Avon

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft, 4199 Ft és 6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabaCica92, az összetevőket feltöltötte: hajnalikod, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft, 4199 Ft és 6999 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2000

Illatcsalád: orientális

Fejjegyek: fehér bors, sárga frézia

Szívjegyek: szegfű, damaszkuszi szilva, körte, ylang-ylang

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, vaníliaorchidea, cédrus

Ár: 600 Ft , Eladó: hdia
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta
Ár: 1500 , Eladó: mmartina97
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Frufru3

2020. január 28.

Ez volt az első "igazi" parfüm,amivel találkoztam,anyukám kedvence.
Amikor megjelent,tinilányként ámulattal néztem,milyen gyönyörű kristály üvege van és milyen szép illat van benne. Nekem nagyon passzolt az üveg és az illat. Időnként csentem belőle,nagyon különlegesnek éreztem és mások is dicsérték rajtam,H "azta,dejó illatod van".
Mire összegyűjtöttem a kis zsebpénzem,H magamnak is megvegyem,beleszerettem egy másikba. Ma már nem tudom,mennyire tetszene magamon,pedig továbbra is friss/virág illat kedvelő vagyok,sokan is használják,de az emlék miatt 5*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

Ez volt az első "igazi" parfüm,amivel találkoztam,anyukám kedvence.

timcsike198989

2020. január 21.

Kellemes illatú,sajnos nem tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Kellemes illatú,sajnos nem tartós.

Evelin99

2019. november 16.

Imádom imádom imádom nagyon jó illata van (anyukám is ezt használta még régebben ezért igazi anya illata van számomra, mindig rá emlékeztet ) tartós,sokan dicsérik ha ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Mirjana

2019. november 5.

Édesanyám örök kedvence!
Mindig ezt használja és én is beleszerettem. Szerencsére magamon ugyan azt az illatot érzem, bármikor szívesen használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Édesanyám örök kedvence!

Adrienn1024

2019. október 25.

Igazán melengető, különleges illat amit szépen feldobnak a gyümölcsök, virágok:-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Qwerty

2019. október 1.

Kezdjük azzal, hogy eddig minden illatomat tiszteltem, még azokat is, amik kicsit sem működnek rajtam. Állnak a polcon dobozban, majd lesz velük valami, hátha valamikor valakinek megtetszenek, beleértve engem is.
Kíváncsian fújtam magamra ezt az avonos gyönyörűséget is...és úgy vágott pofán a 80-as, 90-es évek tupírozottmadonnástól, szamantafoxostól, diszkógömböstől, neonpinkestől, hogy nem tértem magamhoz. Egy igazi időutazás.
Remélem megbocsát nekem a nagy Parfümmindenható, de én ezt minden további kérdés nélkül vágtam bele a kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

Letti2

2019. szeptember 21.

Jó pár Avon parfümöt kaptam, amíg volt a családban avonos. Ez lett közülük a kedvencem, mert kellemes, nem túl intenzív. Hétköznapokra is megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

szszabina27

2019. szeptember 7.

Ismerőseimen éreztem meg, és gondoltam én is rendelek, de magamon már nem az az illat volt,amibe én beleszerettem volna.
Ettől függetlenül 4 *-ot megér simán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Ettől függetlenül 4 *-ot megér simán.

NovErke

2019. május 29.

Régen a kedvenc parfümjeim közé tartozott. Olyan tisztaság illat, egy kis fűszerességgel, közepesen tartós. Többször újra rendeltem, aztán ráuntam. Most meg már valahogy nem is igazán tetszik, valahogy azóta sokat változott az ízlésem illatok terén. Mondjuk én magam is jó sokat változtam az évek alatt, meg a korosztályom is más, talán ezért. De nem pontozom le, nem egy rossz parfüm ez és szép emlékem van róla. Ahogy olvasom, ez másoknak is ilyen emlék-parfüm 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Avonlany

2019. május 1.

Kellemes nőies és tartós :) Nem minden nap használom, különleges az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Kellemes nőies és tartós :) Nem minden nap használom, különleges az illata.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.