Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Smiley, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és érzéki csokor tavaszi virágokból. Harmatosan ragyogó, buja mezőkre repít el, ahol a virágok szépségük teljében pompáznak, és lágy szellő fut végig a karon. Tengervizes-citrusos illat fréziával, görögdinnyével és szantálfával.

Ár: 1500 , Eladó: Jeanette88
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Nagyesztergár, fizetés: előreutalással
m087

2016. május 2.

Nagyon friss kellemes illata van, az egyik kedvencem. Inkább tavasszal és nyáron használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

edo328

2016. április 5.

Nagyon finom friss illat. Nekem a Mexx Fly High jut eszembe, egy kis virággal megspékelve. Rajtam tartós is. Nem gondoltam hogy ilyen jó ez a parfüm, nekem nagyon bejött. Ujra fogom venni pedig ez nem szokásom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

pomme

2016. március 9.

Friss, zöld illat fehér virágokkal. Hétköznapokra szaladgálós illatnak megteszi, de nekem hangulat kell hozzá, nem vagyok egy zöld illat rajongó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

Piedra

2016. február 21.

Kellemes friss illat, de nálam nem tart sokáig az illata sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Kellemes friss illat, de nálam nem tart sokáig az illata sajnos.

Yucchan

2016. január 16.

Nem túl egyedi, de nagyon kellemes illat, az a nekem való citrusos. :) Már egy ideje szemezek vele, ezért szereztem mintát, és tetszett, nem csalódtam benne. Ebben a hónapban akciós, nem fogok tudni ellenállni. :) Csak a tartóssága nem túl meggyőző, de majd meglátjuk, hogy működik élesben.

Frissítés: sajnos le kell vonnom egy csillagot. Többször használtam a mintát azóta, és ugyanazt a kellemetlen összetevőt érzem benne, mint a Halloween-ben (talán a tengervizes illatjegy nem működik a bőrömön?), csak enyhébb formában, de ez már elég ahhoz, hogy ne merjem megvenni. :( Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Mesii

2015. december 25.

Csak akkor használom ha jó idő van, csak akkor érzem magamon kellemesnek, de nagyon friss kellemes illata van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

nona1975

2015. december 8.

Imádom az illatát!Tavasszal újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 8.

Imádom az illatát!Tavasszal újraveszem!

Ganita

2015. december 2.

Egyszerűen imádom. Régi kedvencem. Az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 2.

Egyszerűen imádom. Régi kedvencem. Az ára sem vészes.

hbrigi25

2015. november 26.

Nem a kedvencem, de azért szeretem ezt a parfümöt. Leginkább nyáron használom. Tetszik az üvegje is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

GNóri

2015. szeptember 30.

Aww most a hétvégi nagytakarítás közben találtam meg a szobámban az üvegét, és eszembe jutott, milyen kis finom illat is ez. Én sem vagyok nagyon zöld illatos, de ez egy jól megkomponált parfüm, főleg avonos szinten, ahol szinte mindegyik illat ugyanolyan. Még az egyetemen használtam, amikor sokszor voltam nyűgös a stressz miatt, és olyankor nem bírom magamon elviselni az erős illatokat. Gondolom pont emiatt, hogy ilyen idegeskedős időszakban használtam, nekem ez az illat olyan megnyugtató. Tényleg, mint egy friss eső áztatta rét. Az én bőrömön a virágos jegyek nem annyira erősek, inkább a tengervizes citrusos vonal érezhető leginkább. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy újraveszem, mert ma már nem használok ilyen illatokat, de örülök, hogy megtaláltam az üvegét, jó lesz szagolgatni:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Cinnamal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)