Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Smiley, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és érzéki csokor tavaszi virágokból. Harmatosan ragyogó, buja mezőkre repít el, ahol a virágok szépségük teljében pompáznak, és lágy szellő fut végig a karon. Tengervizes-citrusos illat fréziával, görögdinnyével és szantálfával.

Ár: 1500 , Eladó: Jeanette88
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Nagyesztergár, fizetés: előreutalással
facy01

2013. március 28.

Nagyon kellemes, friss, könnyed tavaszias illetve nyárias illat. Mindig jó kedvre derít, ha magamra fújom, csak azt sajnálom, hogy nem túl tartós illat. De ettől még nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

timcsike1989

2013. február 17.

Imádom az illatát! Nem túl erős és nagyon friss. Pedig édes illat párti vagyok :) Meleg időbe szerintem nagyon jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

batari.barbi

2012. október 29.

Nagyon finom, inkább nyári és tavaszi illat. Én nagyon szeretem. (18 éves vagyok) Bár nem olyan tartós, ezért kap 4 csillagot. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 29.

Bibi

2012. október 26.

Nagyon finom friss, vizes illat. Új kedvenc:D!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 26.

Nagyon finom friss, vizes illat. Új kedvenc:D!

fringilla

2012. szeptember 21.

Friss tavaszi-nyári, könnyed illat, sajnos kevésbé tartós, de jobban tetszik, mit a sima Perceiwe, az nekem kicsit émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

karakumsivatag

2012. augusztus 22.

Néhány éve volt egy Simple Elements Dew parfüm. Az egy szezonális széria volt, néhány hónapig volt csak benne az AVON prosiban. Úgy emlékszem, hogy WC illatosítóként használtam a sorozat mindhárom változatát, mindegyik nagyon fanyar volt, még a kék változat is. Még a zöld változat, a DEW volt a legkellemesebb, de nem bántam, hogy megszűnt. Aztán nagyon csodálkoztam, hogy a Perceive DEW-ban találom meg ugyanazt az illatot. A fanyarsága engem kimondottan zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

boglarka88849

2012. augusztus 12.

Jaj, nekem annyira facsarta az orromat! Erős orgonaillat, de már szinte tolakodó, nem lett a kedvencem. Lemenni a boltba tökéletes, de máshova nem használnám, mert mindenki megfulladna körülöttem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

andrej

2012. augusztus 4.

Nagyon jól sikerült parfüm, finom illata van, nem tolakodó! Nekem a tartóssága is megfelelő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

bea0926

2012. július 16.

Friss illata van, nem rossz, de én inkább az édesebb illatokat szeretem. Viszont anyunak vettem, mert ő szereti az ilyen illatokat és elégedett vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

terke29

2012. július 8.

Nekem erről a tavasz,a frissen nyírt fű,és az aranyeső jut eszembe.Szeretem,de nem fogom újra venni,annyira azért nem jó.
Update:Még kb.15-20 fújásnyi van az üveg alján,és már csak azért fújom,hogy fogyjon már el,mert kicsit ráuntam.A véleményem változatlan,de gyorsan meguntam.Egynek jó,de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Cinnamal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)