Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lovely21, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A pezsgő tápláló hatásának köszönhetően ez az elixír hidratált, puha és sima érzést ad a bőrnek, miközben gazdag habot képez.

Diu

2016. augusztus 15.

a palackban igazán kellemes az illata, de amikor beleöntöm a vízbe nekem kicsit férfiasba megy át :( 2-3 kupaknyit szoktam használni belőle, ami elég jól felhabzik :) nekem 75ml-es változatban van meg, de nem venném meg a nagy változatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

bandita

2012. december 27.

Karácsonyi ajándékcsomagba szántam, de miután megszagoltam, úgy nyilatkozott, maradni akar :))))
Fürdőkád hiányában tusfürdőként fogja végezni, ha egyáltalán lesz szívem megkezdeni. Ma még szemet gyönyörködtetően pompázik a fürdőszoba kincses-polcán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 27.

szatmarijuli

2012. december 4.

Kezdjük a pozitívumokkal: iszonyú finom az illata, nekem selymessé is teszi a bőröm fürdés után, nem szárít. DE: nagyon kicsi az adag, szerintem abszolút nem éri meg az árát (talán lehet akciósan is kifogni, nem tudom, még nem láttam). Ami az előírt adagja, az szerintem nem elég belőle, tehát gyorsan fogy. Talán még megvenném a jövőben, ám inkább ajándékba, mert annak szerintem szuper, hiszen jó minőségű valóban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

wishes

2012. október 27.

Én pont ezt a visszafogott, elegáns illatát kedvelem benne. Szerencsére nincs meg benne az a mellékillat, ami például a hozzá való testápolóban zavart engem. Valóban kicsit gyorsabban fogy a kelleténél, főleg úgy, hogy én az "előírt" adag 2-3x-osát simán elpacsálom egy-egy alkalommal, viszont az ár-érték aránya ennek ellnére nem rossz, maximum a megszokott Avonos árakhoz képest nem tűnik annyira kedvezőnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

Guerlain Fangirl

2012. október 17.

Kellemes illata van, gyönyörű a csomagolása, de nem habzik eléggé, és az űrtartalmához viszonyítva nem túl jó az ár-érték aránya. Szívesen elhasználtam, de még egyszer nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 17.

lynus

2012. szeptember 7.

Nagyon ízléses a külseje, és szerintem az illata is nagyon finom! Nem vagyok nagy habfürdő párti, de ez mégiscsak valami más!:) Aki szeretné kényeztetni magát egy hosszú nap után, úgy hogy elmerül kicsit a habokban, annak tökéletes választás! 1-2 kupak fürdőelixírt írnak használatra, én persze egyből duplával kezdtem, de igen jól habzik, szóval elég lett volna az 1-2 is...:) Ha mégiscsak kéne keresnem valami hibát, talán lehetne kicsit még intenzívebb az illata, de ennyi. Eredeti áron nem hiszem, hogy megvásárolnám, de akcióban, vagy csomagban, ha épp valami különlegesre vágyunk, teljesen rendben van!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

vivuss87

2012. szeptember 6.

szerintem szörnyű illata van, de én a sima lótuszosat sem szeretem. Elég kicsi adag, krémes állagú. Szép a csomagolása, kicsit túlzásnak tartom a hatalmas dobozt hozzá. De a barátnőm, aki imádja a lótuszos családot, nagyon, nagyon örült neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Antioxidánsok: Wine Extract

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Színező anyag. (Piros)