Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, az összetevőket feltöltötte: barbiii_sz, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Táplálja és hidratálja a bőrt, üdébb és simább külsőt kölcsönöz.

• hidratál
  • mélyen táplál
  • gyorsan beszívódik
  • shea vajjal

sz.edina

2021. július 21.

Jól hidratál. Hamar beissza a bőröm. De az illata.... Én nem bírtam megszokni. Nagyon erős, intenzív, nekem nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

MNNiko

2020. január 14.

Nagyon szuper kis krém volt! Nem igazán szeretem az AVON-t, de ez bejött. Ajándékba kaptam.
Kicsit zsírosabb állagú, de mégis könnyen felszívódik és az illata! Nagyon szuper melegséget árasztó illat számomra :)

Táskába szuper kiszerelés. De mi ezt vittük repülős útra is, mert a mérete megengedett és akár testápolónak is lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

jane79

2019. május 10.

Anyum kapott ajándékba ebből a termékcsaládból testvajat. Az illata szerelem volt elsőre. Be is vásároltam minden ugyanilyen illatú terméket. Imádom.
Újravettem. Kicsi nagyon a tubus, hamar elfogy, nehéz krém, de hamar beszívódik. Mindenkinek szívből ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

karaibrahimgil

2019. március 1.

A Planet Spa szerintem az Avon legjobb termékcsaládja. Első blikkre nehéz, tömör, nem folyós krém, azonban nem zsírosít. Könnyen beszívódik, jól hidratál, télre ideális választás, és akkor az erős illata sem zavaró. Egyelőre jobban bejön, mint az Yves Rocher vízszerű és a L'Occitane túlárazott kézkrémjei, a parfümökhöz kreált társainál pedig kevésbé intenzív az illata. Nyáron én is mást választanék, de mivel alapvetően elégedett vagyok vele, szívesen kipróbálom a Planet Spa többi változatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

Wee

2019. január 2.

Tavaly karácsonyra kaptam, elhasználtam mert nem volt szívem kidobni.
Egészen jól hidratál, bár a kicsit nehezebb krémek közé sorolnám. Az illata shea diós, annyira nem jött be.
Így összességében egyszer jó volt, de nem venném újra. Tipikus Avon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Tavaly karácsonyra kaptam, elhasználtam mert nem volt szívem kidobni.
Így összességében egyszer jó volt, de nem venném újra. Tipikus Avon.

violetti

2018. február 3.

A kedvenc fogkrémem lenne, úgy még árban is megérné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

A kedvenc fogkrémem lenne, úgy még árban is megérné.

Joaninha

2017. november 16.

Nagyon szeretem az Avon Planet Spa termékeit. Ez a shea vajas kollekció a legrégebbi és számomra nagyon kellemes az illata. Hihetetlenül jól hidratál és simán felveszi a versenyt más sokkal drágább márkák hasonló termékeivel. Ez a kis, utazós kiszerelés nagyon praktikus egyébként, így mindig lehet nálam kézkrém és megelőzhetem a kiszáradást és kisebesedést. Ha azonban mégis kifújná a szél a kezem, akkor ez a krém pár használat után rendbe teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

klaudi0512

2017. március 21.

Jobbat vártam volna ettől a krémtől, ilyen ár -érték aránytól. Engem ez első körben a L'occitane kézkrémjeire emlékeztetett. Nagyon erős és édeskés az illata, de engem ez nem zavar, sőt. Ami inkább zavar, hogy a hidratáltságot nem igazán éreztem. Gyorsan beszívódott és kb. ennyi. Bár nekem nagyon száraz a kézbőröm mert sokat mosom,de ennél többet vártam volna ettől a krémtől. Egy jó erős középkategóriás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

barbiii_sz

2017. február 24.

A tubusból szagolva egy kellemes édeskés illat érezhető, a kézre kenve viszont egy tolakodó, erős égetett cukor illat fogad, első használatkor nekem erőteljes fejfájásom és hányingerem lett miatta.. Az állaga sűrű és gazdag, ennek ellenére hamar beszívódik és nem is hagy maga után zsíros érzetet és jól hidratál. Következő használatkor is zavart az illat, ezért pár perc után lemostam, hogy ne érezzem, de szerencsére a krém ez esetben sem tűnt el a kezemről és a hidratáló hatás megmaradt, ami egyébként egészen jó és szerencsére nem is irritálta a bőröm. A roppant zavaró illata miatt nem sokszor van kedvem elővenni, de azért elhasználom szerintem. Vannak ennél összességében sokkal jobb kézkrémeim, szóval szerencsére a kompromisszumokat sem kell bevállalnom a parfüm miatt sem. Csak annak ajánlom, aki bírja az ilyen erős illatokat és nem érzékeny vagy ekcémára hajlamos a bőre. Nem pontozom le az illata miatt, mert a hidratáló hatása jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

emagdi

2017. február 22.

Kellemes, gazdag, vajas hatású állaga van. Gyorsan beszívódik,nem hagy zsíros réteget a bőrön. Az illata elég intenzív, de szerintem kellemes. Jól hidratál, teszi a dolgát, de azért nagy csodákat nyilván nem tesz :). Nagyon kicsi a tubus, csak 30 ml, ehhez képest elég borsos az ára. Ha akciózzák, akkor megéri kipróbálni, mert jó kis kézkrém, sokkal jobb, mint az avon más, olcsóbb kézkrémei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 22.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1