Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. október 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Kényeztető testradír shea vajjal és barna cukorral.

Habzó bőrradír, amely nem szárítja a bőrt. Exfoliálja az elhalt hámsejteket és a száraz bőrt, a végeredmény sima és üde bőr.

JudithBeauty

2019. május 9.

A Planet Spa termékcsalád zöme nálam bevált, bár a Blissfully Nourishing émelyítő illata mondjuk az egyik kivétel. Viszont a régi csomagolású afrikai shea vajas testradír "emlékére" mégis kipróbáltam. Valóban édesebb a kelleténél, mint az égetett cukor, és az állaga folyósabb, mint amire számítottam, de egy erősen közepes termék. Lehetne kicsit intenzívebb a radírozó hatása, viszont nagyon puhává varázsolja a bőrt. A régi csomagolású testradírhoz képest az egyetlen előnye, hogy a flakon teteje könnyebben kinyílik.
Az illatát viszont nehezen szokom meg, és inkább csak télen használom, így valószínűleg egyszeri vásárlás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

spavanilly

2018. október 30.

Az már bizonyos, hogy én és a shea vaj nem illünk össze. ( Erre utaló jeleket már tapasztalhattam a Blissfully család kéz- láb- könyökkréme kapcsán), és mégis ...mégis ki szerettem volna próbálni ezt a bőrradírt, amit ismét gyártanak, /hiszen megtaláltam a már nem gyártott termékek között is/.
( köszi,km!❤)...és a legtöbb vélemény szerint isteni illattal bír.
Hááát, hát...ez esetben sajnos számomra nem jött be, ami a többségnek igen.

De, térjünk a lényegre:
- Termék állaga: kissé hígabb, mint az algás tesójáé, közepes és durvább szemcséket is tartalmaz, halványdrapp színű, jól eloszlatható, habosítható 5*
- Hatása: nagyon jól radíroz, pihepuha selymes bőrt eredményez 5*
- Illata: domináns szúrós shea vaj, a háttérben megbújó édeskés, diós (számomra) illattal 2*
- Csomagolás: könnyen kezelhető, pattintós tetejű tubus esztétikus PS stílusban 5*

Csupán az illata miatt nem kap tőlem max. pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

( köszi,km!❤)...és a legtöbb vélemény szerint isteni illattal bír.
Hááát, hát...ez esetben sajnos számomra nem jött be, ami a többségnek igen.

De, térjünk a lényegre:
- Hatása: nagyon jól radíroz, pihepuha selymes bőrt eredményez 5*

Csupán az illata miatt nem kap tőlem max. pontot.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.