Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Romantikus virágok, ibolyavirág, bazsarózsaszirmok, vetiver.

Riliann

2020. február 28.

Nőnapra kaptam ajándékba. Könnyű, virágos illat. Elsőre a vetiver illata érezhető intenziven, majd az én bőrömön lassan átmegy bazsarózsába és ott is marad. Bár Toalett vizről beszélünk, a tartóssága nálam egésznapos. Még este tussolás után is érzem magamon. Egy próbát megér mindenképpen, aki szereti a nőies illatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Kinleyni

2018. június 21.

Engem sajnos egy az egyben a Célébre illatra emlékeztet több frissességgel, vizességgel. Azt sem szeretem, ezt sem fogom. Gyermekkorom jutott róla eszembe, mikor nagymamám rózsavizét lopva szagolgattam. Ennyi kedvesség és pozitívum társul számomra ehhez a kölnihez, ettől függetlenül teljesen lepontozni nem fogom, nem tehet róla, hogy a rózsaillat nem a kedvencem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

PerfumePippi

2018. május 27.

Nem értem az Avon termékfilozófiáját. 5-6 évente bukkan fel valami olyan illat, amit érdemes lenne megtartani - hogy ez bekövetkezik-e, azt nem tudni. Sokszor a karakteres, különleges illataikat kaszálják el, a beárazás is eléggé furcsa - a minőségről ne is beszéljünk; vannak igényesen összerakott darabjaik, meg olyanok, amik koszosan, foltokban kopnak a bőrről.

Ez az illat például egy gyöngyszem, noha sokan arra panaszkodnak, nem elég tartós - nekem mintám van, és valóban úgy érzem, hogy rendesen kell rétegezni és újrafújni, de ettől még az illat jó. Ebben az illatkategóriában (könnyedebb rózsás illat) amúgy nehéz egy bizonyos árkategória alatt jól működő és tartós illattal találkozni. Fel nem foghatom ugyanakkor, a cég miért hozott ki két hasonló kategóriájú illatot úgy, hogy látszólag ez az olcsóbb, valójában azonban nem (most a teljes árat vettem figyelembe) - igaz, a lassan nyomonkövethetetlen szirupos szörnyikékből is havonta jelenik meg újabb.

Visszatérve a Romantic Bouquet kölnire: ez egy klasszikus, és igen jól sikerült friss rózsa-feldolgozás. A kifújás/minta felkenés utáni első másodpercekben erősen alkoholos, de ez pár másodpercen belül eltűnik, és marad helyette egy nagyon kellemes, a tavaszt idéző zöldes-rózsás illat, amit enyhe gyümölcsösség tesz teltebbé, és picit édessé.Ezt a típusú illatot én ún. "alapdarabnak" tartom - sokféle helyzetben és négyévszakosan viselhető, kellemes komfortérzetet ad. (A másik hasonló darab a Perceive Oasis, ami egy jól sikerült Chloé-másolat-de az nem édesedik be.)
Akciósan mindenképpen megéri beszerezni, ha valaki jó áron szeretne "parfüm alap-gardróbot" felépíteni, ráadásul megvan az a nagy előnye, hogy mivel "rózsás alapillat", ezért abszolút nem tűnik katalógusos parfümnek, sem valami más illat másolatának. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 27.

tyutyu

2018. április 13.

Mindig kíváncsi voltam erre az illatra, mert tetszett a neve, és a virágok amik a "palackban" vannak :) Csak mintát rendeltem eddig, nagyon kellemes meglepetés volt! Sokan azt mondják hogy ez nem tartós...háááát rajtam elég tartós, és nem mondanám túl enyhe illatnak. És hát ennyi pénzért..mikor akciós csak 1300 ft. Nagyon finom illat, igazi virágos, kicsit zöldes is, és pont a virágzó fákat juttatja eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

vicuskat

2017. augusztus 9.

A végtelenül egyszerű külsejű Scent Essence-család meglepően finom illatú tagja. Persze tartósságot ne várjunk tőle, de hétköznapi szaladgálós illatnak elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

csillagpor1008

2017. április 3.

Kellemes tavaszias,friss illata van.. Csupa virág! Tavasszal és nyáron imádom használni. De sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 3.

Babimami

2017. február 27.

Kellemes virágos illatocska, erősen hajaz a Versace Red Jeans illatra. Nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 27.

adrica

2016. március 31.

Igen, a nevéből és az alattam szólóktól megtudtuk, hogy milyen illatú, ezért én már nem is azt ecsetelem, hanem magát a hangulatét, amikor hordom: Olyan finom lelkű, akár fehér hosszú ruhát viselő, nagy szalmakalapban szedi a kert virágait, de természetesen kesztyűben, kosárkába, és ollóval, utána rögtön már formára is vágja, a tornácon a bekészített limonádé, tea, uzsonna sütikék várnak. Ilyen nagyon lányregénybe illő csodás anyukának érzem magam tőle. Olyan jó hozzábújós, mindig tiszta, vasalt ruhás, de ugyanakkor csupa mosoly. Gond, az ő életét megkímélte, ha csak nem a tegnapi eső, ami kicsit összekuszálta a virágágyást, de nem okozott benne kárt. Egy nagyon optimista, nyugodt, kellemes parfüm ez. Persze nem tartós, ami kicsit beárnyékolja ezt az idilli képet, de se baj, mert lágyan, szinte jól eső hűvösséget árasztva akár többször is magunkra fújhatjuk kecsesen, úgy is csak a nagy melegben nyáron, illetve tavasszal kerül elő ez a kis aranyos egyszerű szépségű üvegcse. Na, lányok tovább ringatózom rózsaszín álomvilágomban és még fújok egy párat, hogy egy óránál tovább érezzem a fent említett jóleső ködöt :)
Egyébként komolyra fordítva a szót, már majdnem a nagy aláírásom lett ez a kis csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

Szlilla19

2016. március 14.

Friss, virágos illat, nem olyan tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

Friss, virágos illat, nem olyan tartós.

animaci

2016. január 29.

virágos illat, nem passzol hozzám, én az édeseket szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

virágos illat, nem passzol hozzám, én az édeseket szeretem

Színező anyag. (Piros)