Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2013. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Az Avon innovációja a Pro-To-Go ajakrúzs SPF 15-szűrővel, mely hidratáló ajakbalzsamot tartalmaz és luxus színt ad. Tökéletes a mozgalmas életet élő nők számára, akik mindig szépek szeretnének lenni.

Oraculum

2014. május 4.

Nude Peach árnyalat van meg, barackos, szép fénye van, a fedése enyhe, nem tartós, a csomagolása nem olyan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

OAdrienn

2013. december 18.

Egy rózsaszín árnyalat volt meg, ami szép volt, de nem fedett jól, nagyon hamar lekopott, a csomagolása pedig amilyen praktikusnak látszott, annyira volt használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Ella

2013. október 21.

Spicy Cinnamon és Provocative Plum árnyalatokban kaptam belőle termékmintát. Érdekes módon a S. C. nagyon szárította az ajkaimat, felkenve nem volt szép és meglehetősen darabos. A P. P. árnyalat elsőre nem tetszett, mondtam, hogy lila rúzs, na ne, nekem nem áll jól. Aztán felkenve, basszus... GYÖNYÖRŰ VOLT!!! Csillámoktól mentes, selymes, fényes, csodálatos színű, közepesen tartós ajakrúzs. Egyenletesen fakult. Sajnos pont akkor volt kifutó termék és mivel először csak a Spicy Cinnamont próbáltam (melyekkel rossz tapasztalatokat szereztem), nem rendeltem meg. Viszont azóta vadászok ilyen gyönyörű fényes lila rúzsra, ami illik az én meleg árnyalatú bőrtónusomhoz és nem ül meg az ajakráncokban. Bárcsak találnék végre...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Pöti

2013. április 1.

Egy nude árnyalatom volt. Magát a rúzst szerettem, de a csomagolása vmi borzalom volt. Nagyon kevés is volt benne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

mercike44

2013. január 26.

Régebben volt nekem ilyen, egy szép rózsaszín árnyalatban :)
Csak sajnos letört :( úgy sajnálom. nagyon imádtam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 26.

Régebben volt nekem ilyen, egy szép rózsaszín árnyalatban :)
Csak sajnos letört :( úgy sajnálom. nagyon imádtam :(

biondi

2013. január 4.

A pirosas árnyalat nagyon szép, üde lesz tőle az egész arcom. Tényleg praktikus és nekem tartós is volt. Nincs illata de rossz íze sem, és szép fényes is, kicsit ápol is. Nagyon jó! :) Szinte mindennap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

adabloggerina

2012. október 24.

Többekhez hasonlóan nekem is csak addig volt ép a rúzs, amíg fel nem nyitottam a tetejét.
Elég kevés termék van benne, de az legalább szép színű, pigmentált és nem szárít.
Sajnálom, hogy ilyen szegényesen sikerült kivitelezni a csomagolást, mert az elképzelés nem lenne rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

addiction

2012. október 8.

Én még nem "kaptam bele", a színe,a mit rendeltem szép. Tartóssága nem valami jó, ezért csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Szilva

2012. április 4.

Nem rossz, különösen jó sem. Kicsi a színskála, már alig lehet kapni, a kupakpöcök pedig pont a rossz oldalon van, azért lehet belekapni vele, a végét nem is éri el belőle az ember... Ára miatt nem pontozom le nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.

szines

2012. április 1.

Szintén sikerült belekapnom a rúzsba nem volt eléggé tartós a színe tetszett de örülök hogy már nincs meg :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Silk, Tamarindus Indica Seed Extract, Hydroxyethyl Urea, Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tamarindusz magjának a kivonata. Hidratáló és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Lilás piros.