Avon

Ár:   669 Ft és 1099Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. július 6.

Ár:   669 Ft és 1099Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Tökéletes felüdülés az élénkítő zöld tea, friss verbéna és a fűszeres gyömbér illatával.

Olív

2019. november 13.

Nem vagyok oda az Avon tusfürdőkért, ez egy csomagban volt, így elhasználtam. Az illata nem rossz, de nem is fogott meg annyira. Fürdés után nem sokáig lehetett érezni. Szárítja a bőröm, és nem is nagyon habzik. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Mia0602

2019. szeptember 22.

Zöld tea és verbéna! Rögtön lecsaptam rá, mert a testpermetét imádom. Sajnos ez nyomokban sem tartalmazza a várt illatot. Vígasztalhatatlanul csalódott vagyok!

Ha elvonatkoztatok a várt illattól akkor nem annyira rossz. Átöntöttem kézmosónak, a fiam odáig van az illatáért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

pattelin

2019. augusztus 12.

Nem szoktam Senses tusfürdőket vásárolni, mert általában nem vagyok oda értük. Gondoltam ezzel teszek egy próbát a zöld tea miatt! Nagyon tetszik!! Az illata szuper, valódi zöld teára emlékeztet. Eléggé tartós is, legalább is más Avonos tusikhoz képest! Frissít, a bőrömet sem szárítja, szóval tuti veszek még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Narancssárga.