Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Smiley, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és érzéki csokor tavaszi virágokból. Harmatosan ragyogó, buja mezőkre repít el, ahol a virágok szépségük teljében pompáznak, és lágy szellő fut végig a karon. Tengervizes-citrusos illat fréziával, görögdinnyével és szantálfával.

Ár: 1500 , Eladó: Jeanette88
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Nagyesztergár, fizetés: előreutalással
free

2017. január 6.

Tartóssága nincs, illata egyébként klassz lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 6.

Tartóssága nincs, illata egyébként klassz lenne.

Szedres22

2016. december 27.

Első szaglásra elítéltem szegényt, nem szimpatizàltam a fehér virágokkal.
Fújàs utàn olyan tiszta, teás illatnak mondanàm, aztán átvàlt kicsit olyan gyöngyvirágos-liliomos illatba...
Csalódtam benne.
Egy napon aztán többet magamra fújtam, hogy na màr csak azért is barátok leszünk...
És ekkor megszerettem. Nem akarok nélküle lenni. Tavasz illat. Imádom. Boldoggà tesz ha érzem.
A tartóssàga viszont szörnyen rossz :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Első szaglásra elítéltem szegényt, nem szimpatizàltam a fehér virágokkal.
Csalódtam benne.
A tartóssàga viszont szörnyen rossz :(

Vizililiom

2016. december 27.

Nagyon jó illata van, eddigi kedvencem az Avontól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Nagyon jó illata van, eddigi kedvencem az Avontól.

MrsWolf

2016. november 24.

Szerintem jó kis illat, igaz rá a leírás. Friss, tavaszi-nyári illat. A tartóssága nem tökéletes, így nem kap max. pontot. De én szeretem, kellemes illat, jó áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

halmia89

2016. október 1.

Az a fajta illattípus, amiért az utóbbi időben oda meg vissza vagyok (kellemes-friss-zöld, nem tudom jobban leírni), viszont ahogy a többiek is írták, a tartóssága nagyon kiábrándító. :( Mivel tényleg imádom, ezért ötöst kapna, de az említettekért jár a levonás. (Ajánlásokat hasonló illatokról szeretettel fogadok! :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

SSSAAA

2016. július 21.

Finom friss illata van, tartós is rajtam szerencsére, nekem bejön. Nem a legkedvesebb parfümöm, de azért erős középmezőny.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

Piri11

2016. július 13.

Olyan sokan, olyan jó véleménnyel voltak/vannak róla, hogy már majdnem vakon megrendeltem. Most egy kis AVON-os, Oriflame-s kattanás van rajtam, néha jól esik egy kicsit "egyszerűbb" illatot is fújni.
Szóval, voltam annyira elővigyázatos, hogy mintát rendeltem belőle. És milyen jó tettem. Ez az "illat" merénylet az emberiség ellen. Valami nagyon bántó, nagyon tolakodó illata van, amit én nem bírok elviselni. Sajnos ő azon AVON "illatok" közé tartozik, amik nagyon NEM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 13.

Kremcica

2016. július 7.

Anyukám kedvenc illata. Sokáig a volt egy kedvenc drágább parfümje ami miután elfogyott rendelt egy Avon P. Dew-t. Bejött, hasonló jellegű friss illat de sajnos nem elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

p.krisztikee

2016. július 2.

Isteni illat nulla tartossaggal.. sajnos :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 2.

Isteni illat nulla tartossaggal.. sajnos :(

DayanaComplow

2016. május 16.

Nagyon régen láttam először az AVONban, most volt először alkalmam megvenni, mert a normál árát kicsit soknak tartom. Nagyon szeretem az illatát, az üvegcséje nagyon tetszik. Az illata tartós, friss, kis tavaszi virágos =)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Cinnamal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)