Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ldori13, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Puhábbá, fényesebbé és könnyebben kezelhetővé teszi a hajat.

Yndre

2012. július 2.

Ártani nem árt, de nem is használ sajnos. Kellemes levendula illata van, de nem érzek semmiféle intenzív változást lemosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

HBrigi

2012. március 26.

Sajnos nekem sem vált be, pedig a forró olajokat amúgy nagyon szeretem hajpakolásként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 26.

ldori13

2012. január 11.

Nagy reménnyel vettem meg ezt a pakolást, amikor akciós volt. Nem 1 percig hagytam a hajamon, hanem legalább 1 óráig, de én semmi változást nem éreztem... Még szerencse, hogy fillérekért jutottam hozzá, mert se nem lett puhább, kifésülni se tudtam könnyebben és az állaga sem javult tőle a hajamnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 11.

Hidratálók: Sodium PCA, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Oleth-20 ti I eu 1 0