Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szappanok

"A török fürdő során különleges tisztítási és bőrápolási ceremóniával kényeztetik magukat a török hölgyek. Ennek a szertartásnak most Ön is részese lehet otthonában!"

Kiszerelés: 200 ml

Aerodon

2017. augusztus 29.

Itt krémmánián vettem egyet, mert sok jót olvastam róla, így ki szerettem volna próbálni. Nekem is nagyon tetszett, ha kipattogott a bőröm akkor szépen helyretette, illetve párom problémás bőrére vetem be (amíg még tart) és teljesen jól működik. Radíroz, tisztít és sokkal szebb utána. Igen a színe fura, meg elsőre nem hitte, hogy ez jó lesz, de abszolúte pozitív csalódás volt. Nagyon örülök neki, hogy az új kollekcióban kapható hasonló, mert szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

egetoerika

2017. április 1.

Imádtam! Nekem még van egy fél tubussal. Kedvenc tanácsadó nőm lepett meg vele nemrég, mert tudta mennyire szeretem. Ha lenne még tuti venném. (A lányom azt hitte sárral zuhanyzom 😀)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

eperturmix

2016. október 15.

Tetszett hogy fekete és nagyon sűrű,bár pont ezért macerásabb volt kivenni a tubusból.Az illata is jó volt,olyan természetes hatású.Kipróbálnám mégegyszer ha lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Dalmicica

2015. november 12.

Isteni kis szappan volt...csak az SLS miatt nem szereztem be többet belőle...jha és hát a fehér kád utána elég ramaty lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Bergamo1

2014. október 18.

Ez valami hihetetlenül jó, csak sajnos egy ideje már nem lehet hozzájutni, legalábbis normál katalógusban nem láttam egyáltalán régóta. Egyrészt, én arcra is használtam radírként és pakolásként is, és nagyon jól tisztít és simít, másrészt, felkaron az apró patikezdeményeket, ún.,,grízeket" már ritka használattal is eltünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Blackxentric

2014. október 17.

Jó az illata. Tetszett, hogy fekete, illetve szürke lett tőle a bőröm. Használata után amíg meg nem száradt a bőröm feszülő érzésem volt. Megszáradt és ez elmúlt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Violet 1

2014. október 2.

az illata tetszett, az állaga is,én arcra is használtam,szépen tisztította a pórusokat.vigyázni kell vele mert nagyon elszínezi a mosdót,kádat,ezért azonnal le kell öblíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

felicitas

2014. július 2.

A Planet Spa vonalon már találkoztam egy-két igazán eltalált termékkel, és ez nagyon az. Szeretem az illatát, a sűrű állagát. Leginkább hámlasztóként használom arcra, testre. Bekenem magam vele, kicsit rajtahagyom, lemosom. Pihe- puha bőr, amit nem kell radírozni. Kissé szárít, de itt nem számít, mert pl. télen ígyis- úgyis száraz a bőröm. Havi előtt a pattanások megelőzésére akár naponta is bevetem, és így elkerülöm őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

Szityike

2014. június 23.

Kedves Evie!
Teljesen egyetértek veled: nálunk is fehér a kád és a fuga is és mégis tiszta minden, pedig pluszban nem takarítok utána... Olyan mint a tusfürdő (csak persze szilárdabb állagú- inkább mint egy testvaj óriás tubusban), így vízzel lejön mindenhonnan, és mivel a bőrömről is lemosom (ahogy más tusolókat is), így a törölközőt sem fogta meg... Nem is értem, hogyan foghatná meg?

Jó hatását mi is éreztük. A párommal mindketten használjuk: ő akkor, ha épp pattanásosabb a válla én pedig főleg így nyáron, heti 1-2 alkalommal mélytisztító hatása miatt..

Nekem a mitesszereimet is szépen tisztítja és a zsírosabb foltokat is eltünteti az arcomról!
Nagyon jó termék, még nem találkoztam ilyen hatásosan tisztító- zsírtalanítóval.

Érzékeny bőrűeknek előbb mindenképp egy kis testfelületen/ arcfelületen ajánlanám a kipróbálását.

Én is akciósan vásároltam belőle 3 db-ot és nagyon nem bántam meg! (Maximum azt, hogy nem többet vettem...)
Ajánlom mindeninek aki szeretné tisztítani és zsírtalanítani a bőrét! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Kedves Evie!

Ajánlom mindeninek aki szeretné tisztítani és zsírtalanítani a bőrét! :)

Evie

2014. május 30.

Ez egy csodaszer! A párom arcbőrét nagyon szépen helyrehozta, pedig kifejezetten nagyon problémás (és én még azt hittem, az enyém az...). Soha semmit nem ken rá szívesen, ebből viszont 3-at kellett venni,és amióta megjelent (kb 1-másfél éve) használja folyamatosan. Sokkal szebb a bőre, és a hegei is eltűntek.
Az utóbbi időben (tavaly ősz óta) én is használom az arcomra, és nagyon szeretem. Velem nem művelt akkora csodát, de rövidtávú hatásait érzem: a mitesszereimet határozottan tisztítja.
Nálunk fehér a kád és a fuga is, de nem fogott be semmit, egyszerűen leviszi a víz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Hidratálók: Glycerin, PEG-6, Glycereth-26

Lauric Acid ti I eu 4 1

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!