Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lido22, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2017. március 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Gazdag és krémes formulájának köszönhetően könnyen beszívódik, hidratálja a kezeket, kellemes illata pedig kényezteti az érzékeket. A levendula kivonat nyugtatja a száraz bőrt, az értékes E-vitaminnal együtt pedig gondoskodik a hidratálásról és a relaxáló ápolásról.

• azonnal hidratál
  • puhává és selymessé varázsolja a bőrt
  • segít megőrizni a hidratált érzést

MNNiko

2020. január 14.

Ajándékba kaptam, nem vagyok egy nagy AVON rajongó. Ez pont arra jó volt, hogy legyen vmi SOS segítség a táskámban.

Illata kellemesen levendulás, nem túl tartós, de legalább hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Illata kellemesen levendulás, nem túl tartós, de legalább hamar beszívódik.

Effi

2019. május 14.

Ajándékba kaptam, magamtól biztos nem vettem volna meg-nem rajongok a levendulás dolgokért. A csomagolása minőségi, jó kézbe venni, a mérete pont táskába dobós. (Ehhez képest drága.) Állaga kenőcsszerű és rajtam nagyon nehezen szívódik be. Illata nem túl kellemes, a levendula rosszabbik változata. Miután nagy nehezen felszívódik, puha lesz a kéz tőle, de a többi negatívum miatt el sem gondolkodom a megvásárlásán. Viszont extra száraz bőrűeknek talán jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

nagyalexandi

2019. április 29.

Imádom a levendula illatát, de ez a kézkrém számomra büdös, tömény.

Pont jó kis táskába dobós a mérete; hidratálni is hidratál; az illata miatt viszont soha többet nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Imádom a levendula illatát, de ez a kézkrém számomra büdös, tömény.

Ensisa

2019. január 14.

Illata nekem hangulat függő lehet, néha tetszik néha taszít, én se értem. Extra extra száraz a kezem télen bereped és folyton vérzik is. Munkatársam ajánlására rendeltem meg, mert szerinte nagyon jól hidratál. Sajnos én ezt nem vettem észre, de ez lehet az én bőröm hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Kremcica

2019. január 10.

Kellemes friss levendulás kenőcs illata van, nem túl erős de azért jól érezhető. A hatása a mostani hidegben nagyon jó (sajnos az itthon lévő Yves Rocher kézkrémek megbuktak). Kezdjük azzal hogy nem tudtam kinyitni át kellett adnom a család férfitagjának hogy fogóval nyissa ki, mert a kupakját lehetetlenség levenni. Jól hidratál, gondolom a parafin és shea vaj tartalma miatt. Akciósan vettem decemberben és ha jól emlékszem megszűnő termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

pattelin

2019. január 2.

Elég jól hidratál. Finom, levendulás illat. Kicsit folyós, bár nem túlzottan. Nekem a kiszerelése egy picit kevés. De azért jó, hogy hamar elfogy, mert így más illatot is ki tudok majd próbálni a márkától! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Enne

2018. július 17.

Na. Úgy emlékszem, én ezt a krémet már véleményeztem egyszer régebben. Mindent imádok, ami levendulás, talán a kókuszhoz ragaszkodom még ennyire. Megláttam a katalógusban és megtetszett, a mérete akkor lepett meg, amikor megérkezett. Gondoltam, ez semmire sem lesz elég télen. Végül tavasszal kezdtem használni. Valami borzasztóan büdös wc illatosítóra hasonlít, és az állaga sem győzött meg. Hidratáló hatása maximum közepes. Nagyon túlárazott termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

burkifli

2018. július 17.

Már két tubust elhasználtam. Nagyon szeretem ezt a krémet. Kellemes az illata, beszívódik és puha lesz tőle a kezem. A mérete miatt a táskában ideális darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

kalmaniki

2018. június 2.

Teljesen jó kézkrém. Igazából csak a kis kiszerelése miatt vettem meg, hogy a táskámban tudjam hordani. Nem az a híg borzalom, hanem tartalmas kézkrém, mégis gyorsan beszívódik. Az illatát én nem szeretem, de ez nem von le az értékelésemből, mert a levendula illatot alapból nem kedvelem. A tubusa nagyon szép. Kicsit drága szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

redheadvrouw

2018. április 15.

Az egyik kedvenc kézkrémem, csodás illata van és engem jobban is hidratál, mint egyes Loccitane vagy TBS hasonló kis tubusos kézkrém, pedig sokat gyűjtök es nekem durván száraz a tenyerem, a legtöbb kézkrém számomra hatástalan. A testvaj párját is nagyon szeretem. Már a harmadikat használom és amíg lesz venni fogom, levendulakedvelőknek must have.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Jasminum Officinale Flower/Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1