Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2013. június 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

lorafair22

2018. április 16.

Nem mondanám hogy kifejezetten allergiás lenne a bőröm, hiszen rengeteg terméket elhasználtam már, de nem akartam hinni a szememnek amikor valami összetevőtől nagyon durva allergiás reakció lépett fel és feldagadt az egész fejem...Éppen vizsgám lett volna aznap..úgyhogy dupla szerencsém volt..két napig nem mentem ki otthonról..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

SMH

2018. március 21.

Mit is mondjak róla? Semmi extra, baromi sok illatanyaggal. Elhasználtam, mert nem szeretek semmit kidobni, de örültem, maikor kifogyott. A tisztító hatása átlagos, vagy még az alatti,szárított is, húzódott utána a bőröm, ami kellemetlen volt. És annyira erős illata van, hogy nem is értem, minek kell ennyi parfüm egy arctisztítóba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Aprile

2016. május 2.

Akárhányszor használtam eddig, amolyan "nesze semmi, fogd meg jól" érzésem volt. Használom, használom, de különösebben nem vagyok oda. Jól tisztít, finom az illata, de valahogy semmi extrát nem nyújt. A bőröm ugyanolyan puha tőle, mint egy akármilyen másik arclemosótól. Ha nem jön a kezembe, akkor hetekig nem is hiányolom. Néha a szemkörnyéki vékonyka bőrnél, és az orcáimon csíp is kicsit, és pirosságot okoz.

(Szerintem amúgy gyártják még, hiszen a mostani katalógusokban rendszeresen látom.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

suigintou

2016. február 4.

Semmi feltűnőt nem tapasztaltam. Mondjuk nekem nem szárította a bőrömet, de semmi extra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

atizka62

Korcsoport: >54
2014. február 28.

Kitünő arctisztitó! Sajnos megszünt! SZEMFESTÉK LEMOSÁSRA MÁST TESSÉK HASZNÁLNI!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 28.

ILoveGarnier

2012. október 20.

Nem volt olyan rossz de használtam már jobbakat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 20.

Nem volt olyan rossz de használtam már jobbakat is.

CocoSunrise

2012. június 25.

Keserű volt és teljesen kiszárította még az én kombinált bőrömet is. Kidobtam végül...
Lehet megfelelne valakinek akinek nagyon zsíros a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Lehet megfelelne valakinek akinek nagyon zsíros a bőre.

bandita

2012. április 11.

Kényelmesen használható, hatékony arclemosó volt, már látom, hogy mitől :) Használat közben, ha a számba került véletlenül, nagyon keserű volt, vigyázni kellett és alaposan leöblíteni. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 11.

Monee

2012. április 2.

Az illata isteni finom, az állaga is rendben van. Kissé szárítja a bőröm, ami nem zavaró, mert utána rögtön megy rá az éjszakai/nappali hidratáló és így tökéletesen ápolt, pihe-puha a bőröm :) Nekem bevált, az ára sem húzós, volt már ennél sokkal drágább és kevésbe jó arctisztítóm is.

update: most, hogy megtaláltam az eddigi legtökéletesebb arclemosó gélt, vissza kell vonjak a csillagokból. Attól függetlenül az illata még mindig isteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 2.

Cu2tka-baba

2012. március 24.

Imádtam ezt a lemosót, az illatát a kiszerelését és mindent amit csak nyújtani tudott. Kár hogy már nem lehet kapni:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 24.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract