Avon

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft, 4199 Ft és 6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabaCica92, az összetevőket feltöltötte: hajnalikod, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft, 4199 Ft és 6999 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2000

Illatcsalád: orientális

Fejjegyek: fehér bors, sárga frézia

Szívjegyek: szegfű, damaszkuszi szilva, körte, ylang-ylang

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, vaníliaorchidea, cédrus

Ár: 1000 ft , Eladó: zdoreebaba
Állapot: Új, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges, bármely verzió lehetséges
2300 Ft 50 ml Avon Perceive EDP
Ár: 2300 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bridge29

2021. május 24.

Rajtam nem jó ,de van akin isteni finom . Jó kis illat. Illik hozzá az üvege is. Tartós .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

noricza

2021. május 7.

Ebből elfogyasztottam tiniként pár üveggel. Tartós volt, szép emlékek, de ma már ha megérzem a gyomrom forog tőle. Brrr...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

heiserfanni

2021. április 16.

Keresztanyukámra emlékeztet ez a parfüm. Mindig is szerettem volna mikor kicsi voltam , mára már a második üveg parfümöt pusztítom😊 Én speciel nagy magabiztossággal viselem ezt az illatot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

biaszabo1

2021. február 24.

Ha azt mondják, hogy AVON rögtön ez az illat jut eszembe. Ezt ritkábban rendeltem mint a Luck-ot és az Incandessence-t, de így is rögtön kiérzem ha valaki be van vele fújva.
Nem pontozom le, mert igazából egy nagyon jó kis illat ez, csak tucat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

Nem pontozom le, mert igazából egy nagyon jó kis illat ez, csak tucat.

Moncherrys

2021. február 17.

Jó kis virágos illat,szeretem mert frézia van benne és a Papámra emlékeztet,hiszen nőnapkor vagy bármilyen hasonló alkalomra fréziát kaptam tőle,felöltözött öltönybe és mindig meglepett vele. Számomra a kedvességet a figyelmességet és a tiszteletet jelképezi ez az illat. Sajnos Ő már nincs velünk. Szívesen használom ezt az illatot szép emlékeket ébreszt. Önmagában tartós,testápolójával ezt lehet fokozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Bonnieoo7

2021. január 27.

2021.01.24. Megjelenése évének környékén szimbiózisban voltunk mi ketten, mint a borsó meg a héja...aztán nagy szünet következett. Az utóbbi időben eléggé elszabadult a pokol és alig van olyan illat ami nem futott át a kezemen. Ő speciel nemrég érkezett, de csak most bontottam ki olvasva a sok jó véleményt. Az impulzus ami ért 1 perce az valami csoda, folyton vigyorgok, mint aki beszívott.😁Szerettem volna várni a kibontással addig amíg legalább az egyik elfogy a sok megbontott parfümöm közül, de hirtelen elfogott a vágyódás iránta. Talán kicsit túlmisztifikálom, de olyan de olyan jó volt akkor is és most is! Az a körte...mmm🍐

2021.01.27. Már el is cseréltem itt, hiába a szép időszak emléke, ha az újdonság varázsa csalogatóbb.🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 27.

Nora85

2021. január 6.

Ez egy olyan parfüm, amivel kapcsolatban vegyesek a érzéseim. Tizenévesként katalógusban szagoltam először és ott nagyon tetszett. Bár mostanság halmozom az Avon parfümöket, találomra is rendelek, mert annyira olcsók, akkoriban ez mégis elérhetetlen volt számomra.
Aztán eltelt kb 20 év, regisztráltam tanácsadónak és első dolgom volt megvenni. Hogy magamon borzasztó illata van, az tuti. Meg igazából teljesen szintetikus, mű illat. Gondolkodtam, de elképzelni se tudom, kinek, milyen életkorú embereknek állhat jól. Ez viszont nem változtat azon, hogy ettől függetlenül imádom az illatát, imádok a kupakjába beleszagolni és lakás illatósítóként bizony előszeretettel fújkálom, mert úgy bizony nagyon szeretem érezni. Úgyhogy 5*. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

Ladymischief13

2020. december 11.

Az igazat megvallva először nagyon megkedveltem ezt az illatot. Viszont az idő múlásával már erősnek és néha zavarónak könyvelem el. Kicsit kölni beütése van szerintem is. Leginkább ezt tudom mondani az illatára, mert nekem olyan se gyümölcsös, se virágos se semmilyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 11.

Terru

2020. december 9.

Kamaszkorom nagy kedvence volt, ja jól emlékszem ő volt életem első parfümje. Kissé elfogult vagyok vele kapcsolatban. Én főként a körte illatot érzem amit nagyon kedvelek. Az Avon úgy hirdeti mint tavaszi parfümöt, de télen is megállja a helyét, habár igaz, hogy a tavasz esetleg a nyár az ő időszaka. Egy csillagot levonok a tartóssága miatt. Sajnos nem sokat bir ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

baba_girl_16

2020. november 7.

Nekem erről az illatról a húsvéti locsolkodás jut eszembe, amikor a fiúk még igazi kölnikkel jártak. Estére kb ilyen illatú lehetett a hajam mint ez a parfüm. :D Szóval nekem ez túl sok, de nem akarom lehúzni, mert látom sokan szeretik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.