Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Smiley, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és érzéki csokor tavaszi virágokból. Harmatosan ragyogó, buja mezőkre repít el, ahol a virágok szépségük teljében pompáznak, és lágy szellő fut végig a karon. Tengervizes-citrusos illat fréziával, görögdinnyével és szantálfával.

Ár: 1500 , Eladó: Jeanette88
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Nagyesztergár, fizetés: előreutalással
Dalmaa_

2013. július 23.

Iszonyatosan jó illata van. Az egyik legjobb Avonos parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 23.

Iszonyatosan jó illata van. Az egyik legjobb Avonos parfüm.

Danina9592

2013. július 23.

Nekem nagyon tetszik, tuti, hogy ah elfogy rendelek még belőle. Egyedi és üde illata van, nagyon imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Andy B

2013. június 23.

Nálunk szinte az egész iroda megrendelte, ez gondolom sokat elárul az illat minőségéről...tényleg csodálatos, mint egy csokor frissen tépett virág...sajnos elég gyenge a tartóssága, pár óránál többet nem bír ki. Ez miatt csak 4 csillag...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 23.

doriracz94

2013. június 13.

Helló mindenkinek ! Erra a parfümre már nagyon régóta ácsingóztam ,mert olyan üde az illata,és úgy gondoltam ez nagyon ideális parfüm lesz a nyárra ! Az illatában nem is csalódtam (nagyon passzol hozzám) ,viszont a tartóssága okoz nekem némi problémát ! Nem tartós ! Maximum a használat után 2 óráig érzem az illatát,utána elillan . De úgy vettem észre,hogy ez az Avon-os parfümöknél nem egyedi hiba . Egyébként akcióban vásároltam,és így megéri,csak gyorsan fogy !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Adrienn08

2013. május 17.

Nyáron csak ezt használom! Nagyon szeretem az illatát, nem tudom megunni, ráadásul nap végéig bírja, ellentétben más, drágább parfümökkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

redvelvet

2013. május 16.

A kedvenc nyári illatom...:) most használom a 2. üveggel, szerintem elképesztő illata van. Pont kellően citrusos és virágos..nagyon légies. Szeretem, hogy nem unom meg és meglepően tartós. Sokszor érzem magamon még a nap végén is. Csillagos 5-ös!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Barbika

2013. május 16.

fincsi illatú,nekem nagyon bejött,mindenki dícséri aki érzi,páran kérdezték is,hogy mi ez :) szóval elég jó az illata,bár magamon nem sokáig érzem (mivel ugye az szagló izmok fáradnak el leghamarabb az emberben,így az illatokat,szagokat megszokja könnyen az orrunk),de attól nem bánom,hogy megvettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

cicafun

2013. április 7.

Tényleg olyan, mint egy tavaszi virágcsokor :) Az Avon legjobbra, legegyedibbre sikerült illata. Friss, természetes. Gyönyörű szép az üveg is, szóval nálam megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

VeraTala

2013. április 1.

Friss, könnyű, virágos-citrusos. Nekem talán kicsit túl könnyű is, de ettől még jó cucc ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

phoenix

2013. március 31.

Kifújáskor engem a Dolce & Gabbana Light Blue-ra emlékeztet, de ahogy telik az idő, veszít a fanyarságából, és a virágillat (orgona?) kerül előtérbe, ugyanakkor nem borul fel az én orrom számára ideális egyensúly, marad a citrusosságból is. Tavaszra tökéletes kis illat, és EDT-hez képest meglepően tartós (rajtam legalábbis).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Cinnamal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)