Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ínycsiklandó citrusok, szicíliai bergamott, lime virág, cédrusfa.

Avon Scent Essence Lime-Verbena Kölni+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

jane79

2019. augusztus 14.

Úgy rendeltem meg, hogy nem volt alkalmam megszaglászni előtte. Nem bántam meg, nagyon szeretem azokat a parfümöket, ami citrusos. Nagyon olcsó volt és ahhoz képest elég tartós. Nyáron nagyon frissítő használni, nagyon gondolkozom, hogy a többi parfümöt is megrendelem ugyanebből a típusból. Ajánlani tudom csak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Krtek1

2019. július 31.

Vakon rendeltem a családnak ezt az illatát csupán abból kiindulva, hogy leginkább a friss illatok rajongója vagyok. 1000 forintért vettem, úgy voltam vele, annyiért bőven megéri kipróbálni. Nekem ez telitalálat volt, azt kell, hogy mondjam. Van benne valami mélyebb, mint egy sima citrusos parfümben, pedig sokat próbáltam már. Azok általában szimplán savanykásan maradnak meg, de ebben van valami kis édes is, ami olyan aromásan tartja meg az illatot. A parfüm üvege is sokat számít nekem, ez annyira visszafogott, kényelmes, kompakt, hogy csak na. Kölnitől nem lehet elvárni, hogy nyolc órán át intenzív illatfelhőt biztosítson, de nekem hidratált bőrön négy-öt órán át szépen érezhetőnek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

Mia0602

2019. június 21.

Valóban citrusos nagyon könnyed, lágy illat. Nyárra tökéletes. Kölni, úgyhogy hamar elillant, de ez nem von le az értékéből. Mondjuk én 1000Ft körüli áron vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 21.

Moncheechee

2019. április 30.

Lehet, hogy nagyképűen hangzik, de igényes parfümhasználó vagyok.Legyen az illat megdöbbentő, és jó értelemben letaglózó, bombasztikus, egyedi, fenséges. És itt ez a kis citrusos illatocska, amit imádok! Légies, könnyű, citrusos, nyáron azért szeretem, mert friss, télen azért, mert egy citromligetben érzem magam, és jó lesz a kedvem tőle. Tartós, és klassz az üvege is.Tuti!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 30.

Csipetke

2018. augusztus 16.

Nagyon finom illata van igazi nyári illat. Szerettem is használni. Szép letisztult üvege van. Egy bajom volt vele, nem volt elég tartós számomra. Elhasználtam mert nagyon tetszett az illata magamon is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

tátombák

2018. augusztus 16.

Annyira sajnálom ezt a kis parfümkét, mert ígéretesnek tűntek az illatösszetevők. Nagyon kellemes illata van, tavaszra/nyárra pont jó is lett volna. Csak sajnos a tartóssága egy testpermetével vetekszik.
Volt az avonnak zöldteás testpermete, ez konkrétan ugyan az, kisebb kiszerelésben. Akciósan 1000ft-ért vettem, azóta csak drágábban látom, de ennyiért sem érte meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Gabriall

2018. augusztus 8.

Gondoltam rendelek egy friss, citrusos illatot nyárra. Nem nyertem vele. Az illata nekem egy régebbi, bevásárlóközpontban pultról árult "nevenincs mostfogbefutni akciósan neked csak most X ezer ft" parfümre hasonlít, amit kaptam valakitől. Nem tetszik magamon, és nem is tartós. Enyhén citrusos meg édeskés, wc illatosítóra emlékeztet, és van benne valami, ami kifejezetten szúrja az orromat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

platinakuka

2018. augusztus 4.

Nem győzött meg, még munkahelyi elfújósnak sem.
Hamar elmegy az illata, és nekem a citrus nem csak citrom illat, múltkor a fejem is fájt tőle. Pedig nem jellemző rám. Kár.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Nem győzött meg, még munkahelyi elfújósnak sem.

Caitlin1222

2018. augusztus 3.

Nagyon emlékeztet egy régi Oriflame kölnire, ezer éve kerestem ezt az illatot. Egyedül a tartóssága gond, nagyon hamar elillan az illata. Ettől függetlenül 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

babuu

2018. június 2.

Nem igazán tartós, de az illata kellemesen frissítő. Nem bántam meg, hogy megvettem, mert nem volt drága és alapvetően nem rossz, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090

Színezék. Barnás sárga.