Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Fudka, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   250 és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Krémes tusfürdő ínycsiklandozó karamellel, mandulával és sós jegyekkel. Kényezteti az érzékeidet és táplálja a bőrödet.

• hidratálja a bőrt és védi a kiszáradástól
  • felfrissít a bőrt
  • a sós karamell és a mandula illatával
  • bőrgyógyászatilag tesztelt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KK95

2018. szeptember 29.

Isteni illata van. Engem a Mars vagy Milky way italra emlékeztet és sokáig érezni a bőrömön. Nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 29.

JudithBeauty

2018. február 24.

Sajnos nekem is negatív tapasztalataim vannak erről a tusiról. Semmi köze a karamellás, mandulás illatvilághoz, amit elvártam volna. Ráadásul borzasztóan szárította a bőrömet, így utána nagyon sok testápolót kellett felkenni. Az sem teljesen igaz, hogy krémtusfürdő, mert az állaga inkább hígabb és sajnos irritációt is okozott. Vannak az Avonnak jobb tusfürdői, de ezzel most nagyon mellélőttek. Pénzkidobás volt, és szigorúan csak 1 csillagot érdemel (vagy annyit se)!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Luna1024

2018. február 1.

Ajándékba kaptam imádott Mamámtól, ráadásul rögtön két dobozzal. Fájó szívvel mondom ezt, de sajnos semmit nem ér. :( Az Avon megint átvert: az illatosított oldalnak totál nem olyan illata van, mint annak a folyadéknak, ami az üvegből visszaköszön... A papíron csodás, természetes sós-karamellás illata volt, csipetnyi mandulával, amolyan igazi Karácsonyi sütiillat, amitől összefut a nyál az ember szájában, de fürdés közben ez teljesen más irányt vesz: érződik a karamella, de valami furcsa, szintetikus formában, amit én utálok, mint minden "műanyag" illatot... Egyáltalán nem olyan, mint amit vártam. :( A hab a tortán, hogy még a hatását sem tudom dicsérni: tisztítani tisztít, de alig habzik, picit szárítja a bőrömet is, ráadásul csúszós, ami a kádban állva különösen életveszélyes tud lenni... Nagyon ritkán szoktam ilyet mondani, de ennek a terméknek konkrétan "gagyi" hatása van, ami ennyi pénzért nem elfogadható (500 ml-s változatom van kb. 1000 Ft-ért, könyörgöm, abból hány sokkal jobb tusit lehet venni???? - a kérdés költői...).
Biztosan nem fogom újravenni, az Avon joghurtos tusfürdői amúgy is sokkal jobbak és olcsóbbak. Nem is értem, hogy lehet ekkora minőségkülönbség ugyanazon márkán belül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

fonalaslany

2017. december 12.

Az illata nem nagy szám, szinte nincs is neki, az állagával pedig ugyanaz a bajom, mint a többi Avonos "creamy" tusfürdővel: csúszik, alig habzik, és szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Bubucim

2017. október 28.

Ismét bedőltem a katalógusban az illatosított oldalnak. :( Tavaly vettem meg, néhányszor használtam csak, mert bár az illata a falkanból szagolva nagyon finom, tusolásnál már sok(k). Hidratáló hatása 0. Már lassan egy éve a fürdőszobát ékesíti, mert egy pici késztetést sem érzek, hogy elhasználjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

eszci

2017. szeptember 21.

Az illata nagyon kellemes, kicsit szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Az illata nagyon kellemes, kicsit szárít

annajeney

2017. szeptember 7.

Ha valamiért nem szeretem az avont, az ez. Olcsónak olcsó a termékcsalád. De... használat közben és utána is jó darabig égeti és csípi a bőrömet (száraz bőrtípus). Még nem találkoztam ilyesmivel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

anettvagyok

2017. június 15.

Nem rossz, de egy idő után már alig vártam, hogy elfogyjon. Megunható illat, az állaga elég furcsa (már szót nem találok rá), és más AVON tusfürdők szerintem sokkal jobbak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Fabi95

2017. május 3.

Csak azt tudom írni, mint az étcsokis-kókuszos változatához! Nekem bejött az illata, ő a második kedvencem! Állagával sincsen bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

C92

2017. március 19.

Alapvetően imádom az édes illatokat, a karamellt és a mandulát, de ez valami borzalom! Szörnyű kellemetlen, mű illata van, egyedül a sót érzem rajta. Egyszer használtam, de azonnal le is mostam és másik tusfürdőt használtam, mert nem tudtam elviselni az "illatát". Hatalmas csalódás, maximum kézmosónak fogom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 19.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lilás piros.