Avon Planet Spa  Afrikai Shea Vajas Bőrtápláló Arcmaszk

Avon Planet Spa Afrikai Shea Vajas Bőrtápláló Arcmaszk

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: qlisacl, az összetevőket feltöltötte: jancsurak.eva, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Táplált és megújult érzést ad a bőrnek.

Kiszerelés: 75 ml

ihavenotime4this

2016. május 26.

Csalódás. Az én bőröm hidratáltabb és puhább lett általa, viszont pattanásokat okozott, ezért számomra értékelhetetlen termék. Vagy kidobom, vagy elajándékozom olyannak, akink amúgy nem hajlamos pattanásosodásra a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

Teniko

2016. január 3.

Használom, mert megvan. Az illata nagyon jó. Puhább, selymesebb a bőr, de nem egy csodaszer.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
borntobe

2015. november 23.

Másnapi update. Verjetek fejbe, ha még egyszer avont kenek az arcomra. Gyulladt, bumszlis pattanásaim lettek tőle reggelre az államon, az a nagy, fájdalmas, napokig kísértő fajta. Elmondhatatlanul dühös vagyok. Kuka, nagyon nagy lendülettel.

Halottnak a csók kategória. Egy hangyaf*sznyit nem lett se hidratáltabb, se szebb, se kipihentebb a bőröm, sőt a zsíros felület és a szárazabb érzet egyedi kombinációját kaptam. Messzire kerüljétek el, hiába kapok anyukámtól két szatyor avonos repivackot ezentúl, nem kísérletezek többet, mennek ajándékba kevésbé hepciás bőrű ismerősöknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

blackcat00616

2015. november 3.

Az illata remek, enyhén hidratál, de nem nagy durranás 😧

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Az illata remek, enyhén hidratál, de nem nagy durranás 😧

rekucee

2015. október 4.

Semmi pozitív véleményem nincs róla...se szebb, se egyenletesebb, se puhább nem lett az arcbőröm tőle. Felvitelkor olyan, mimtha mindet beszívná a bőröm de lemosva ugyanazt a szárazságot érzem mint a krém előtt. Nálam a kukában landolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

jeffieffi22

2014. december 15.

Nem vagyok tőle elájulva. Selymessé teszi a bőrt, de többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

Nem vagyok tőle elájulva. Selymessé teszi a bőrt, de többet vártam.

orsolyavarga

2013. november 22.

Jó az illata, puhít is valamennyire, de nem vagyok tőle elájulva... Főleg, ha a holt-tengeri változatához hasonlítjuk, na ahhoz képest szinte semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 22.

ForestNymph

2013. augusztus 23.

Elhasználtam anno egy tubussal. Nem csinált semmit. Lemostam és se szebb se puhább nem volt a bőröm utána. Felejtős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Októberi Lány

2013. július 20.

Ilyenem is volt. Nem sokat ért, inkább placebo hatás, mint intenzív táplálás... Nem szeretem, hogy az avon ennyire nem törekszik a normális összetevők használatára sem. Nem veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 20.

agi.greendaygirl

2013. április 26.

mini tasakos verzióban rendeltem meg, kipróbálás célzattal, kíváncsiságból. Pakolások terén inkább a tisztító és revitalizáló termékek az én "műfajom", de mikor több tisztító pakolást is felteszek egymás után, igényli a bőröm a hidratálást, gondoltam miért ne lehetne ezt is egy pakolással megcélozni.
Az állaga érdekes, kellemes. kissé habos, felkenve olyan, mint egy sűrű krém, ami aztán többé-kevésbé "rászárad" az arcbőrre. Az illata számomra kellemes sheás.
Érezhetően hidratáltabb és táplált lett a bőröm tőle, feltöltődött, úgy érzem. Nagyon egyszerű a használata.
Valószínűleg meg fogom rendelni a normál kiszerelésű terméket is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Valószínűleg meg fogom rendelni a normál kiszerelésű terméket is:)

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.