Avon

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft, 4199 Ft és 6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: BabaCica92, az összetevőket feltöltötte: hajnalikod, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft, 4199 Ft és 6999 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Megjelenés éve: 2000

Illatcsalád: orientális

Fejjegyek: fehér bors, sárga frézia

Szívjegyek: szegfű, damaszkuszi szilva, körte, ylang-ylang

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, vaníliaorchidea, cédrus

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Ár: 3500ft , Eladó: Rebus77
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: --
Ár: 2200 , Eladó: simpleman
Állapot: Minimálisan volt használva. /Lehet, hogy hiányzik belőle 5-8 ml./, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Szállítás FOXPOST csomagautomatába 1.499 Ft, Fizetés előreutalással.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

angela88

2024. április 5.

Számomra ez egy kedves illat. Négy évszakosnak használom. Hűvös időben is abszolút megállja a helyét. Szeretem az édes illatokat, de reggel, mikor gondolkozom, mit fújjak magamra valahogy nem kívánom még az édességet. Ez a parfüm kifújáskor erős, borsos illatú (a borsos illatokat kifejezetten szeretem), és a bőrömön később beédesedik egy egyszerű vaníliás-krémes illattá. Azt amúgy kicsit sajnálom, hogy az alap illat így leegyszerűsödik. Sok parfümöm van, szinte naponta mást használok. Ez - avonos létére - a gyakrabban használtak között szerepel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 5.

vidamgabica

2024. április 4.

Anyukám illata van. Mai napig imádja. Remélem sosem fogják kivezetni ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 4.

Bianca01

2024. február 21.

Már egy ideje a polcon állt bontatlanul. Valamiért az maradt meg bennem, hogy az idősebb korosztály fújkálja magára. Nemrég kibontottam, fújtam belőle és annyi dícséretet kaptam, hogy megjött a kedvem a hozzá. Mostanra valahogy nincs az a klasszik Avon parfüm érzetem tőle, inkább friss, virágos. Amilyen szúrós illatokat szagoltam mostanság a karakteresebb parfümök közül, ahhoz képest ez felüdülés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 21.

zdoreebaba

2023. december 17.

Amint meglátom az üvegcséjét egyből az orromban motoszkál az illata. Finom virágos, fréziás orientális beütésű parfüm inkább a korosabb hölgyeknek. Fiatalokon megérzem és a plafonon vagyok, pedig régebben még katalógusból szaglászva nekem is nagyon bejött. Volt itthon belőle itthon anno, de inkább anyukámnak ajándékoztam. A koránál fogva ez inkább neki való, viszont ő sem szívesen használja. Szomszédom, tanárom, orvosom is pontosan ezzel a tömegillattal nyomkodja magát. Amint megérzem a 90-es és 2000-es évek eleje jut eszembe. Egyébként katalógus parfümhöz viszonyítva meglehetősen tartós. Nem az én világom, aki szereti használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 17.

CzDorottya10

2023. november 9.

Hááát:D Mindig az a tartós amit nem szívesen visel az ember. Én nem tudom elképzelni hogy ez az illat valakinek jól áll. Rettenetesen szúrós irtó virágos, kegyetlen:( talán a leszáradás utáni körte amit érezni lehet az egyetlen pozitívuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 9.

Vavyan

2023. november 8.

Régebben szerettem, de valamiért már számomra sem az igazi, viszont tartós az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 8.

sabrirory

2023. június 17.

Ezer éve használtam ugyan, de erősen él az emléke. Borzasztó fejfájást kaptam tőle valahányszor használtam. Rajtam szúrós illat maradt csak meg belőle amíg 2-3 óra után el nem illant. Soha, de soha többet nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 17.

kalmaniki

2023. június 17.

Számomra hatalmas csalódás. Olcsó locsoló kölni, rohadt virág illata van, szörnyű. Most rendeltem, úgyhogy nem lehet romlott. Sajnos nagyon tartós...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 17.

stirringruby

2023. március 15.

Régen imádtam és csak ezt használtam, de valami változott (vagy én vagy a parfüm) és már nem bírom elviselni magamon ezt az illatot. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 15.

Cress

2023. február 20.

Nekem tetszik az illata, van benne valami sajátos, de a tartóssága rajtam nagyon rossz volt sajnos. Ennek ellenére régebben elhasználtam pár üveggel. Viszont mostanában nem kívántam rá, hogy újra vegyem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 20.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.