Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bunnylove92, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: virágos-zöld-pézsmás, friss illatkategória

Illatösszetevők: ibolyalevelek, fehér bazsarózsa, pézsma

Avon Perceive Oasis Edp
Ár: 8900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
Avon Perceive Oasis parfüm eladó
Ár: 7500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: Leírásban , Helyszín: Átvétel Budapest (Köki, Shopmark) , fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

vanillacaramella.sweet

2021. március 12.

Kellemes kis rózsás-üde illat, kis mintám volt belőle, egyértelműen Chloé-jellegű próbálkozás, 2 órás tartóssággal. Nem rossz, de még a régi akciós árán sem vettem meg végül, pedig szemezgettem vele sokáig. Színe, üvege illik hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

Dorothy22

2020. július 18.

Egyszer vettem csak meg, az illat nem nagyon illik hozzám. Viszont nagyon kellemes és tartós az illata főleg a ruháimon, több napig még mosás után is enyhén lehetett érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 18.

Fiszuli

2020. május 13.

Évekkel ezelőtt használtam, akkor is aggódva, mert a "sima" kék változatától a hajam is égnek áll és egy szupermarketben képes vagyok kiszúrni, ha valakin 100 méteres körzetben az az illat van, mert annyira nem szeretem, annyira tömény és annyira fojtós. Szerencsére nem okozott csalódást, ugyanolyan jó illata volt, mint amilyenre az illatminta alapján számítottam. Imádtam magamon viselni, a környezetemnek és a páromnak is nagyon tetszett. Azt hiszem egyszer rendeltem meg csak, nem is értem miért. Rövid sztori: az előző hétvégén esküvőre mentünk és az előkészületekkor mindent vittem magammal, csak éppen parfümöt nem, így kénytelen voltam az anyósom szekrényét feltúrni, ahol persze egyből szembe jött velem a "sima" kék változat, de mögötte is volt ám valami... ez a parfüm... leporosodva, ott hagyva, több, mint a fél üveg. Felcsillant a szemem, magamra fújtam, oda vissza voltam, egész délután, de még este is éreztem magamon, másnap a ruhámon, stb. Azonnal felütöttem a májusi újságot, mert nekem ez a parfüm kell, rögtön, máris, azonnal, de nem találtam benne... Remélem ez nem jelent semmi "rosszat"... nagyon csalódott lennék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

MaryMills

2020. május 12.

Imádom, legjobb Avonos parfüm szerintem. Nagyon tartós, kellemes illata van. Az viszont aggaszt, hogy egy ideje már nem kapni a katalógusban, és webshopokban sem elérhető. Kivonták a forgalomból? Ha így van, nagyon szomorú leszek...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

birobarbara85

2019. szeptember 19.

Nagyon tartós és kellemes illat. Szerintem jobb, mint a kék anyaillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Nagyon tartós és kellemes illat. Szerintem jobb, mint a kék anyaillat.

Kusika

Korcsoport: >54
2019. szeptember 17.

Kolléganőm használja nyáron és meglepődtem amikor mondta ,hogy Avonos illat,nagyon kellemes rajta tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Enne

2019. augusztus 8.

Az én esetemben a rózsa dominált elsőre, de nagyon. :/ Az a baj, hogy nem vagyok oda érte, és az illatösszetevők alapján nem is gondoltam , hogy így alakul. Még próbálgatni fogom.
Egyébként tartósabb, mint a Dew, ami hatalmas kedvencem! Számomra az a tiszta nyár esszenciája. Friss és könnyed, elmondhatatlanul imádom a dinnye, a frézia és a citrom kombinációját.
Azt gondoltam, hasonlítani fognak egymásra, vagy legalább az anyaillatra, de ez az Oasis erőteljesen virágos illatvilág. Az elején szinte fullasztó, a rózsa mellett mellékzöngeként még az ibolyát vélem felfedezni. Egyelőre nálam 3-as. Frissítek, ha változás van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Mia0602

2019. június 28.

Az ibolya nagyon erősen bekezd az illatban. Nekem túl sok volt. Azután szépen lecseng, a bazsarózsa és a pézsma már nagyon fincsi. De az elejét kibírni nagy kihívást jelentett. Nem is bírkóztam meg a feladattal. Továbbadtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 28.

Jelizz

2019. május 19.

Nem kedvelem a viragos illatokat, de azert ez a parfum tiszta tavasz! Eroteljes rozsas-viragos-edeskes illat, nem tul tartos (max7-8ig erzem) de olyan mintha egy meregdraga parfum lenne rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

nygigi

2019. március 4.

Sokan leszólják az Avon illatokat, pedig van köztük pár nagyon jó. Pl. ez színtiszta Chloé!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Narancssárga.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.