Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2013. június 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

egetoerika

2017. április 1.

Na, ezt pont szerettem. Mert finom, nem éles és harcoló szemcsék vannak benne. Elvégezte a dolgát rendesen.😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

lovecreams

2016. november 8.

A mamámtól kaptam még régebben, mert ő nem használta. Nemrég leltem rá a szobámban..teljesen elfelejtettem, hogy nekem ilyenem is van:D Az illata finom, tényleg olyan teás. Pici szemcsék vannak benne, de abszolút érezhetőek és remekül radíroznak:) Selymes, pihe-puha bőrt eredményez, igaz egy picit nekem szárít..de zsíros a bőröm, szóval ez pozitívum nálam. Kár, hogy már nem gyártják, mert megvettem volna:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

Matilda

2016. január 13.

Legjobb Avonos maszk volt (én annak használtam, utána dörzsi). Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

faatama

2015. október 14.

Ezt már nem gyártják?! Oh God. Esküszöm, amint megszeretek valamit, kivonják. Még egy icipici van az egyémben, akkor megbecsülöm. :) Nagyon szeretem egyébként, abszolút korrekt termék. Az illata számomra addiktív, a hatása is szuper. Hidratál, és megfelelően radíroz (kíméletesen, de alaposan).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

dori96

2014. augusztus 31.

kár hogy már nem gyártják, szerettem az illatát, és hatásos volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

kár hogy már nem gyártják, szerettem az illatát, és hatásos volt.

skorpió

2013. augusztus 13.

Vigasztalhatatlan voltam, amikor kivonták. Szerettem a hatását, nekem finom puha volt tőle a bőröm. Az illata pedig megbabonázott. Se előtte, se azóta nem volt olyan sminkszerem, aminek ennyire rajongtam volna az illatáért. Bevallom, emiatt kissé elfogult is vagyok, de nekem akkor is 5-ös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

csericka

2012. november 19.

Szerettem használni, mert nagyon jó illata volt. A bőrömet rendben tartotta, nem voltak tőle pattanásaim, sem mitesszereim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

Anna28

2012. szeptember 12.

Én nagyon szerettem ezt a terméket, de mostanában nincs már benne a katalógusban. Nagyon jól radírozott és kellemes illata volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Pink Lady

2012. június 25.

Valóban nem rossz termék, de számomra nem ez az igazi, hanem a Sunfleur zsályás arcradírja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Kandi

2011. október 12.

Nagyon szépen tisztít, radíroz,nem szárít, az illatát is szerettem. Csak azért 4-es, mert azóta áttértem a természetesebb termékekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.