Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: regi1995, az összetevőket feltöltötte: Kiiro, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Légy sugárzó,nőies a gyöngyvirágszirmok,a magnólia és a friss gyümölcsök illatkombinációja.

Ár: 1200 Ft , Eladó: Budapest77
Állapot: Pár fújás hiányzik., Helyszín: Budapest, fizetés: --

Zerababa

2017. április 26.

Avon tanácsadóként még a katalógusban való megjelenése előtt megrendeltem. De mihelyt megkaptam meg is bántam. Rajtam 100 %-ban gyöngyvirág, de töményen. Rögtön tovább is adtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

vanillacaramella.sweet

2017. március 21.

Félve szagoltam meg kis mintát.. Naaaagyon nagyon nem, magnólia megint és gyöngyvirág, ebben a formában, mintha még púderes is lenne, a rosszabbik fajta.
Avon kiadhatna olyasmit is, ami végre nem magnóliás. Az jobb kint a kertben, de már sok magnóliás illata van, elég volt. Mínusz 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

boros76

2017. február 17.

Imádooom! Eddig ez a legjobb parfüm, amit haszáltam. Általában kevés parfüm tetszik igazán, de ez nagyon. Nem pacsuli, mű illat, mint a legtöbb avonos vagy más parfüm. Tiszta, természetes virágillat. Sajnálom, hogy az avon kivonja a forgalomból. Nem tudom fogok- e találni helyette ilyen jót. Nekem ez * 5- ös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

v1blanka

2016. november 24.

Friss, virágos, gyümölcsös illat. Üde és energikus, nagyon karakteres.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

Friss, virágos, gyümölcsös illat. Üde és energikus, nagyon karakteres.

Erika1111

2016. november 20.

Nekem tetszik az illata
Kellemes és lágy
Kicsit virágos kicsit gyümölcsös
Aztán rajtam egy idő után enyhe puderes illatú lessz
Nem értem ezt a sok negatív véleményt
Vannak ettől rosszabb illatok is jóval drágábban

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Nekem tetszik az illata
Kellemes és lágy
Kicsit virágos kicsit gyümölcsös
Aztán rajtam egy idő után enyhe puderes illatú lessz
Nem értem ezt a sok negatív véleményt
Vannak ettől rosszabb illatok is jóval drágábban

Sziszilady

2016. április 13.

Mivel szeretem a gyöngyvirág illatát, ezért ez a parfüm is tetszik. Tavasszal jó néha magamra fújni, de tényleg nem túl tartós sajnos. De azért megy a 4 csillag, mert bennem jó érzéseket kelt az illata. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Boginyuszi

2016. március 15.

Finom friss, tavaszi illat, én leginkább a gyöngyvirágot érzem benne. Sajnos nem túl tartós, újra kell fújni napközben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Yucchan

2016. február 4.

Tipikus virágillat. Annyira nem is rossz, de nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Tipikus virágillat. Annyira nem is rossz, de nem az én világom.

adrica

2016. január 25.

Teljesen olyan mint a Avon Live Without Regrets by Reese Witherspoon EDT. Az is meg van szinte hozzá sem nyúltam. Először ez is vonzott, és rájöttem, hogy nekem már van ilyenem. A gardénia az ami annyira érezhető benne, kicsit gyöngyvirágra hajazik. Emiatt talán túl virágos is. Ezért nem vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

Katalin0425

2015. augusztus 25.

Mikor Tanácsadónő lettem, ajándékba kaptam. Nem tetszik az illata, ami ugyebár nem is tartós.. csak egy túlárazott pacsuli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol