Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dm26, Módosítva: 2011. szeptember 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál

Gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteket, alaposan tisztítja a bőrt. Egészségesebbé és ragyogóbbá teszi a bőrt, fiatalosabb külsőt kölcsönöz a bőrnek.

Kiszerelés: 75 ml

Dinart

2015. december 16.

kapható, megújult szerkóban, régi jó hatással!
Én tegnap vettem át, most ráadásul féláron van a katalógusban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 16.

kapható, megújult szerkóban, régi jó hatással!
Én tegnap vettem át, most ráadásul féláron van a katalógusban!

Dalmicica

2015. január 27.

Isteni volt ez a pakolás. Olyan jó érzés volt,ahogy felmelegítette a bőröm.Utána puha tapintású és sima volt. Minden jó dolgot kivonnak az avonnál...ami meg új az meg a közelébe sem ér :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

CocoSunrise

2012. július 29.

Nekem ez a termék beszáradt 3 hó után pedig mindig rendesen lezártam. A termék egy részét sosem tudtam elhasználni, mert emiatt nem lehetett kinyomni. De amíg használtam viszonylag elégedett voltam vele de nem túlságosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Micoka

2012. július 11.

Kifejezetten a kedvencem volt, imádtam, a bőröm is hálás volt miatta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 11.

Kifejezetten a kedvencem volt, imádtam, a bőröm is hálás volt miatta.

Suniii

2012. március 2.

Nekem is szerette a bőröm és újra is vettem volna :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 2.

Nekem is szerette a bőröm és újra is vettem volna :(

agi.greendaygirl

2012. január 9.

jajj, imádtam! olyan jó érzés ahogy melegít, finom az illata, és szép lesz tőle abőr. tényleg kár, hogy már nem gyártják

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 9.

ni89ta

2011. december 7.

Én is nagyon szerettem, de sajnos már nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 7.

Én is nagyon szerettem, de sajnos már nem lehet kapni :(

Kandi

2011. október 12.

Nagyon jó pakolás volt, kifejezetten szerettem amikor felmelegedett a bőrömön, az illata is nagyon jó volt, és szép puha és friss lett tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 12.

agi.greendaygirl

2011. szeptember 28.

tök szerettem ezt a pakolást :) jó kis fűtő hatás, finom illat, és puhítja a bőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 28.

Emolliensek: Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil
Emulgeálószerek: Xanthan Gum, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Hydroxypropylcellulose
Tisztítószerek: Xanthan Gum
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Bentonite 0 0