Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: fülibojt, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Csokoládé illatú bőrsimító testradírral

Barnacukrot tartalmaz, mely gyengéden radírozza a bőrt, puha és selymesen sima érzetet kölcsönöz neki.

LengyelB

2017. szeptember 2.

A valaha használt legjobb testradírom. Hihetetlen mértékben feszesíti a bőrömet, emellett jól hidratál. Heti 1-2 használat mellett szinte etűntette az apróbb gödröcskéket a combomról. Sajnálom, hogy eltűnt a piacról, bízom benne, hogy a későbbiekben még rendelhetővé válik, akkor tutira bespájzolok belőle :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Luna1024

2016. július 6.

Nem tudom, mit tehetnék még hozzá a leírtakhoz. :) Én is az Avonból rendeltem, de már régebben, fogalmam sincs, pontosan mikor. Ez volt az egyetlen bőrradírom eddig, és az egyik legkiemelkedőbb jellemzője, hogy elképesztően, nyálcsorgatósan finom illata van! :) Megkockáztatom, hogy az egyik legjobb illatú kozmetikum, amit valaha használtam. A szemcsék elég nagyok és durvák, viszont nagyon hatásosak: a krém használata után selymesnek, hidratáltnak érzem a bőrömet. Konkrétan látszik és érezhető is, hogy leszedi az elhalt hámsejteket, mert teljesen más a bőr tapintása utána.

Engem nem szárított, sőt. Talán az egyetlen negatívum benne, hogy kicsit zsíros érzetet hagy maga után, ez lehet, hogy mást hidratált, nekem csak megtapadt a bőrömön, és viszonylag nehéz volt lemosni. De ezért nem vonok le pontot, mert egy testradír funkcióját tökéletesen betölti, sőt, ráadásul heti egyszer használtam csak, így nem zavart.

Fogalmam sincs, most lehet-e még kapni, és ha igen, mennyi az ára. De ha megtehetitek, próbáljátok ki, szerintem nem fogtok csalódni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

noemiparducz

2016. június 2.

A felkaromon található piros kiütések már az első hasznalat után kezdtek halványulni, holott előtte kozmetikushoz is jártam vele, de semmi nem segített. Nekem csodaszer, heti 2x szoktam az arcomon is használni, azt száritja, de egyébként szépíti és felfrissíti a bőrömet, úgyhogy nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

kissenikor

2016. január 29.

Ohh az az illat! Imádom! Hetente egyszer, amikor eszembe jut szoktam használni. Elzárom a zuhanyt és addig dörzsölgetem vele magam, amíg el nem olvad benne a cukor. Aztán leöblítem és kész is vagyok. Az illatán kívül a hatását is imádom, nagyon finom puha lesz tőle a bőröm, egyben megvan a testápolózás is ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

reku87

2015. december 18.

Nem használtam eddig avonos testradírt. Ez az első, egyből megszerettem. Nagyon jól radíroz, finom az illata és utána a bőröm olyan, mint a babapopsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

beauté

2015. október 4.

Az illata kellemes és valóban jól radíroz, a szemcsék mérete és "durvasága" pont megfelelő. Viszont nekem eléggé szárította a bőrömet. Rögtön be kellett kennem magam testvajjal a használata után, mert annyira húzódott a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

gitta0523

2015. szeptember 2.

Ez is nagyon imádom mint a legtöbb Planet Spa testradírt! Nagyon jól radíroz, finom bőrt hagyva maga után. Az illatát is szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Nixa

2015. szeptember 1.

Akciósan rendeltem 999Ft-ért, és nagyon jóó!! Szuper az illata, az állaga, jók benne a szemcsék, nem karcolnak, nem túl nagyon, szuper ez a termék! Megrendeltem mellé a tesóját is, ami firming változat, arra is kíváncsi vagyok, milyen lesz. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

JudithBeauty

2015. szeptember 1.

De jó! Ugyanaz a testradír, mint a régi csomagolású barna cukros és shea vajas. Imádom! Örülök neki, hogy rátaláltam, és hogy újra lehet kapni. Finom illata van, nem émelyítő, kicsit a karamellra emlékeztet. Jól radíroz, és a szemcséi sem durvák, nem szárít. Szerintem maradok ennél a terméknél, mert nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

niki33

2015. augusztus 31.

Hát ez valami isteni! Nagyon jól radíroz, a bőröm pihe-puha lesz tőle.
Sokáig szagolgattam a tubust, amíg rájöttem, hogy engem a vattacukorra emlékeztet az illata:-)
Biztos újraveszem, ha elfogy!
A régebbi változatát nem ismertem, ennek ellenére szuper:-))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Hát ez valami isteni! Nagyon jól radíroz, a bőröm pihe-puha lesz tőle.
Biztos újraveszem, ha elfogy!
A régebbi változatát nem ismertem, ennek ellenére szuper:-))

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.