Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maddie, az összetevőket feltöltötte: kutvolgyiemese, Módosítva: 2014. május 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

A kolumbiai kávékivonatot tartalmazó testápoló balzsam simábbá és feszesebbé teszi a bőrt. Hidratáló és bőrtápláló hatása révén segít javítani a bőr rugalmasságát.

Kiszerelés: 200 ml

Szilvia1144

2018. december 4.

Én nagyon szeretem, gyorsan beszívódik, nagyon kellemes az illata, és nem tapad. Nem érzem úgy, hogy nem kap levegőt a bőröm, emellet jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

vvivien

2017. augusztus 26.

Nincs kávé illata de jól hidratál, könnyen eldolgozható és gyorsan beszivodik, picit feszesít is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Kingucii

2016. július 21.

Eddig csak kb 5x-6x használtam, nagyon finom illata van, egyáltalán nem kávés,valami másmilyen, nem tudnám megmondani, mihez hasonló, de egyedi illat.
Gyorsan beszívódik a bőrbe, felkenés után érezhető, ahogy összehúzza a bőröm, szóval valamennyire biztos feszesít.(később majd még updatelek ezzel kapcsolatban)
Szépen hidratál, nem szárítja a bőröm,nem kell sok belőle.
Nálam 5*-ot érdemel.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Szépen hidratál, nem szárítja a bőröm,nem kell sok belőle.
Nálam 5*-ot érdemel.:)

JudithBeauty

2016. április 28.

A testradírral párhuzamosan "muszáj" volt kipróbálnom a balzsamot is. A kávéillatot ennél a terméknél sem érezni, de jól beszívódik a bőrbe attól függetlenül, hogy balzsam. Hidratálhatna jobban is, persze a feszesítő hatásról nem is beszélve. Viszont tetszik a könnyű állaga, és hogy nem ragad. Nincs olyan jó, mint a testradír, de egy négyest adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

lexyusz

2016. február 18.

Én ezt a terméket az ugyanilyen nevű bőrradír után használtam. Mindkettőnek fantasztikus az illata, és mindegyik hatása tetszik nekem. Megfelelő mértékben hidratálta a bőrömet . :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Frumus

2016. január 9.

Tetszik :). Miután felkenem, érezhető ahogy hül, ez a hatás húzza össze a bőrt. Könnyed, jó állagú krém, érdekes illattal. Nem igazán érzem ki rajta a kávét, de lehet majd idővel rááll az orrom. Ma használtam először.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

hatiay89

2016. január 8.

Könnyű, mégis jól hidratál, kellemes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

Könnyű, mégis jól hidratál, kellemes a használata.

hbrigi25

2015. november 26.

Imádom ezt a terméket. Nem volt csalódás. Szeretem, mert kellemes, könnyed krém, finom illattal, megfelelő hidratálást nyújt, könnyen felszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után. A radírját is szeretem. Megérdemli a maximális csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

cicafun

2015. július 30.

Szeretem is meg nem is ezt a testápolót a hidratáló hatása gyenge közepes, így nyárra elegendő, de télre édes kevés, amit tud. Az illata számomra kellemes de nem az a tipikus kávés illat. Az állaga megfelelő, könnyedén el lehet oszlatni a bőrön és gyorsan beszívódik. Extra feszesítő hatást nem tapasztaltam én már azzal is boldog lennék, ha megfelelően hidratálna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

helgus96

2015. április 12.

Nem az a tipikus "testápoló illat" ,de ettől függetlenül nekem nagyon tetszik. Nem hiszem, hogy újra veszem, mert annyi más 1000 féle testápoló van a picaon,hogy nem tudok egy mellett lehorgonyozni, de egy próbát/használatot megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Algae Extract, Sorbitol, Sodium PCA, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Sorbitol h 1 1

Szójabab lipidek, mely phospholipidek, szterolok és trigliceridek keveréke. A CosIng hivatalos besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló. A szójababról lásd részletesebben: szójaglicin.

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.