Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2016. november 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Az Avon Garden of Eden testradír a lédús narancs, az édes bazsarózsa és a jázmin illatával fissíti, és simává varázsolja a bőrt.

FViktoria93

2019. március 12.

Tusfürdőként használom, felpezsdíti a vérkeringést, kellemesen tisztítja és puhává varázsolja a bőrt. Szőrtelenítés után is tökéletes, segítséget nyújt a szőrbenövések és gyulladások megelőzésében.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

OrosziEszti

2019. január 2.

Szerintem túl erős az illata, ami alapból nem tetszik. Radírozni valamennyit radíroz, de nem sokat ér. Vannak ennél sokkal jobb tertmékek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

elena066

2018. augusztus 30.

Szerettem az illatát és az állagát, de tényleg nem valami erős szemcsés testradír, inkább felsőtestre ajánlanám és érzékeny bőrűeknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

HenriettaDalma

2018. április 14.

Jó kis termék. Nyáron használtam és nagyon szerettem. Az illata friss, nyárias. Érezhetően puhább lett tőle a bőröm, főleg a combom környéke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

illeseniko

2018. február 24.

Inkább tusfürdőnek mondanám, mivel semmit nem használ. A szemcsék aprók, és túl kevés van belőlük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Marcsykamama

2018. február 16.

Az illata egész jó, desuerintem nem csinál semmit...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Az illata egész jó, desuerintem nem csinál semmit...

sancs

2018. január 8.

Átlagos termèk. A szemcsék benne aprócskàk, ami jó, mert nem karcolnak annyira. Az illata tetszik, finom virágos, visszafogott. Szeretem, hogy jól habzik így nem kell utàn tusfürdőt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Leander

2017. május 15.

Egy meglehetősen átlagos, se nem árt, se nem használ termék. Az illata szerintem felejthető, a hatása pedig meglehetősen visszafogott. Nem egy kifejezetten rossz termék, nem volt bele semmi gondom, nem irritált, de nem is radíroz valami alaposan, sokkal jobb termékek kaphatók ebben a kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

LajkoTimi

2017. április 17.

Edzés után használtam mindig, mivel nem túl intenzíven radíroz akár heti 4-5 alkalommal is. Tulajdonképpen egy nagyon erősen habzó, masszírozós tusi.Szerintem ilyen árért viszonylag nagy kiszerelést kapunk, az illatát szerettem, és a hatásával is meg voltam elégedve, szerintem újravevős lesz ^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Rockysinger

2017. március 20.

Különleges az illata miatt, és persze azért is mert olyan mintha egy radírozós tus fürdő lenne. Akár eltudom képzelni úgy is ha így adnák el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate