Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bunnylove92, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: virágos-zöld-pézsmás, friss illatkategória

Illatösszetevők: ibolyalevelek, fehér bazsarózsa, pézsma

Ár: 3300 + pktsg , Eladó: TimiEger
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Heves, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm vagy személyes átvétel akár Egerben is
Avon Perceive Oasis 50 ml
Ár: 4000 Ft (+ postaköltség) , Eladó: ZiMe
Állapot: új, bontatlan, celofáncsomagolásos dobozban, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postán küldöm, vagy személyes átvétel lehetséges
birobarbara85

2019. szeptember 19.

Nagyon tartós és kellemes illat. Szerintem jobb, mint a kék anyaillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Nagyon tartós és kellemes illat. Szerintem jobb, mint a kék anyaillat.

Kusika

2019. szeptember 17.

Kolléganőm használja nyáron és meglepődtem amikor mondta ,hogy Avonos illat,nagyon kellemes rajta tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Enne

2019. augusztus 8.

Az én esetemben a rózsa dominált elsőre, de nagyon. :/ Az a baj, hogy nem vagyok oda érte, és az illatösszetevők alapján nem is gondoltam , hogy így alakul. Még próbálgatni fogom.
Egyébként tartósabb, mint a Dew, ami hatalmas kedvencem! Számomra az a tiszta nyár esszenciája. Friss és könnyed, elmondhatatlanul imádom a dinnye, a frézia és a citrom kombinációját.
Azt gondoltam, hasonlítani fognak egymásra, vagy legalább az anyaillatra, de ez az Oasis erőteljesen virágos illatvilág. Az elején szinte fullasztó, a rózsa mellett mellékzöngeként még az ibolyát vélem felfedezni. Egyelőre nálam 3-as. Frissítek, ha változás van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Mia0602

2019. június 28.

Az ibolya nagyon erősen bekezd az illatban. Nekem túl sok volt. Azután szépen lecseng, a bazsarózsa és a pézsma már nagyon fincsi. De az elejét kibírni nagy kihívást jelentett. Nem is bírkóztam meg a feladattal. Továbbadtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 28.

Jelizz

2019. május 19.

Nem kedvelem a viragos illatokat, de azert ez a parfum tiszta tavasz! Eroteljes rozsas-viragos-edeskes illat, nem tul tartos (max7-8ig erzem) de olyan mintha egy meregdraga parfum lenne rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

nygigi

2019. március 4.

Sokan leszólják az Avon illatokat, pedig van köztük pár nagyon jó. Pl. ez színtiszta Chloé!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 4.

tyutyu

2019. február 11.

Illatmintát rendeltem, Chloe utánzat, és jól eltalálták, pont olyan tartós is, de nem fejfájdítóan. Számomra kicsit túl mély, és egysíkú, semmi csavar. (Chloet sem szeretem túlságosan) Nem rossz, aki chloet szereti annak tetszeni fog! Nem az én világom de nem tudom lepontozni mert jól megalkotott illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

Csicsi2017

2019. február 10.

Nyár óta szinte minden nap használom, nem tudom megunni. Rajtam tartós, este is érződik. Olyan rózsás tisztaságillata van számomra, 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

PerfumePippi

2019. február 3.

Soha nem volt eredeti Chloém, mert valahogy mindig úgy gondoltam ezekre a lágy, bőrközelibb, tisztaságillatokra, hogy túl egyszerűek, túl szerények, mentesek minden csavartól - tehát nem adunk ki rájuk tizen-huszonezreket. Ezért vannak többek között a kiváló dupe-ok, bár én a koppintásokat szeretem sokkal tágabban értelmezni, és inkább írom, hogy "karakterében ez és ez", mert hiszen azért önálló alkotásokról beszélünk, és a másolat-parfümöknek is van lelkük :-).
Szóval, most először is megkövetem a Chloét, mert ez a típusú irodai-tisztaságos rózsás illat alapkategória, és pontosan azért találták ki, hogy egyszerűségével, sallangmentességével és mindenek előtt az átlag orrok számára könnyen befogadható jellegével megteremtsék a komfortos irodaillatot. Szerintem ugyanis az ilyen típusú illatok ennyit tudnak, és ezért továbbra sem fogok magamtól Chloét venni - veszek viszont helyette egy ilyen remek kis Oasist, ami egy kiváló ár-érték arányú "Chloé-jellegű" illat. Friss, zöld-virágos, pézsmás, azon ritka zöldes illatok egyike, amik nem öltenek vágott fű-jelleget rajtam. Összehasonlítva a kategória egyéb darabjaival, rajtam az Oasis kifejezetten hideg és távolságtartó, szappanos jellegű. Hétköznapra és irodára termett, semmiképpen sem alkalmi darab.
Nagyon jó szívvel ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.

Nagyon jó szívvel ajánlom mindenkinek!

Mea90

2018. december 28.

Nem rossz, mert tartós, mások is érzik rajtam, viszont nekem túlságosan erős virágillatú. Nem az én stílusom. Azért olykor használom, de mindennap sok lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Narancssárga.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.