Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Smiley, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és érzéki csokor tavaszi virágokból. Harmatosan ragyogó, buja mezőkre repít el, ahol a virágok szépségük teljében pompáznak, és lágy szellő fut végig a karon. Tengervizes-citrusos illat fréziával, görögdinnyével és szantálfával.

Ár: 1500 , Eladó: Jeanette88
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Nagyesztergár, fizetés: előreutalással
Drusee

2014. november 20.

Nagyon emlékeztet valamire, talán egy emlékre. Nincs konkrét képem, csak egy pozitív gondolat és a hú mindjárt eszembe jut érzés.
Inkább tavaszi parfüm, de nem érdekel, mert télen is fogom használni. Rajtam tartós, nap végéig érzem. Picit megváltozik rajtam az illata, mint minden parfümnek, de szerencsés irányban. Nem használom minden nap, így egy darabig elég lesz, de nálam mindenképp alapdarab. Picit talán kevesebb édes kellene bele, de nem kötekszem. Jó így is és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

kinibaba19

2014. november 12.

Nekem a frézia dominált ebben az illatban, magamon nem tetszett, de a barátnőmön ugyanez az illat nagyon kellemesnek hatott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

edibaba

2014. november 8.

Számomra csalódás! Nem rossz, de nagyon tucatillat, semmi különleges nincs benne. Hétköznapi fújkálósnak elmegy, sokkal jobbat vártam, pláne ilyen áron. Pár éve volt az Avonnak egy Meadow Dew nevű hasonló illata, sokkal olcsóbban. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 8.

Demetria

2014. november 2.

Az egyik kedvenc parfümöm, friss, üde, nőies, és kicsit édeskés illata van. Nem tömény, és nem lehet megunni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

Bergamo1

2014. október 18.

Először nagyon tetszett ez az illat, azonban mostanra már úgy érzem, hogy sajnos épp hogy nem sikerült a szerintem megcélzott frissességet megtalálni, hanem egy a célhoz képest nehéz, tömény parfüm lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Lyla

2014. október 12.

Az egyik kedvenc illatom, bár nem igazán tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

Az egyik kedvenc illatom, bár nem igazán tartós.

Ella@34

2014. október 2.

D&G Dolce, Yves Rocher Thé Vert,EA Green tea...egy az egyben,annyi különbséggel,hogy itt a tengervizes "illat" a domináns,mivel nem egész 20 perc múlva már semmi,ismétlem:SEMMI illatot nem lehet érezni...Egy parfüm,aminek csak és kizárólag fejjegye van...Erősen gondolkodom,hogy visszaküldöm Avonéknak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

Rogers Judit

2014. augusztus 28.

Csatlakozom az előttem szólóhoz.Imádom.:) 2 éve ez a kedvencem,hiába nem olyan tartós de nem tudnék lemondani róla.:) Teljesen telitalálat.Jobb illatú nem is kéne.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Dalma0802

2014. augusztus 18.

Számomra ez a parfüm egy főnyeremény. Annyira szeretem az illatát,hogy maxium 3at fújok magamra,ne hogy elfogyjon. De sajnos nem tart örökké. Ha majd elfogyna tuti újrarendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

bobherceg80

2014. május 22.

Csodás citromos-virágillat,könnyű,kellemes.Annyi,hogy sajnos nem túl tartós a bőrön,szóval érdemes a ruhára,a hajra is fújni belőle,mert úgy tovább megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Cinnamal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)