Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: insidecore, Módosítva: 2012. december 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Ez a habzó testradír tisztítja és frissíti a száraz bőrt. Segít eltávolítani az elhlt hámsejteket. A bőrt bársonyosan simává és egészséges kinézetűvé teszi.

Hetente maximum 1-2 alkalommal ajánlott használni.

JudithBeauty

2015. augusztus 28.

Mennyire szerettem ezt régen! Szerintem ez volt az első testradír, amit az Avontól rendeltem anno. Kicsit sűrű, de simává és puhává varázsolta a bőrt. Csak a flakonból történő kinyomása volt nehézkes, biztos, mert olyan kemény volt a flakonja.
Láttam a katalógusban, hogy van már új csomagolásban, így biztos ki fogom próbálni. Kíváncsi vagyok, mennyire hasonlít erre a termékre. Ez a régi csomagolású termék természetesen maximális csillagot kap!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

GI85

2014. március 28.

Nekem maradt még egy teljesen új bontatlan(azaz már bontott:D) darab, amit most kezdtem használni(semmi baja sincs), már elhasználtam előtte egyet vagy kettőt. Pedikűrösként dolgoztam(most gyesen vagyok) és ezzel dörzsöltem be a lábakat pedi után, nagyon puhává teszi a bőrt és nagyon jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

livia1979

2013. október 11.

A rizs&szaké után a második legjobb. Ennek is finom az illata, ezt is vizezni kell, mert sűrűsödik, de sebaj. Szerettem az avonnak ezeket a radírozós tusfürdőit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

Brigitta Sz

2013. szeptember 27.

Ez valami csoda, nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Ez valami csoda, nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják.

Vivianka

2013. július 15.

Sajnálom, hogy már nem gyártják, Egyszerűen meg tudtam volna enni annyira finom volt az illata. A hatásával nem vagyok tisztában, hisz nagyon fiatal voltam, amikor anyukám használta, és nem volt még rá szükségem, de mindig szagolgattam.. És IMÁDTAM :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Babooca

2013. április 19.

Életem első testradírja, v 4x újravettem. Nagyon szerettem, igazán minőségi termék volt. Az illatát annyira nem kedveltem, de a radírozóhatása eszméletlen jó volt. Egyetlen egy nagy bajom volt vele, h a tubusból szinte lehetetlen volt kivarázsolni, v 2 hónapig állítottam fejre, de még úgy sem akart teljesen a kupakig lefolyni a massza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

orchidea8627

2012. december 17.

Baromi jó volt, meg se tudom mondani hány flakonnal fogyasztottam el belőle.
Illat, állag, radírozó szemcsék, minden csillagos ötös (volt) benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Baromi jó volt, meg se tudom mondani hány flakonnal fogyasztottam el belőle.
Illat, állag, radírozó szemcsék, minden csillagos ötös (volt) benne.

Bogancs

2012. december 8.

Imádtam, egy élmény volt vele a tusolás. Illatát még másnap is éreztem magamon. És hatékonyan radírozott is, ami kevés testradírról mondható el. Kár, hogy már nem kapható :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 8.

csericka

2012. november 19.

Nagyon sajnálom, hogy kivonták a forgalomból, nekem ez volt a kedvenc testradírom. A megszokottól kicsit nagyobbak voltak a szemcsék, de öröm volt a zuhanyzás után kijönni a fürdőből. És a használata után nem használtam parfümöt se, annyira imádtam az illatát.: )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

maximilla

2012. november 18.

nem rossz,de picit jobb is lehetne,a shea vaj ellenére picit szárítja a bőröm,viszont az illata szuper ! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.