Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Maddie, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tisztít és egyenletesebbé teszi a bőr textúráját.

Kiszerelés: 50 ml

Avonlany

2019. április 6.

Hetente 3-4 alkalommal használom, sajnos a bőröm nagyon igényli. Ha egy kis szél megfúj azonnal szárad és hámlik a bőröm. Nagyon szeretem , mert gyorsan szárad, pillanatok alatt eltávolítható és puha lesz tőle a bőröm. Kicsi maga a termék kiszerelése, de ez ne rémisszen meg senkit, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Kriszta180222

2018. december 4.

3-4 naponta szoktam használni sminkelés előtt. Elég szkeptikus vagyok az avonos termékekkel, jó párral megjártam már, de ez működik. Az orrom mellett szinte mindig száraz a bőr és nagyon csúnyán tud mutatni az alapozó, de ez szépen letisztítja és nagyon puha, sima lesz az arcom. A gyors száradás-dörzsölés-lemosás procedúra is tetszik, nem kell vele sokat t*kölni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

SimonO

2018. november 22.

Mire is akarták ezt a terméket ajánlani? Nem értettem a funkcióját, a hámlasztó viselkedését, mert az arcbőrömmel semmit nem csinált. Legalább gyorsan el lehetett távolítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

zdoreebaba

2017. december 29.

Az iszappakolásos termékcsalád legutolsóként kiadott tagja. Megrendeltem kíváncsiságból, hogy milyen. Érdekes termék az az egy biztos. Nagyon megrémültem tőle, mert én először azt hittem, hogy tényleg az igazi bőrt kezdi el hámlasztani, de téves riasztás volt. Fel kell vinni a száraz bőrfelületre, megszárad és a krém kezd el lehámlani. Mintha nyáron leégünk és jön le a bőrünk. Teljesen olyan érzés. Extrát nem csinál a bőrrel. Átlagos kis pakolás. Én az illatát valahogy nem csípem, mellékillata van... ez lehet hogy az én becsípődésem, de nekem nem jön át a holt-tengeri ásványok illata ezen a pakoláson...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Marcsita

2016. augusztus 15.

Csupán egyszer próbáltam eddig, nekem tetszett amit produkált. A használata egyszerű, gyors, könnyű a dörzsölés illetve a vízzel való lemosás is, nem kell egy félóráig szenvedni az eltávolításával. Utána a bőröm nagyon pihe-puha és szépen le is mattította, az illatát egyébként imádom, viszont felkenve abszolút nem érződik. Szerintem még próbálgatni kell, egyenlőre bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Jancsa

2016. május 12.

Szerinten hatékony. Vannak sokkal jobb hámlasztók, de ez is elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

Szerinten hatékony. Vannak sokkal jobb hámlasztók, de ez is elmegy.

jubileum

2015. július 16.

Ha mindent az azonnali hatásért használnánk akkor alapozót kennénk fel arcápoló helyett, az azonnal látszik :P

Nem tudok rászokni arra, hogy rendszerszerűen használjak bármit is a sminken és sminklemosón kívül...de ez használom olykor olykor, biztos jó alapon, tényleg kellemes használni, és most nézem az összetevő lista elsősora azért elég tetszetős...
Amúgy 1400-at én sem adnék érte, eredetileg az iszappakolást akartam megvenni, és volt valami akció, hogy +300 forintért adnak hozzá egy ilyet...mivel már hónapok óta semmiféle arcápolót nem újítottam be így gondoltam akkor miért is ne...Tényleg puhít, jó végigsimítani az arcot utána...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

siss

2014. október 25.

Nyertem ezt a terméket,magamtól soha nem vettem volna meg 1400 ft-os eredeti áron.Amikor először használtam,azt gondoltam magamban felkenés közben,hogy ez mekkora felesleges cucc,nem tudtam mi fog ebből kisülni.Egy opálos színű zselé van a tubusban,amit fel kell kenni vékony rétegben,hagyni megszáradni,finoman átdörzsölni az arcbőrt,majd leöblíteni.Felkenve színtelen,illata nincs,illetve pici műanyagszag érződik csak.Hamar megszárad,kis darabkák lesznek belőle dörzs után és nem hagy semmilyen esetleges zsíros érzetet a bőrön,teljesen vízoldékony.Az arcom pihepuha bababőr lett,érezhetően felfrissült.Nálam semmilyen irritácót nem okozott.Amúgy nagyon nagy értelmét én sem látom,de mégis nagyon jó érzés használni.Eredeti áron felejtős,az pofátlanság érte egyenesen,féláras akcióban egy próbát megér.

A leírás szerint használjuk hetente 2-3×. Normál bőrnél vigyázni kell,mert az én alapjában véve problémamentes arcbőrömet a két alkalom is kiszárította.Így kéthetente 1× vagy még ritkábban használom.Zsírosabb arcbőrnél lehet jobban beválhat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 25.

Doll66

2014. augusztus 17.

Megvolt a véleményem az Avon termékeiről, de az utóbbi időben a második kencéjük, ami betartja, amit ígért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 17.

princessina

2014. július 18.

Őszintén szólva szerintem ez semmit nem csinál.... Az arcmaszk ezerszer hatásosabb. Még csak kétszer használtam mondjuk, de előtte-utána semmi különbség...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cholesterol eo I eu 0 0