Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisz, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Fedezze fel a friss virágok, a narancs és a vanília izgalmas és Pazar illatait.

selyemepi

2013. november 15.

Bejön az illata,de mindennek mondanám, csak éppen testradírnak nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Bejön az illata,de mindennek mondanám, csak éppen testradírnak nem.

kalmaniki

2013. augusztus 8.

Imádtam ezt a testradírt, intenzíven radíroz és az illata is igazán különleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Imádtam ezt a testradírt, intenzíven radíroz és az illata is igazán különleges.

viktorianikolett

2013. augusztus 2.

Hát a radírozó hatása nem igazán vált be...illata viszont kellemes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Hát a radírozó hatása nem igazán vált be...illata viszont kellemes :)

kriszta49

2013. március 16.

Ez a testradír tényleg nagyon jó. :) Ilyen nagyobb szemcsék vannak benne, illata nagyon kellemes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

Xinezia

2013. február 17.

Én szeretem, nagyon jó termék. Hátamra szoktam használni, leginkább nyáron, vagy évközben egy-egy olajos hátmasszázs után. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

timcsike1989

2012. október 28.

nagyon jo puha töle a böröm és az illata is tetszik. mielött epilálom a lábam gyakran használom és sokkal könnyebben kijönnek a szálak és sokkal jobb a végeredmény is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

picinetti

2012. augusztus 20.

Jó kis testradír. Elég sokáig kitart és az illata is rendben van. Talán lehetne picit szemcsésebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

pink sunrise

2012. július 28.

Szerettem,de az illata annyira nem állt közel a szivemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Szerettem,de az illata annyira nem állt közel a szivemhez.

claudia

2012. július 16.

Imádtam míg volt. Az illata valami isssteni, jól radíroz utána extra puha lett a bőröm :) Mindig használtam így elfogyott három hét alatt a következő katalógusban meg nem volt benne, sajnálom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Barbi-Lou

2012. július 15.

A testradír funkciójával nincs semmi probléma, de az illata nagyon gyorsan elillan és gyenge.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate