Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Avon tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. február 6.

Lelőhely:   Avon tanácsadók
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A távol-keleti fehér tea természetes antioxidáns, mely energiával tölti fel a bőrt és ragyogóvá teszi azt.

Ár: 1000 Ft , Eladó: kingasomogyi
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, postázás
Ár: 500 Ft , Eladó: BLili
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest vagy Szeged, fizetés: Budapesten vagy Szegeden személyesen átvehető, postázom is.
Avonlany

2019. április 7.

Kellemes illata van és szépen tisztítja a bőrt. Sokáig elég egy flakon, ami szerintem nagyon megéri. Én azt vettem észre, hogy tényleg segít kiegyenlíteni a bőrt, nem szárít és nem is zsírosít, valahogy helyreállítja ezt az egyensúlyt. :) ( Persze fontos , hogy minden tisztítás után minimálisan visszahidratáljuk a bőrt szerintem, így nem lesz gond azzal, ha valakinek esetleg szárítana a termék. )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Andika1601

2019. március 28.

Nagyon jó arctisztító de elégé szárít is kell utána hidratálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

Nagyon jó arctisztító de elégé szárít is kell utána hidratálni

Halsey16

2018. december 8.

Már egyszer újravettem és azt kell hogy mondjam nem rossz termék és jól tisztít. A bőröm szinte soha nem piros tőle, ami egész nagy csoda hisz érzékeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Szilvia1144

2018. december 4.

Nagyon kellemes az illata, de nagyon kiszárította az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Nagyon kellemes az illata, de nagyon kiszárította az arcbőröm.

Csajszibarack87

2018. november 25.

Nagyon szeretem,bár kicsit szárítja a bőröm,ezért hetente csak ötször használom. Talán zsírosabb bőrüeknek jobb lehet. Ettől függetlenül jól tisztít,javított a bőröm állapotán. Egyszer már újravettem,de most kipróbálok mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Nykol28

2018. november 24.

Az itteni vélemények alapján vettem meg de nekem nem vált be.Az illata sem jó de ezt elviseltem volna viszont nekem gyulladt pattanásokat okozott.Így ott van a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Vivien0917

2018. november 19.

Imádom a maszkkal és a radírral használom. Tisztít puhává varázsolt jó illatú. Nem csalódtam. Újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

marysidehouse95

2018. november 12.

Kiszárítja a bőrt. Zsírosabb bőrű személyeknek ajánlom, nekem nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Kiszárítja a bőrt. Zsírosabb bőrű személyeknek ajánlom, nekem nem vált be.

Martina1330

2018. október 24.

Száraz ès èrzèkeny bőrömre nem valami jò szárìtja nagyon az illata is erős nekem ìgy lehet a parfüm miatt irritál ùjravenni nemfogom, de elhasználni sem odaajándèkozom majd valakinek. A tisztìtòereje viszon nagyon jò ès mattìt is ìgy ez zsìros bőrre jò lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

hdora87

2018. október 23.

Nem mondom, hogy a legtökéletesebb arclemosó, de szeretem. Puha és tiszta érzetű lesz a bőröm tőle. Esténként szoktam használni. Megfelelő ár érték arány. Az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract