Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft, 4199 Ft és 6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabaCica92, az összetevőket feltöltötte: hajnalikod, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft, 4199 Ft és 6999 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2000

Illatcsalád: orientális

Fejjegyek: fehér bors, sárga frézia

Szívjegyek: szegfű, damaszkuszi szilva, körte, ylang-ylang

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, vaníliaorchidea, cédrus

Avon Perceive női parfüm dezodorant spray 75ml
Ár: 800Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: kipróbált, egy fújás hiánnyal, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
Ár: 2000 , Eladó: mmartina97
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
NovErke

2019. május 29.

Régen a kedvenc parfümjeim közé tartozott. Olyan tisztaság illat, egy kis fűszerességgel, közepesen tartós. Többször újra rendeltem, aztán ráuntam. Most meg már valahogy nem is igazán tetszik, valahogy azóta sokat változott az ízlésem illatok terén. Mondjuk én magam is jó sokat változtam az évek alatt, meg a korosztályom is más, talán ezért. De nem pontozom le, nem egy rossz parfüm ez és szép emlékem van róla. Ahogy olvasom, ez másoknak is ilyen emlék-parfüm 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Avonlany

2019. május 1.

Kellemes nőies és tartós :) Nem minden nap használom, különleges az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Kellemes nőies és tartós :) Nem minden nap használom, különleges az illata.

pirospipacsocska

2019. április 22.

Anyukám kedvenc illata.Mindig van belőle neki egy üveggel.Nekem kissé fás-fűszeres illat,nem használnám.De anya szereti,és tartóssága is megfelelő számára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

Csicsi2017

2019. február 10.

Az összes Perceive illat megvan nekem, nagy rajongója vagyok. Mindegyik tartós rajtam, de a legkedvesebb a rózsaszín Oasis. Ez a kék anyaillat is jó, de nem sikeredett olyan jóra, így csak 4 csillag. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Andy88

2018. december 3.

A legundorítóbb parfüm illat amit valaha éreztem. Egyszerűen nem tudom mire vélni, hogy miért változik át rajtam szúrós IZZADTSÁGszaggá... valami förtelem. Olyan, mint amikor lefutom a maratont 40 fokban, és 3 napig az agyonizzadt ruhában aszalom magam. Mindegyik illat működik rajtam, szó szerint mindegyik, de ez... erre nincsenek szavak! Nem tudom, hogy én vagyok-e ezzel egyedül... többször is próbálkoztam ezzel a parfümmel, de a helyzet semmit sem javult.
Nyugodt szívvel adok neki 1 csillagot, bár még annyit sem érdemel!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Nyugodt szívvel adok neki 1 csillagot, bár még annyit sem érdemel!!!

Katka0716

2018. október 30.

Érdekes, de én is gyerekkori emlék miatt vettem meg :D
Jobb illata van, mint emlékeztem! Tartóssága is kielégítő, én érzem magamon sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Érdekes, de én is gyerekkori emlék miatt vettem meg :D

born86

2018. október 26.

Szerettem még tízen éves koromba,most már nem tudnám elképzelni hogy használjam,valahogy már csak az emlék szépíti .
Viszont fiatalabb korosztályon lehet még működik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Viszont fiatalabb korosztályon lehet még működik

bniki13

2018. augusztus 5.

Nagyon jó nyári illata van és tartós, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Nagyon jó nyári illata van és tartós, szeretem.

AppleMaple

2018. július 17.

Többször is újravettem a 10 milis verziót, ez az egyik kedvenc táskába-dobálós parfümkém, ezért is gyakran térek vissza hozzá. Ugyanúgy viselem alkalmakkor, mint hétköznap, max gyakrabban kell újra fújni. Számomra ez egyfajta tisztaság-illat, amit előszeretettel viselek. Amúgy állitólag mások még este is érzik rajtam, hiába pedig csak reggel fújtam be magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Enne

2018. július 11.

Ez egy igazán különleges illat. Arra az időre emlékeztet, amikor jó 10 éve a pároméknál töltöttem a hétvégéket, és a fürdőszobában mindig loptam belőle egy kicsit. Nekem sosem volt meg, de mindig vonzott, ahogy előttem is írták, minden nap biztos nem tudnák viselni, de néha úgy vágyom rá. Anyósom újra megrendelte a régi idők emlékére, lehet, ha újra járok náluk, elcsenek egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.