Avon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2015. október 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Új illat fiatal nőknek - ez a Pretty Fabulous kölni. Vidám és kacér illat, amelytől jó hangulatba lehet kerülni. Fújd magadra és élvezd a barátnőiddel együtt töltött időt! Érezd a virágos-gyümölcsös illatjegyek csábítását, és érezd jól magad!

Fejillat: vérnarancs, lédús alma, ananász.

Szívillat: szilva, magnóliavirág, jázminszirmok.

Alapillat: vaníliás cukor, aranyló ámbra.

Linuxo

2017. szeptember 10.

Édes kis semmiség, fiatal tini lányok kedvence lehet. Én a vaníliát érzem rajta. Elfújkálom, mert ajándékba kaptam, de nem rendelném meg. Kicsit vicces, barbis hatást kelt, az én fürdőszoba polcomon, úgy hogy dugdosom is előszeretettel a használata után a csukott szekrényemben. Mulatságos lenne ha egy ismerősünk kinevetne hogy ilyen termékeket használok közel a 30-hoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Banszky

2017. május 7.

Még anno az Avon-ból rendeltem gyerekként és akkor nagyon tetszett. :) Ma már nem igazán emlékszem az illatára,gyorsan elfújkáltam,tiniként még a boltba is befújtam magam parfümmel. Mivel az illatára nem emlékszem nem hagyott mély nyomot bennem ezek szerint,de akkor jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

NinaPierce

2016. június 21.

A cuki üveg fogott meg, azért rendeltem. De amúgy... AZ illata számomra folytogatóan édes, olyan semmihez se hasonlítható. Tartósságban sem jeleskedik, van, hogy egy órával később már nem is érzem az illatát. Számomra nem volt jó vétel, sose ismételném meg. Szerintem max ilyen gyerekparfümnek jó, a kislányok olvadoznának tőle. Én nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Ella

2016. május 13.

Rajtam cukros-almás.magnóliás illata van. Átlagos tartósság (kb. 3 óra). Ár-érték arányban nagyon megérte. És a lila testvérével ellentétben ezen nem érezni annyira az alkoholosságot. Sajnálom, hogy már nem gyártják. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Zsokaa

2016. április 10.

Egyet elhasználtam. Édes, cukros illat, elég intenzív. Olcsó volt. Hétköznapokra szerettem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Floi

2016. április 10.

Ajándékba kaptam én is, de nekem nagyon tetszik! A bőrömön valami isteni illata lesz, ami 5-6 órán keresztül érezhető. A csomagolása tényleg egy kicsit gagyi hatást kelt, de az illata ehhez képest meglepően minőségi. A párom is teljesen odavan érte, úgyhogy biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

ferenczifanni

2015. augusztus 6.

Nagyon szeretem, karamellás cukros édes illat, pont eléggé édes, nem tolakodó szóval kis mennyiségben akár nyáron is használható, ha ahhoz van kedve az ember lányának. Érzek benne friss, lédús gyümölcsöket is, ami feldobja az egész illatot, vidám leszek tőle :D Tartóssága rajtam viszonylag jó, 4-5 óra, ára is kedvező, 5 csillag!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

pmarcsi

2015. július 7.

Fini édes illata van, ami még a kellemes kategóriába tartozik. Rajtam elég tartós, és az ára is igen kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Petruu23

2015. június 27.

Ez a parfüm olyan sok szép emléket idéz fel bennem. Olyan kellemes, finom, édes illata van, amolyan kislányos illat de pont ettől szerethető. Szerintem elég tartós ahhoz képest hogy EDT ár-érték arányában megéri. Azt viszont nagyon sajnálom hogy kivonták a katalógusból. Mire az ember rátalál a neki való parfümre addigra pont megszabadulnak tőle ez tipikus eset ami csak velem történhet meg. Sebaj az utolsó cseppeket féltve őrzöm különleges alkalomra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 27.

nettike

2015. június 1.

Nekem tetszett és kellemes csalódás volt....általában nem vagyok elájulva az avonos dolgoktól, de ez egész jó. Finom illata van, én nagyon szeretem az édes illatokat, és tartós is. A 2. üvegnek most érek a végére,.. nagy kár, hogy nem látom már a katalógusban!.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol