Avon

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft, 4199 Ft és 6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabaCica92, az összetevőket feltöltötte: hajnalikod, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft, 4199 Ft és 6999 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2000

Illatcsalád: orientális

Fejjegyek: fehér bors, sárga frézia

Szívjegyek: szegfű, damaszkuszi szilva, körte, ylang-ylang

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, vaníliaorchidea, cédrus

Avon Perceive EDP 50 ml
Ár: 2200 Ft+postaköltség , Eladó: ZiMe
Állapot: új, bontatlan csomagolásban , Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postán küldöm, vagy személyes átvétel Budapesten (Göncz Árpád tér, Újpest központ, Szentlélek tér),
2000 Ft Avon Perceive EDP
Ár: 2000 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ficeglobog

2022. június 30.

Nosztalgiáztam kicsit, így kipróbáltam magamon egy régen nagyon kedvelt illatot. Nem rossz. Most sem. De csak nem rossz. Elmarad a wow érzés. Az emlékek előjönnek, megszépítik... Imádom az üvegét, nagyon jó kis forma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 30.

Fairy0124

2022. június 18.

Végre újból vettem sok év után, úgy gondolom nyárra tökéletes illat. Nem túl édes, nem túl virágos és nem is az a túl friss, mindenből egy kicsi... Egyszerűen tökéletes, kellemes nyári illat és meglepve tapasztaltam, hogy mennyire erős! 4 fújás déltől egészen estig illatozott, pedig azt hittem sokkal többet kellene fújnom. Ez egy klasszikus parfüm a Far Away-jel együtt, és évek óta ugyanaz a minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 18.

Viktoria_fks

2022. május 10.

Megjelenés éve 2000 ??? :O Aztaaa
Szeretek parfümökkel kísérletezni. Mindig mást veszek, de őt... minden évben megveszem.
Alapjáraton nem nagyon csípem az Avonos parfümöket. (egy kezemen megtudom számolni hány olyan parfüm van amit újra vennék (2-3)).
1 hónapja újra megrendeltem, mert már nagyon rég éreztem és hiányzott. Amikor fújtam magamra, megcsapott a nyugalom érzése :D Egyszerűen imádom.
Az üvege nagyon jó, tetszik, a kupakja is jól zár. Az illata mesés.
Nem egy virágos, édes, púder illat. Hanem egy magabiztos, erős, friss, karakteres illat.
Tartósnak, meglepően tartós!! Nem nagyon maradnak meg rajtam a parfümök (vagy csak én nem érzem), de őt sokáig érzem. Kabátomon meg folyamatosan. Ha tehetném, ebben fürödnék :D
Reggelente a testápolóját is szoktam magamra kenni (karok, dekoltázs, nyak), majd 4-5 fújás mindenhova és már indulhat is a nap.
Nekem ő az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 10.

Megjelenés éve 2000 ??? :O Aztaaa
Az üvege nagyon jó, tetszik, a kupakja is jól zár. Az illata mesés.
Nekem ő az igazi.

NatureBeauty

2022. április 13.

Tini koromban nagy kedvenc volt, mostanára inkább 10 milis kiszerelésben szoktam rendelni belőle. Szaladgálós illatnak megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

laszlo.noemi

2021. december 19.

Egyik kedvenc parfümöm a hétköznapokra. Nem túl tolakodó, púderes illat, amit még másnap is szoktam érezni magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 19.

Emrise

2021. november 4.

15 éves korom óta visszatérő vendég a fürdőmben. Nagyon szolid, kellemes az illata, bár az utóbbi pár évben mindig a fősulis vizsgaidőszakok elevenednek meg előttem, lehet, ezért is rajongok érte még a mai napig is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

angela88

2021. október 12.

Kifújáskor nagyon erős, de kb. egy óra múlva kellemes, friss, virágos illat lesz, amely szerintem illik hozzám. Jelenleg - hűvösebb időben - ez az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

Missglamorazzi

2021. szeptember 26.

Avonos parfümök közül ezt tartom az egyik legszerethetőbbnek. Anyukám sokáig használta, és egy finom illat ölelte körül, ami nem tolakodó és nem fojtogató. Lehet újra is rendelem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

sz.edina

2021. augusztus 25.

Imádom ezt az illatot. Kellemes, nem túl erős. Nem az a nagyon édes. Igazi nőies illat. 🥰 Az üvegcséje is nagyon tetszik. Nekem nagy kedvencem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Rea1987

2021. augusztus 25.

Az egyik bárhol felismerős avonos illat :) kellemes, nem túl harsány, nőies és tartós. Anyukámon mesés :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lila színű.