Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Smiley, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és érzéki csokor tavaszi virágokból. Harmatosan ragyogó, buja mezőkre repít el, ahol a virágok szépségük teljében pompáznak, és lágy szellő fut végig a karon. Tengervizes-citrusos illat fréziával, görögdinnyével és szantálfával.

Ár: 1500 , Eladó: Jeanette88
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Nagyesztergár, fizetés: előreutalással
IRoxy

2018. június 19.

Update: Nagy tévedés volt, abszolút nem Moschino- Funny. Ahogy az Avonos parfümök általában, ez az illat is jellegtelen katyvasz, és nagyon tucat. Elfújkáltam kb. a negyedét, majd megváltam tőle. Biztosan nem venném újra.

Csak katalógusból szaglásztam, nekem ott nagyon hajaz a Moschino-Funny-jára. Ami pont kapóra jön, mert a Funny az egyik nyári nagy kedvencem, és épp most fogyott el. Mivel idén már annyi pénzt szórtam el parfümökre, most nem ruháznék be rá. Ezért megrendeltem a Perceive Dew-t, talán jó alternatíva lehet. Még nem érkezett meg, de remélem hajlandó lesz velem jól együtt működni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Jeanette88

2018. május 29.

Évekig nézegettem, álmodoztam róla. Mindig volt több másik, de most végre olcsón hozzájutottam. Az illata először nagyon jó, örültem hogy végre igen ez az. De valamiért idővel rajtam átvált és jön egy kellemetlen második illatjegye. Ami nekem kicsit zavaró. Szerencsére nem túl tartós az az időszaka sem.:D
Sajnálom, hogy csalódtam benne.
Elhasználom, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Sajnálom, hogy csalódtam benne.
Elhasználom, de újra nem veszem.

Adrika

2018. március 10.

Alapvetően én is zöld/kék illat ellenes vagyok. Vagyis voltam ezidáig. Nemrég kaptam ajándékba ezt a parfümöt és kellemeset csalódtam, olyannyira, hogy a kedvenc illatom lett. Friss, tavaszi, nem tolakodó és talán kicsit édeskés. Rajtam meglepően tartós is, viszont olvastam, hogy mások azt írták hamar elillan. Én reggel 7-kor fújtam magamra és késő délután is még éreztem az illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

anndee

2018. január 30.

IMÁDOM! Párom is nagyon szereti, boldogság :) Imádom ezeket a könnyed illatokat, már kétszer vettem újra :) Most valószínűleg mással fogok megpróbálkozni,de remélem, nem vonják ki a forgalomból :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

takimaci

2018. január 5.

Bosszantó, hogy nem tartós, fél óra után már sehol sincs az illat. Amúgy szuper lenne, mert imádom ezt az illatot. Ezért kap csak 2 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

Catnip

2017. augusztus 31.

Szeretem nagyon az illatát, olyan nyárias és vidám :) a páromnak is bejön.
Sajnos hamar elillan az illat, kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Szeretem nagyon az illatát, olyan nyárias és vidám :) a páromnak is bejön.
Sajnos hamar elillan az illat, kár érte.

vl

2017. augusztus 12.

Másnak nem poshadt meg? Változott meg az illata? Első pár hónapban nagyon jól tette a dolgát, szeretem az ilyen citrusos illatokat, de utána... pff. Elviselhetetlenné vált, a fejem belefájdult. Először arra gondoltam, hogy bennem van a hiba, de kolleganőm is ugyanígy járt a sajátjával.

Update: közeledik a tavasz, vágytam egy könnyed kis illatra, a katalógusban volt olcsóért, elöntött a nosztalgia, bátor voltam, újrarendeltem! :) Igyekszem hamar elfújkálni, esélyt se adva a poshadásra, mondjuk csak 30 ml, talán összejön :)

Upupdate: fél év se telt el, és már nem olyan az illat. Kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Upupdate: fél év se telt el, és már nem olyan az illat. Kár érte...

MissQuen

2017. június 15.

Nagyon kellemes, virágos fréziás, citrusos illat! Tényleg nem valami tartós. Igazi tavaszi-nyári illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

rebellische

2017. május 23.

Egyszerűen imádom! Lehet, hogy hamar elillan az illata, de hát melyik lány nem szereti fújkodni magát egy nap többször is az általa kedvencnek vélt illattal? ;) Kellemes, nyárias fuvallat érzését kelti, nőies. Újravevős, ha nem találom meg, jobb márkájú verzióját!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Helene

2017. március 1.

Régebben mikor még rendeltem dolgokat az Avonból akkor ez volt a kedvencem. Annyira könnyed, légies illat. Engem arra emlékeztetett mintha tengerparton jártam volna. Nekem eléggé tartósnak bizonyult az illata, sokáig magamon éreztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Cinnamal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)