Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2014. december 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Orientális-Gyümölcsös illatkategória gránátalma koktél, cseresznyevirág, cédrusfa keveréke.

Anie

2016. december 18.

Én szerettem, az illata nagyon hasonlit a Police To be Woman parfümhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Én szerettem, az illata nagyon hasonlit a Police To be Woman parfümhöz.

Mackobunda

2015. november 15.

3-4 éve biztos megvan azóta sincs semmi baja, dísznek jó. Ez a lila még el is megy igazán virágos és üde illat...csak fújkálok mindenhova, magamra persze nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Cataleya

2015. október 5.

Most használtam el egy üveggel. Az olaj oké, hogy esztétikus de annyira nem jó érzés magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 5.

nettike

2015. április 4.

Az üvege nagyon aranyos, praktikus volt, a katalógusban egyből megtetszett főleg tetszett hogy fel kell rázni a használata előtt , a kéket, és a rózsaszínt használtam , az illatuk nagyon jó volt bár egyáltalán nem voltak tartósak.. viszont az nagyon nem tetszett , hogy a bőrömnek olajos érzete volt a használata után.. ez végett nem tetszett csak annyira!.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

berill99

2014. október 24.

teljesen nagy pénzkidobás nem jó az illata, nem tartós rajtam legalábbis szoval ez egy kicsit furi ez a 2 fázsú dolog ez az 1 ami tetszik nekem benne

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 24.

ancsa91

2013. október 15.

Hát... :( amennyire bezsongva kerestem, mivel nem ismertem ezért minél jobb áron. megvettem négy fajtáját is.... és hatalmasat csalódtam. az üvege kis aranyos, jó a kézben fogni. az olajos megoldással sincs bajom, először még az illata is nagyon jó de azt én kb fél óráig érzem... és az illatuk sem annyira erős :( akár hányszor ránézek elszomorodok. sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

smileyzso

2013. június 22.

Tényleg rövid ideig tart de legalább nem hagy nyomot a ruhán :)
Illata kellemes , nem az a az orrfacsaró illat .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 22.

Tényleg rövid ideig tart de legalább nem hagy nyomot a ruhán :)
Illata kellemes , nem az a az orrfacsaró illat .

kati545

2013. június 22.

Ráz, fúj és kész. Rövid ideig tart, de fújogatós parfümnek tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

Ráz, fúj és kész. Rövid ideig tart, de fújogatós parfümnek tökéletes.

EffySmith

2013. június 21.

Huuuha... Azt kell, hogy mondjam, nagyon érdekes parfüm család a Scentini. Legelőször a Citrus Chill-t (narancssárga) próbáltam ki, teljesen meg voltam elégedve vele. Tartósságára már nem igazán emlékszem, de 2-3 órát általában bírt. Aztán megrendeltem ezt is. Pénzkidobás! Két perc múlva már egyáltalán nem érzem a bőrömön. Most az Emerald Sparkle-el (zöld) kísérletezem, eddig egész jónak bizonyult. Tetszik az illata, a kiszerelése, a színe kicsit furcsa számomra, tartóssága pedig 1-2 óra. De ez a Purple Pulse...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Rarity

2013. május 11.

A kék testvérével rendeltem meg, amikor akciós volt. Nem kellett volna. Kellemes az illata, de olyan hamar elmegy, hogy az az érzetem támad, kár volt fújni magamra... Számomra pénzkidobás volt. Nem rendelném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Fényvédők: Benzophenone-3
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol