Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   449 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2017. január 18.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

• felfrissíti bőrödet és hosszan tartó, finom illatot biztosít.
  • a lédús narancs illata felfrissít, míg az édes illatú pünkösdi rózsa és a jázmin serkenti az érzékeket
  • 100%-ban természetes eredetű kivonatokkal

Kremcica

2019. május 25.

Nekem tetszik az illata, virágos és közben citrusos. Az hogy kevésbé habzik vagy hogy nem tartós az illata számomra bocsánatos bűn, mert az 500 ml-t olcsóbban vettem mint két Baleás tusfürdőt ellenben élményben nem rosszabb, intenzív illata van. Kettő fel literes kiszerelést használtam el, és azt kell mondjam nem rossz. Az alkoholtartalma ellenére nem szárított. Újra nem veszem mert ráuntam, de akciósan akár tusfürdőnek akár kézmosónak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Adribogyi

2019. február 2.

Jó illata van, habozhatna jobban, illetve vannak nála olcsóbb tusfürdők, de ki lehet jól fogni amikor le van akciózva

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Tothxheni

2018. december 3.

Finom illata volt, de hasonlóan az előzőhöz semmivel sem nyújtott többet, mint mondjuk a feleannyiba kerülő balea-k.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

csillam94

2018. november 26.

Az illata nem rossz, de nagyon híg és alig habzik. Összességében nem nagyon jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

sophiie

2018. július 13.

Géles állagú, kellemes illatú tusfürdő. Jól habzik és szépen tisztít. Egy bajom van vele, mégpedig, hogy a csomagolásán a lyuk nagyon szűk, ezért ki kell belőle erőszakolni a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

Csilluska

2018. június 19.

Ajándékba kaptam egyszer, de nem sok minden maradt meg belöle emlékeimben. :D Nem egy csodaszer, de nem is ártott, illata kellemes volt, nem irritált stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Azurlepke

2018. május 30.

Szeretem a virág illatú tusfürdőket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Szeretem a virág illatú tusfürdőket

bellino

2018. március 11.

Fürdés közben kellemes az illata,viszont utana egyaltalan nem marad meg sajnos.Az adagolasa eleg nehézkes,alig lehet felnyitni a tetejet,majd letörik a körmöm,olyan erősen kell felhúzni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Ali

2018. január 30.

Én nagyon szeretem. Kellemes az illata, nem túl tolakodó, számomra egy olyan termék, amit minden évszakban szívesen használok. És szerintem nem szárítja a bőröm, legalábbis biztos nem annyira, mint mondjuk egy habfürdő. Testápolót meg amúgy is mindig használok, így nálam ez nem opció.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

canimbenim

2018. január 19.

Nagy kiszerelésben (pumpás változat azt hiszem 7dl) rendeltem ilyet és a vizi gyümölcsös illatot. Először is nagyon rossz az adagoló, kb 10szer kell nyomni h megfelelő mennyiség kijöjjön a tubusbol. A másik, hogy egyáltalán nem habzik. Sajnos a legnagyobb problémám vele, hogy iszonyatosan irritálja a bőröm , különösen intim helyen. Pedig nem vagyok érzékeny bőrű, de az avonos tusfürdőknél sokszor tapasztaltam,hogy irritálják a bőröm. Illetve a sampon is nagyon csípi a szemem ha belekerül véletlenül. Viszont az illatuk nagyon kellemes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.