Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. augusztus 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Fedezd fel a holt-tengeri ásványok hámlasztó tulajdonságait és gyengéden megtisztított bőröd frissességét.

A Perfectly Purifying arcradír mélyen tisztítja és leradírozza a bőrt, friss és sima érzést hagyva maga után.

Kusika

2019. október 6.

Kedvenc termékcsaládom az avontól ez az arcradír az amit rendszeresen újraveszek,természetesen próbáltam már mást
is de valahogy visszatérek hozzá.Kellemesen radíroz ,puha ,hidratált lesz a bőröm utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 6.

Teokleia

2019. szeptember 9.

Nemigen tette nálam a dolgát. Nincs benne elég szemcse sem - az én ízlésemhez -, se nem szedte le az elhalt bőrréteget. Az illata legalább frissítő és kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Vivo33

2019. július 14.

Megvagyok vele elégedve. Közel fél éve használom és nem igen akadt még nála jobb arcradírom. Tömör/sűrű krém elegendő radír szemcsével, ami szépen és alaposan tisztítja az arcbőröm. Van hogy este is és reggel is használom és soha nem bántja a bőröm. Az alapozót pikk pakk leszedi egy fáradt nap után. Hasznos kis cucc nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

dniki

2019. március 19.

Nagyon bevált ez a termék, már nem is tudom mióta- de elég rég- vásárolom mindig újra ezt a terméket!
Egy pici elég belőle,így az elsőre kevésnek tűnő arcradír hosszú ideig kitart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Egy pici elég belőle,így az elsőre kevésnek tűnő arcradír hosszú ideig kitart!

Kremcica

2018. július 24.

Egész jó arcradír lehetne. De csak lehetne, ha kihagyták volna belőle az alkoholt és a parabént. De ha ez valakit nem zavar, egy nagyon kellemes hatású radírról van szó. Tömör krém, kevés épp elegendő radírozáshoz. Nem lehet vele túlhámlasztani mert nagyon gyengéd és mégis hatékony. Lemosni picit nehéz, de utána pihepuha és egyáltalán nem kiszáradt bőrt kapunk. Annak kifejezetten örülök hogy természetes radír van benne és nem műanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Kitty9526

2018. július 5.

Nem tudom miért vonhatnék le csillagot.
Miután jó alaposan átradíroztam vele az egész arcom, fent hagyom még, hogy egy kicsit beszívódjon és teljesen megszáradjon, utána mosom le.
A bőröm utána tiszta, sima és puha, én ezt várom el egy arcradírtól :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

Nem tudom miért vonhatnék le csillagot.
A bőröm utána tiszta, sima és puha, én ezt várom el egy arcradírtól :)

aranypáva

2018. július 3.

Nekem csúnyán kipirosodott a bőröm tőle. Kár érte, mert ár-érték arányban jó lenne, az állaga és az illata is tetszett. Talán más bőrtípushoz való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

TimyeK

2018. június 19.

Én a dekoltázsom, hátam és a vállam radírozására használom, arra számomra tökéletes. Talán kissé lehetnének nagyobbak a szemcsék, bár nekem így is tökéletesen szuperál. Jó sűrű, így kevés kell belőle és lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Inezke

2018. március 19.

Nagyon apró szemcséjű és olyan zsíros érzetet hagy a használata után a bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Nagyon apró szemcséjű és olyan zsíros érzetet hagy a használata után a bőrömön.

pattelin

2018. március 9.

Szeretem, bár egy picit lehetne erősebb a radírozó hatás. Bár az igaz, hogy az arcom szárazabb területein kíméletesen szedi le az elhalt hámsejteket! Kipirosodást nem okoz, a bőrt nem sérti fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.