Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2011. augusztus 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

zdoreebaba

2014. január 24.

Imádom...imádom...imádom...
Egy baj van, hogy már nem gyártják. :(
Régen rengeteg mennyiséget el tudtam belőle használni. A kedvenc nyári tusfürdőm volt, aminek az illata még mindig itt kuksol az orrmányomban! :)
Hű de jó lenne, hogy ha visszatérne egy új néven!!
Biztos, hogy beszerezném az összeset...
Rettentően finom illata volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 24.

Imádom...imádom...imádom...
Egy baj van, hogy már nem gyártják. :(
Hű de jó lenne, hogy ha visszatérne egy új néven!!
Biztos, hogy beszerezném az összeset...
Rettentően finom illata volt...

Baboo

2012. április 11.

Én is nagyon szerettem ezt az illatot is. Igazi nyári hangulatot idéz. Megérdemli az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

Ksari

2012. március 19.

Az illata nagyon jó, viszont rettenetesen szárít és én allergiás is lettem rá :S (A tetoválásom kiütéses lett, és viszketett napokon keresztül, és utána jöttem rá, hogy csak ettől lehet. Viszont más Avonos tusfürdőnél szerencsére nem volt ilyen gondom, csak ezzel az eggyel.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

szkeri

2011. december 8.

Tavaly is és idén is ez volt a nyaralós tusfürdő, imádtam az illatát. Viszont sajnos viszket a bőröm minden Avon Senses terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 8.

Udreeh

2011. november 26.

A hatása átlagos, de az illata nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 26.

A hatása átlagos, de az illata nagyon jó volt.

Sorea

2011. október 14.

Nekem ez volt az egyik kedvencem. Kár, hogy már nem kapni :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. október 14.

Nekem ez volt az egyik kedvencem. Kár, hogy már nem kapni :(

eracream

2011. szeptember 4.

Nekem annyira nem tetszett az illata. Kicsit érdekes volt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

Nekem annyira nem tetszett az illata. Kicsit érdekes volt számomra.

termelinda

2011. augusztus 29.

Az illata isteni, talán egy kicsit szárítja a bőrt :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Az illata isteni, talán egy kicsit szárítja a bőrt :(

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Narancssárga.