Avon

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft, 4199 Ft és 6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabaCica92, az összetevőket feltöltötte: hajnalikod, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft, 4199 Ft és 6999 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2000

Illatcsalád: orientális

Fejjegyek: fehér bors, sárga frézia

Szívjegyek: szegfű, damaszkuszi szilva, körte, ylang-ylang

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, vaníliaorchidea, cédrus

Ár: 600 Ft , Eladó: hdia
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta
Ár: 1000 Ft, plussz ajánlott posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 50/45 ml, használt, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom

Lea2

2020. június 29.

Szúrós, édes körte illata van, el tudom képzelni hogy ősszel mikor már hűvös van, jól esik egy ilyen meleg, kicsit túlérett gyümölcs illat. Érdekes, azonnal felismerhető, de vigyázni kell vele mert elég tömény, és könnyen túlzásba lehet esni vele. Karakteres, nem túl tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 29.

heiserfanni

2020. június 19.

Keresztanyukámra emlékeztet ez a parfüm. Mindig is szerettem volna, mára már a második üveg parfümöt pusztítom😊
Én szeretem, imádom, viszont a Kedvesem azt mondta hogy öregasszony szaga van és hogy be ne fújjam magam ha vele vagyok 🤣 csak ezért kapott 4 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Fiszuli

2020. május 13.

Fojtós, tolakodó, tömény, kilométerekről kiszúrom, ha valaki ezzel van befújva, annyira nem szeretem. A migrénes fejfájás kerülget tőle. Gyerekként is gyűlöltem az anyukám korabeli hölgyeken (akkori 30-asok), mikor ezzel voltak befújva, de most, hogy felnőttem és már sokkal közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz, még mindig nagy ívben kerülöm és igyekszem azokat is, akik ezt használják. Nem akarok bántani senkit sem, de szerintem ez tipikusan az az illat, amit valaki vagy nagyon szeret, vagy rettenetesen gyűlöl, hát én ezt a tábort erősítem a mai napig is. Nem tudok megmaradni ennek az illatnak a közelében és ez azt hiszem ez már nem is fog változni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

bibike2000

2020. május 2.

Juj Istenem...gyerekkoromban a hányinger kerülgetett tőle,nagyon utáltam,ha valakin megéreztem. Néhány évvel ezelőtt viszont mégis megtetszett,be is szereztem egyet. Nagyon tartós rajtam avonos viszonylatban,nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

Pumi

2020. április 22.

Ez szerintem egy tolakodo, tomeny fejfajdito illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 22.

Ez szerintem egy tolakodo, tomeny fejfajdito illat.

Frufru3

2020. január 28.

Ez volt az első "igazi" parfüm,amivel találkoztam,anyukám kedvence.
Amikor megjelent,tinilányként ámulattal néztem,milyen gyönyörű kristály üvege van és milyen szép illat van benne. Nekem nagyon passzolt az üveg és az illat. Időnként csentem belőle,nagyon különlegesnek éreztem és mások is dicsérték rajtam,H "azta,dejó illatod van".
Mire összegyűjtöttem a kis zsebpénzem,H magamnak is megvegyem,beleszerettem egy másikba. Ma már nem tudom,mennyire tetszene magamon,pedig továbbra is friss/virág illat kedvelő vagyok,sokan is használják,de az emlék miatt 5*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

Ez volt az első "igazi" parfüm,amivel találkoztam,anyukám kedvence.

timcsike198989

2020. január 21.

Kellemes illatú,sajnos nem tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Kellemes illatú,sajnos nem tartós.

Evelin99

2019. november 16.

Imádom imádom imádom nagyon jó illata van (anyukám is ezt használta még régebben ezért igazi anya illata van számomra, mindig rá emlékeztet ) tartós,sokan dicsérik ha ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Mirjana

2019. november 5.

Édesanyám örök kedvence!
Mindig ezt használja és én is beleszerettem. Szerencsére magamon ugyan azt az illatot érzem, bármikor szívesen használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Édesanyám örök kedvence!

Adrienn1024

2019. október 25.

Igazán melengető, különleges illat amit szépen feldobnak a gyümölcsök, virágok:-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.