Avon

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lorik.laura, az összetevőket feltöltötte: Piri11, Módosítva: 2015. október 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Segít helyreállítani a bőr természetes ragyogását és simaságát. Luxus gyöngyporral és algával.

• ragyogást kölcsönző gyöngyporral: a szépségápolásban jól ismert összetevő olyan természetes antioxidáns, mely növeli a bőr simaságát, rugalmasságát, és gyönyörű fényt ad bőrödnek
  • algakivonattal: az alga a tenger kincse: ásványi anyagok gazdag forrása, mely segít mélyen táplálni, hidratálni és regenerálni a bőröd

Beechin

2019. szeptember 4.

Nagyon szeretek kádban fürödni, és karácsonyra kaptam az avon planet spa fürdő termékeiből. Az illatuk fantasztikus, és egész idő alatt( 1-2 óra) megmarad a víznek ez a nyugtató illata. Különösebben nem érzem, hogy hidratálna, viszont nagyon puha selymes a bőröm a víz alatt, mikor belerakom a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

marysidehouse95

2018. november 12.

Nem ér annyit, amennyibe kerül. Jó illata van, de kb ennyi.

Nem vagyok az a nagy kádban fürdős, de ha már ráveszem magam, szeretném ha hidratáltabb lenne a bőröm, de ez ezzel a termékkel nem valósult meg.

Nem rendelném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Nem ér annyit, amennyibe kerül. Jó illata van, de kb ennyi.

Nem rendelném újra.

LengyelRena

2018. szeptember 21.

Most rendeltem először, és nem bántam meg. Van jópár Spa terméke az Avonnak amit nagyon szeretek, gondoltam nem lövök nagyon mellé. Nagyon kellemes, puderes illata van.A csomagolása gyönyörű.2 kupakkal rakok a vízbe és szuper lágy habok lesznek.Egyaltalan nem szárít. Mindenkinek ajánlom aki egy kis otthoni kényeztetésre vágyik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 21.

apple97

2018. január 7.

Wao Avon! Ez egy nagyon jó termék! Nem fűztem hozzá nagy reményeket, de az első házánálat után érezhető volt a különbség. Hidratáló hatása teljesen meglepett. Lágy habokat képez, isteni az illata. Teljes spa hangulat. Imádnivaló kis termék! Több fajtáját is kipróbáltam! Nem okoztak csalódást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

kervivena

2017. december 28.

Nagyon kellemes az illata, ami nem túl intenzív. Az apró csillámporral nagyon szép az üveg külseje és maga a fürdővíz is. Nekem semmi extrát nem nyújt, de nem is szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Enc

2017. december 28.

Nagyon jó krémes, selymes az állaga, de amúgy majdnem olyan, mint egy sima habfurdő. Picit hidratál csak, de nekem az elég. Tetszik benne, hogy kellemes, finom illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

olisamsi

2017. augusztus 9.

Ajandekba kaptam, igazabol nagyon szep, tetszik a csillamlo folyadek benne. Igazabol nekem inkabb csak diszkent tetszik, mert amugy teljesen atlagos habfurdo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Sundiboszi

2017. március 29.

Jól habzik jó vele fürdeni de az illata nem tetszik, olyan szimpla sampon illata van, nekem nem jón be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

karaibrahimgil

2017. február 16.

A kedvenc termékcsaládom tagja. Isteni az illata, jól habzik, és elég sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

barbiii_sz

2017. január 9.

Óriási mennyiség, pattintós a kupak és vékony a nyílás, szóval lehet így is önteni, de én inkább le szoktam csavarni a kupakot, a kupakba öntök és onnan megy a vízbe. 1-2 kupakkal bőven elég belőle, de egyéni preferencia kérdése, hogy ki mekkora habokat szeretne a vizébe. Vajszínű, krémes, gyöngyházfényű hatással. Az illata isteni, behatárolhatatlan, intenzív, mintha csak egy kellemes illatú krém lenne és abszolút nincs eltúlozva. Nagy habokat képez, amik krémesebbek is és sokáig megmaradnak, ezen kívül hidratáló hatással is van a bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.