Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Smiley, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és érzéki csokor tavaszi virágokból. Harmatosan ragyogó, buja mezőkre repít el, ahol a virágok szépségük teljében pompáznak, és lágy szellő fut végig a karon. Tengervizes-citrusos illat fréziával, görögdinnyével és szantálfával.

Ár: 1500 , Eladó: Jeanette88
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Nagyesztergár, fizetés: előreutalással
MeSsS

2013. október 9.

gabyca34 én nemrégen vettem magamnak egy üvegcsével, de azóta nem nagyon használom. Egy kevéske hiányzik belőle és szívesen megválnék tőle, ha érdekel akkor az eme.k@freemail.hu címen elérhetsz és megbeszélhetjük a részleteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 9.

necra

2013. szeptember 8.

A katalógus alapján teljesen beleszerettem, de amikor megrendeltem óriás csalódás volt. Csak az alkoholt érezni, utána semmi. Jellegtelen. Nem tartós. Csak áll a szekrényemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

mamusz

2013. augusztus 21.

Nagyon szeretem^^ Friss és kellemes az illata :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Nagyon szeretem^^ Friss és kellemes az illata :)

Pindusz

2013. augusztus 13.

Nagyon finom, friss, légies illat, (pont amilyet én szeretek). :) Hasonlít az O2 társára, csak ez egy picikét virágosabb. Szívesen fújkálom el, azonban egyetlen problémája, hogy lehetne tartósabb.
Ha valaki esetleg tud, egy ilyen hasonló illatot, csak jóval tartósabb változatban, akkor megköszönném, ha megírná melyik is az az illat. :)
Az illat miatt megérdemel négy csillagocskát, és még azért is mert akciós áron (2799 Ft) sikerült megvásárolnom. Így meg pláne megérte! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

F. Anikó

2013. augusztus 10.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a parfümre! Olvastam a hozzászólások között, hogy mást is a Dolce&Gabanna egyik illatára emlékeztet. Ezzel én is így vagyok, és mivel az a kedvenc illatom, nagyon boldog vagyok hogy ez ennyire hasonlít rá:) Mivel ez olcsóbb kategória, lehet, hogy az illata nem lesz annyira tartós, de nekem még így is megéri! Szuper illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

sophia1110

2013. augusztus 10.

Nehéz ügy parfümöt választanom, mert egy-két perc és még a legfrissebb, legfanyarabb illat is rettenetesen édes lesz rajtam. De ezzel az illattal szerencsém van. Még pár perc elteltével is körbeleng a friss virágos illat. Ebben a nyári tikkasztó melegben kifejezetten jól esik befújnom magam vele. Tény, hogy a tartóssága nem a legjobb, én naponta többször is befújom magam, mert idővel elillan az illat. De ezt leszámítva nálam új kedvenc ez a parfüm. A négy csillagot mindenképpen megérdemli.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

nyuszicica

2013. augusztus 7.

Nagyon jó illata van, friss zöld :) nyári kedvencem, de egy kicsit lehetne tartósabb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Yellow Paca

2013. augusztus 6.

Kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Kedvencem.

hagicica20

2013. augusztus 5.

Biztos vagyok benne, hogy az enyém romlott lehetett, mert valami iszonytosan büdös volt, konkrétan mint az eső áztatta rothadó fű. Szóval vissza kellett küldeni, mert szörnyű volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Klau86

2013. július 24.

Kellemes az illata, frissítő. Ám abszolút nem tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

Kellemes az illata, frissítő. Ám abszolút nem tartós!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Cinnamal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)