Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. augusztus 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Fedezd fel a holt-tengeri ásványok hámlasztó tulajdonságait és gyengéden megtisztított bőröd frissességét.

A Perfectly Purifying arcradír mélyen tisztítja és leradírozza a bőrt, friss és sima érzést hagyva maga után.

Ár: 550 Ft/db + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, postán maradó ajánlottként

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Regi1

2021. október 27.

Mikor érzem, hogy kezd egy pár pattanás előjönni, akkor szoktam elővenni. Másnapra nem jönnek ki a patik. Én nem úgy használom, ahogy a csomagoláson írják. Inkább fürdés közbe, vizes arcot óvatosan, körkörös mozdulatokkal átmosom. Csak pár percet hagyom fent. Az illata nagyon kellemes. Egy tubus nekem sokáig elég, így az ára se vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 27.

birokinga5

2021. október 27.

Az örök kedvenc bőrradírom. Vegyes bőröm van, heti 1-2 alkalommal szükségét érzem ennek a frissítésnek. Nagyon erősen beledörzsölni nem szabad, mert ahhoz azért erős a radír, fürdés közben átsimogatni vele a vizes arcot tökéletes, nagyon simának, frissnek és puhának érzem utána az arcom. Sűrűbben biztosan nem használnám, mert a mindennapos radíroknál erősebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

TamiTami9

2021. október 7.

Nekem nagyon bevált, szeretem használni, leginkább az illata tetszik. Szépen megtisztítja a bőrömet és még csak nem is szárad utána ki. Könnyű felvinni és lemosni is. A heti 3 használatot viszont soknak gondolom, szerintem kettő is bőven elég. Mindenesetre, nagyon üdítően hat, tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 7.

bleauwsy

2021. szeptember 3.

Eleinte nagyon szerettem, de később borzalmassá vált a használata. Rengeteg mitteszerem lett és nem tisztított már rendesen. Hosszú távon csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Rebeka21

2021. augusztus 25.

Ez egy kifejezettem jó termék. Igaz hogy kicsit durvább szemcsés, de engem egyáltalán nem zavar. Szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

MissQuen

2021. június 29.

Az egyik legjobb avonos, minőségi Plane Spa arcradír a másik Planet Spa avonos arcradír mellett, a mi a fehér teás verzió. Remekül leradírozza az arcbőrt, nagyon puha és sima lesz Tőle az arcbőröm. ajánlom másoknak is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 29.

szvero

2021. április 12.

Az Avonos termékekkel sajnos nem mindig jártam jó, de a Planet spa termékeiknél egyszer sem volt problémám. A Holt tengeri ásványos termékeik a kedvenceim, próbáltam az arcradírt, testradírt. Nagyon jól radíroznak, felfrissítik, hidratálják a bőröm, nagyon szeretem a bőrömet használatuk után. És nem mellesleg az illatuk is kellemes számomra, valóban igazi spa élmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

Bonnieoo7

2020. november 21.

Hú ez nagyon jó, tényleg nagyon selymes, sima lesz a kombinált, már nem túl fiatal bőröm tőle - bár mindig teszek krémet ezek után a termékek után. Kétlem, hogy azok sódarabkák lennének benne, mivel túl szabályos kis körök és nem olvadnak el (de nem is ígéri, csak én gondoltam azt naívan) 😁. Nagyon tömör állagú "kenőcs" az alap, szerencsémre nem olajos. Színe piszkosfehér, illata enyhe, kellemes. Legutóbb az akciós oldalakon volt, így árban is kedvező. Így kipróbáltam, mert régóta kerestem valamilyen jó kis radírt. Azt hiszem maradok ennél, nagyon - nagyon tetszik! 🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 21.

vikimaja

2020. július 22.

Nagyon szeretem, a szemcséi pont jók, nem túl durvák de nem is túl kicsik. Tisztának érzem a bőrömet használat után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 22.

alka003

2020. június 26.

Nagyon jó! Hetente 1X használom, gőzölés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 26.

Nagyon jó! Hetente 1X használom, gőzölés után.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Methylparaben i I ta I par 0 0