Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Hidratáló olaj fürdőzéshez és zuhanyzáshoz.

• folyékony shea vajjal és E-vitaminnal
  • hidratál és már az első fürdőzés alkalmával puhább és simább bőrérzetet biztosít

Damayanti

2017. október 1.

Update: tusoláshoz egészen megszerettem, bár a rendes tusfürdős zuhany után használom, mert nem tudom hogy amúgy rendesen tisztít-e ez az olaj, vhogy nem tudom róla elképzelni :) Szóval a menete: tusolás tusfürdővel, tusfürdő leöblít, utána ez a spa olaj, majd ezt is leöblít (heti egyszer az egész cécó előtt testradírozás is). Így nekem sokkal jobb, mint fürdéshez, megbocsátom azt is neki, hogy a forró lábfürdőzéshez amihez eredetileg szántam nem remekelt. Felhúzom 5 csillagra, mert a zuhanyos olajos kis rituálé után kellemesen bársonyos, pihe-puha és szolidan sheás - tejkaramellás illatú a bőröm tőle :) Még intim gyanta után is irritáció mentes és ápoló. Viszont összességében nekem valahogy utána jobban igényli a bőröm a testápoló használatát, mint máskor, nem tudom miért lehet...

Nem rossz, de nem is akkora hűha, picit én ár-érték arányban többet vártam. Amióta stewardess-ként kezdtem dolgozni a sok talponlét és állandó magasabb sarkú cipellőben sétálgatás miatt a lábaim gyakran fáradtak, illetve igényelnek némi plusz törődést. Gyakran az itthon töltött pihenős napokon fiatal korom ellenére kedvelem a lábfürdőzést újabban, mintha csak egy idős hölgy volnék, amolyan kis rituálé :) Kellemes, meleg víz, valami kényeztető olaj, illóoaj, fürdő elixír vagy valami vele, közben egy csésze meleg kakaó, egy jó film vagy olvasgatás... Eddig bármelyik fürdő elixír vagy illóoalj sokkal többet adott ehhez az élményhez, mint ez a spa olaj. Ebből hiába öntök kissé többet a forró vízhez, nem is érezni, hogy benne van, csak zavaros, fehér színűvé teszi a vizet. Ugyan ez igaz rendes kádas fürdésnél is. Ebben a formában messze elmarad a várt és remélt kényeztető fürdőolaj hatása. Viszont ha tusoláshoz használom, vagy csak magában, testápoló helyett kenem a bőrömre, akkor elég szépen beszívódik, mégis legalább úgy érezni némi ápoló hatását, de igaziból sztem összességében nem egy nagy hűha. Körömágybőrre, ilyesmikre bőrápoló olajnak elhasználgatom. Illatra édeskés, kelemes tejkaramelles jellege van, jó, hogy nem az a tömény igazi shea vajas szag, bár nagyobb menyiségben könnyen émelyítővé válik így is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.