Avon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wildflow, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Ez a kíméletesen gazdag fürdőelixír hidratáló tulajdonságainak köszönhetően simább és fiatalosabb érzetet nyújt bőrödnek. Luxust és pihentető pillanatokat biztosít fürdés közben.

lichtnori

2017. április 24.

Kaptam. Elhasználtam, már alig van a flakonban. Finom és erőteljes illata van, főleg, hogy nem habfürdőnek, hanem tusfürdőnek használom, töményen. Kellemes kenegetni, érdekes, hogy aranylóan csillogó az egész folyadék, ami viszont a bőrön nem látszik. Hidratáló hatását nem érzem. Az illatáért szeretem. Ami viszont a hátránya, az az erős műanyagból készült flakon. Nagyon nehéz kinyomni belőle a habfürdőt. Már fejjel lefelé tárolom, hogy az üveg szájához follyon a folyadék, de így is nehézkes a kinyomása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

Wildflow

2015. február 24.

Nagyon finom, tartós, nagy habot csinál, kellemes az illata. Mutatós és különleges, ajándékba kaptam, szóval nem tudom mennyibe kerül, de nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

reka196911

2015. január 29.

Szuperül habzik, finom az illata, és azt vettem észre használat közben hogy már a vízben puhává és selymessé varázsolja a bőrt. Pár pillanat után lehet érezni a különbséget, miután belefekszünk a vízbe. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

Azazel

2015. január 26.

Nem igazan jott be, illatra jo, de ennyi. Nem taplalta a bort, eleg folyekony, nem igazan suru. Mas hasonlo termeknel selymesnek erzem a boroma furdes utan, de itt ez elmaradt, es meg a jo illata sem tapadt meg igazan a boromon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

t.evacska21

2015. január 14.

Nekem még nem volt ilyenem, viszont egy kedves ismerősöm rendelt tőlem nemrég. Együtt megnézegettük, megszagoltuk. Jó sűrű állaga van és kellemes illata. Valamint -bár nem az a lényeg - szerintem a csomagolása is nagyon szép.
Az ismerősöm nemrég szólt azóta, hogy imádja, és ha kifogy, újra fogja rendelni :)
Tehát én még nem próbáltam ki, de az alapján, ahogy láttam ezt a fürdőelixírt, meg amit az ismerősöm mondott, biztosan jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.