat,de nem mű, mivel kellemessé teszi a szantálfás akkord.
Kellemes nyárt idéző, nőies illat.
Kölnihez képest, elég tartós.

platinakuka

2018. október 2.

A sima verzióját szeretem nagyon, és túl hosszú keresés után választottam ki ezt, nyárra. Ne legyen túúl citrusos lehetőleg, de legyen könnyed, vizes, és egyébként, mivel nyár van, nem gond, ha nem extra tartós - úgyis többször tusolok, meg ázunk mindenfelé :D És izzadunk LOL :D :D
De nem volt annyira jó választás. :D Nem hiszem, hogy újra fogom venni.
Kissé meghatározhatatlan, rajtam friss, citrusos-kesernyés (nem büdös) egység, ha nagyon figyelem, akkor egy halvány sárgadinnye illattal.Virágnak nyomát se lelem. Nem ilyen illatot "álmodtam magamra". Tartóssága átlaghoz képest nem valami jó, de ez esetben engem ez nem bánt annyira.
Szóval legyen három *, nem bántásként írva, mert a pénzkidobástól azért távol van, de nem fogott meg - amolyan semleges. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

De nem volt annyira jó választás. :D Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Yummy

2018. szeptember 23.

Az előbb lemaradt a csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Az előbb lemaradt a csillag.

Enne

2018. augusztus 8.

Update
Iszonyúan bosszantó, hogy kb. 10 percig érzem magamon felfújás után. Tapasztaltam, hogy vannak olyan edt-k, amik nyáron még hamarabb elillannak, talán ez is olyan és tavasszal, esetleg ősszel jó lehet. De most nagyon dühös vagyok, mert az egyik legkülönlegesebb és legtisztább finomság, amit valaha éreztem. Éppezért csak egy csillagot vonok le.

Július 20.
Nagyon régóta vágyom már rá, mindig arra vártam, hogy nagyon leakciózzák. Két katalógussal ezelőtt beruháztam rá végül. Az 50 ml-es változatot választottam, mert az egészet akartam, őt magát, nem érem be kevesebbel! Nem is bántam meg, korábban kellett volna rendelnem, mert egyrészt nagyon passzos, imádom a zöld-kék, vizes, dinnyés!!!, könnyű nyári illatokat. Másrészt amikor megérkezett, kibontottam és kipróbáltam, az az érzés fogott el, hogy valakin éreztem már ezt az illatot, és elszomorodtam. Az illatoknak mindig fontos jelentésük van, emlékeket idéznek, bátorságot öntenek belénk, csinosabbnak érezzük magunkat tőlük, magabiztosnak, miegyéb. De ez abban a pillanatban másvalakinek az illata volt, és nem ez enyém. Egyszerre voltam boldog és boldogtalan, úgyhogy egy kis időre félretettem, elfeledni. Hogy amikor újra előveszem, én legyek benne, csakis én. Tegnap jött el a nap, és újra megcsapott az ismerős kompozíció. De aztán mégiscsak felfújtam, tudni akartam, hogyan működünk együtt. Annyit mondhatok csak: ma is elkísért engem, és holnap is el fog. Egyetlen bánatom már csak, hogy néhány óra a tartóssága. Igazán lehetne edp! Sokan szeretjük ezt az illatot, kedves Avon, tegyétek meg ezt a szívességet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Update

Július 20.

ruszkair90

2018. július 17.

Jó néhány Avonos parfümöm van , azonban végre sikerült beszereznem ezt a típust is azt kell mondjam. Nekem nagyon bejött ez az illat fréziával, görögdinnyével kombinálva. Most nyáron szinte mindennap csak ezt használom. Tartósságra közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

kismadár

2018. július 10.

Nem szeretem az Avonos illatokat, valahogy mindegyik egyforma, már kilométerekről lehet érezni, ha valakin Avonos parfüm van, olyan egyformán jellegtelen, ugyanakkor tolakodó illatok. Ez egy fokkal jobb, egész kellemes, de ez sem az én illatom, szerencsére csak mintám volt belőle. Közepesen tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Cinnamal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)