Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: geucsa, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Modern illat azoknak a férfiaknak, akik hűek önmagukhoz és szeretteikhez.  A Perfect Strength illatát az ideális családapa figurája ihlette. Kifejezi azt az erőt, valamint az érző szívet és gondoskodó természetet, melyet nem mindig mutat ki az erősebbik nem.

Főbb illatjegyei: Fejillat: ánizs, bergamott, fekete bors. Szívillat: ibolya, ciprus, bőr. Alapillat: ámbra, pacsuli, szantálfa.

Bermuda

2015. augusztus 15.

Ez tetszett a legjobban az összes Avon EDT közül. Kicsit talán rámenős, de messze nem az a bazári illat, hogy zavaró legyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

pillepocok

2013. november 27.

Annyira tökéletes illat! Az Avon mérföldekkel jobb férfi parfűmöket gyárt, mint nőieket. Ez az illat.. rettentő csábító, (persze nem mindegy, ki viselni ;)) bugyinedvesítő ereje van. :D Ha fiú lennék, csak ezt használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

avonkormend

2012. november 25.

tőlem rendeltek ilyet, és tényleg mondhatom, hogy szuper, és ami ritka: nagyon tartós az illata.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 25.

kalmaniki

2012. augusztus 16.

Testvérem nagyon szereti ezt az illatot, tőlem kapta ajándékba, szerencsére jó választás volt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

agi.greendaygirl

2012. augusztus 11.

Barátomnak ajándékoztam még amikor megjelent, nekem nagyon tetszett a katalógusból az illat, és úgy éreztem illik is hozzá nagyon, meg hát a leírás is :) Szóval ő nem egy kozmetikum párti, de ezt használja, neki is tetszik az illata, és rajta nagyon sokáig tart, reggel befújja magát, és még este is érzem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

geucsa

2012. július 17.

Ajándékba kaptam, most ezt használom. Nagyon szeretem az összes illat-összetevőjét, különösen a bergamottot, ibolyát, ámbrát és a pacsulit. Tehát bejön az illat. Annyi baj van vele, hogy nagyon hamar elillan. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.