Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Maddie, az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kolumbiai kávékivonattal. Az őrölt kávé hatékony antioxidáns, segít fiatalosabb külsőt nyújtani a bőrnek. A nyak- és dekoltázsápoló szérum feszesíti a bőrt és segít növelni annak rugalmasságát, hogy a dekoltázs fiatalos külsejű legyen.

BLili

2019. január 10.

Főként csak koreai, japán termékeket használok, de ebből az avon termékből ötöt rendeltem, amikor akciós volt. Minden kozmetikumra ráírják, hogy gyorsan beivódik, és életemben ez az első, ami tényleg rögtön, azonnal beszívódik! Ezenkívül az összetevők szerintem gyönyörűek, nincs is túl sok belőlük, amik mellett még az avonnál elmaradhatatlan parfüm is belefér.
Mivel összesen 250 milim van belőle, mindenhova használom, testhámlasztóként. Az aha sav eléggé az elején van, úgyhogy feltételezem, hogy nem ezrelékekben mérhető.
Az illata pedig alig érezhető. Mindenképpen csillagos ötös, ezt az egy avonos terméket használom, de ez a koreaiak közt is megállja a helyét. Ha lesz még akció, jól be fogok rendelni megint belőle, mert az ilyen nagyon olcsó, kimagaslóan jó terméket általában be szokták vonni, mikor rájön a cég, hogy rossz vásárt csinált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Eszteerke

2018. május 22.

Nagyon jó géles az állaga, tetszik. Az illata is finom :) Nyári melegben fürdés után jó használni, mert hűsít, de én ezen kívül semmilyen hatást nem véltem felfedezni, egyaltalan nem feszesít szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Mityesz

2017. augusztus 2.

Állaga nagyon jó, gyorsan beszívódik, kevés kell belőle, de sajnos feszesítő,hidratáló hatást nem érzek.De most nagyon olcsó volt, így vettem belőle 2 db-ot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

egetoerika

2017. április 1.

Megrendeltem. Elhasználtam. Ennyi. Semmi különös. Hacsak a placebo hatást nem nézzük... Hogy tettem magamért valamit. Amúgy nagy gondom nincs az érintett területekkel, inkább a prevenció miatt használok ilyen termékeket. De arra sokkal jobbak a természetes olajok (jojoba, argán, mandula, ligetszépe). Én ezekből kevertem arc-, nyak-, és dekoltázs ápolót. Ezerszer jobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

Virvatuli

2016. szeptember 1.

A feszesítést el lehet felejteni, semmi ilyen hatása nincs. Amúgy könnyű kis gél, gyorsan beszívódik. Nyáron, a nagy melegben jó volt, amúgy sem szeretek testápolót kenni a mellemre/dekoltázsomra. A glikolsavat persze csak most vettem észre az összetevők között, még jó, hogy mindig használok fényvédőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 1.

v.szilvia789

2014. április 11.

Úgy egy hete használom. Kávéillat semmi, bár a katalógus mintájában se nagyon volt. Egyenlőre hidratáló hatásról tudok beszámolni, irritáció semmi, pedig a harmadik összetevő helyén ott figyel a glikol sav. A kávé kivonat viszont az utolsó helyen kullog, szóval annak nem sok köze lesz a termék hatásához. Meglátom hosszabb távon hogy teljesít, a hidratáló hatása miatt és mert reggel szebbnek tűnik a bőr, megelőlegezek 4 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 11.

shara88

2014. április 1.

Átlásztó gélszerű illatmentes anyag, ami nagyon jól hidratál. Elégedett vagyok vele, feszesítő hatást nem éreztem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.