Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Smiley, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és érzéki csokor tavaszi virágokból. Harmatosan ragyogó, buja mezőkre repít el, ahol a virágok szépségük teljében pompáznak, és lágy szellő fut végig a karon. Tengervizes-citrusos illat fréziával, görögdinnyével és szantálfával.

Ár: 1500 , Eladó: Jeanette88
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Nagyesztergár, fizetés: előreutalással
Damayanti

2015. szeptember 1.

Nagyon érdekes számomra ez az illat, mert én sosem szerettem a zöld illatokat, már aminek zöld az üvege arról általában rosszat sejtek és ez gyakran be is igazolódik, de ezzel az illattal ez nem így lett. Igaz, csak illatos oldalon éreztem és annyira sosem tetszett meg, hogy meg is akarjam vásárolni, mert magamon azért továbbra sem tudnám elképzelni (nővéremen igen, hozzá jobban mennek ezek az illatok), de mégis egy alapvetően kellemes illatnak tartom, legjobban a tavaszra emlékeztet. A sok virágcsokor illatú tömény tavaszi parfüm között ez egy egyedibb, jobb illat és a tengeres jegyek adnak egy kis csavart, egy kis pluszt neki, amitől kellemes és finom, de még mindig nem vásárolnám meg magamnak. Ha véletlen ajándékba kapnám, akkor tavaszra hátköznapokra el fújkálnám, de magamtól azért nem venném meg. Zöldes jellegű illatok között viszont eddig talán a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

lavalampa

2015. augusztus 17.

A kedvenc viragos illatom. Sajnos masfel eve osszetort egy uvegnyi a taskamban, sok mosas utan sem jon ki az illata:D de nemzavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Eni27

2015. július 22.

Nagyon finom friss illata van és mégis lágy, kellemes. Eredetileg nem magamnak kerestem parfumot, de mikor kifujtam egy picit a kezemre, nagyon megtetszett. Én órákon keresztül érzem, ruhan is tartós. Igazi nyári illat aminek most nagyon örülök mert alapból tömény erős parfumjeim vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 22.

JudithBeauty

2015. július 7.

Szerintem tavaszra és nyárra is megfelelő, könnyed és légies illat. Sokkal jobb, mint a sima Perceive parfüm. A kertünkben lévő virágok illatára, a zöld növényekre emlékeztet, amit nagyon szeretek. Főleg eső után. Kár, hogy az illata nem tartós, sokat kell fújkálni belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

Mesi13

2015. július 2.

Olyan finom, friss, zöld illat a nyárra, kellemes emlékeket idéz... :) Tényleg olyan, mintha egy virágos réten járna az ember. Késő tavasszal-nyáron mindig újra előveszem, és hetekig mást sem használok. Rajtam viszonylag tartós, még este is érzem, de azért lehetne jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

pofiarc

2015. július 1.

Régóta keresem "a zöld" illatom, de az Avonnál kétszer is befürödtem. Az egyik ez volt. Gyakorlatilag nincs illata: kifújom, és már el is tűnt. Nagyon-nagyon sokat kell kifújnom ahhoz, hogy ne csak az alkoholt érezzem, hanem az illatát is, és nekem senki ne mondja, hogy ez egy EDT-től normális, mert nem az. (A sima avonos testpermetek ennél magasan jobban teljesítenek.) Az illat ráadásul rendkívül hamar el is illan, még a bőrömön szaglászva sem marad meg. Tiszta pénzkidobás volt az egész. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

Lailany

2015. június 20.

Ez az egyik kedvenc parfümöm... :) Valahogy mindig visszatérek hozzá a nyári hónapokban.... imádnivaló, csak nem tartós, ezért mindig a táskában kell lennie :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Ella

2015. január 13.

Húúú, nagyon kellemes emlékeket ébresztett bennem. Mikor az illatosított oldalt szaglásztam, a dédimamám jutott róla eszembe. Ő és a virágai a verandán. Réti virágillat, lonc és némi gyümölcs randevúja. Megrendeltem hát. Élőben ugyanez, egy kis tengervizes-citrusos beütéssel. Nagy kár, hogy a tartóssága nem sikerült olyan jóra, mint maga az illat. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Avanindra

2014. december 6.

Finom, kellemes illata van. Tartóssága nem az erőssége, de a Perceive családból ez az egyetlen kölni (nem értem miért, amikor szerintem a három közül ennek van a legjobb illata). Szóval nem csodálkozok azon, hogy hamar elillan. Mivel nem igen tartós, ezért csak 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

aranypáva

2014. november 27.

Az illata nagyon megfogott, de semmi tartósság nincs benne, 20 percig se marad a bőrömön.
A másik ami miatt nagyon pipa lettem, hogy elpárolgott a fele az üvegből, pedig egy ékszeres ládikóban tartottam, napfénytől védve, hűvös helyen.
Lehet, hogy hűtőben kellett volna tárolni, de egy gyártó nem engedhet meg ilyet magának.
Kár érte, nagyon tettszett az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Kár érte, nagyon tettszett az illata.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Cinnamal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)