Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. augusztus 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Fedezd fel a holt-tengeri ásványok hámlasztó tulajdonságait és gyengéden megtisztított bőröd frissességét.

A Perfectly Purifying arcradír mélyen tisztítja és leradírozza a bőrt, friss és sima érzést hagyva maga után.

szvero

2021. április 12.

Az Avonos termékekkel sajnos nem mindig jártam jó, de a Planet spa termékeiknél egyszer sem volt problémám. A Holt tengeri ásványos termékeik a kedvenceim, próbáltam az arcradírt, testradírt. Nagyon jól radíroznak, felfrissítik, hidratálják a bőröm, nagyon szeretem a bőrömet használatuk után. És nem mellesleg az illatuk is kellemes számomra, valóban igazi spa élmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

Bonnieoo7

2020. november 21.

Hú ez nagyon jó, tényleg nagyon selymes, sima lesz a kombinált, már nem túl fiatal bőröm tőle - bár mindig teszek krémet ezek után a termékek után. Kétlem, hogy azok sódarabkák lennének benne, mivel túl szabályos kis körök és nem olvadnak el (de nem is ígéri, csak én gondoltam azt naívan) 😁. Nagyon tömör állagú "kenőcs" az alap, szerencsémre nem olajos. Színe piszkosfehér, illata enyhe, kellemes. Legutóbb az akciós oldalakon volt, így árban is kedvező. Így kipróbáltam, mert régóta kerestem valamilyen jó kis radírt. Azt hiszem maradok ennél, nagyon - nagyon tetszik! 🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 21.

vikimaja

2020. július 22.

Nagyon szeretem, a szemcséi pont jók, nem túl durvák de nem is túl kicsik. Tisztának érzem a bőrömet használat után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 22.

alka003

2020. június 26.

Nagyon jó! Hetente 1X használom, gőzölés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 26.

Nagyon jó! Hetente 1X használom, gőzölés után.

NyBetti

2020. május 19.

Nagyon szeretem, heti 1x szoktam használni. Alaposan radíroz, sok szemcse van benne szerencsére, így jut bőven mindenhova. Nem olajos az alap sem, így nem zsírosít.
Utána kell hidratáló természetesen, de ez minden bőrradírra igaz. Ár-érték arányban nagyon jó, újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

beautyPet

2020. május 19.

Ennek a terméknek a nagyobb 200ml-es kiszerelését használom teljes testre. A lábamon a szárazságot, az arcomon a bőrhibákat láthatóan enyhítette, helyrehozta. Az arcomra esténként, a lábamra szőrtelenítés után használom. Puha és friss lesz a bőröm tőle. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

pancsi88

2020. április 11.

Elég csúnya vörös foltok lettek az arcomon és ki is pattogtam tőle.
A szemcsék kb közepes “erősségűek”,nem elég erős. Az illata jó.
Nekem nem vált be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Elég csúnya vörös foltok lettek az arcomon és ki is pattogtam tőle.
A szemcsék kb közepes “erősségűek”,nem elég erős. Az illata jó.
Nekem nem vált be sajnos.

LadywithFerret

2020. január 23.

Szeretem, avonos tonizálóval nagyon hasznos, szemöldökfestés előtt szoktam legtöbbször használni. Nekem bevált, száraz bőröm, de nem igényli a hidratálást radírozás után ha ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Titkoss05

2020. január 22.

Nekem bevált, teszi a dolgát, puha és matt lesz utána az arcom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

Nekem bevált, teszi a dolgát, puha és matt lesz utána az arcom

bleauwsy

2019. december 31.

Az arcradír, aminél tutira megállapodok! Teszi a dolgát, puha és selymes lesz utána az arcom mindenféle kiszáradás nélkül. Árban is korrekt és a csomagolását is letisztultnak találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 31.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.