Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: Szilva, Módosítva: 2014. július 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 200 ml

Esztuci

2018. május 3.

Nagyon szerettem ezt a bőrradírt. Kellemesen radíroz, nem túl kevés, nem túl sok, épp tökéletes. Az illata azóta is a kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 3.

Leander

2018. január 30.

Egy nagyon átlagos testradír. Se a hatása, se az illata nem kiemelkedő vagy különösebben érdekes, de gondot se okozott a használata, nem irritál, közepes mértékű radírozó hatása van. Mindenféle szempontból egy közepes teljesítményű termék - aki igazi felfrissülésre és spa élményre vágyik egy testradírtól, annak mindenképpen mást javasolnék, de ár-érték arányban igazából egy vállalható termék, hétköznapi használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

csudex

2017. július 16.

Kellemes illata van, megfeleloen habzik, egesz sok radirozo szemcse van benne. En ugy gondolom ezert a penzert megeri az arat, de nem ez a kedvenc radirom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

nicolekitti

2017. július 10.

Régen rendszeresen használtam, nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Régen rendszeresen használtam, nagyon szerettem.

HardCandy092

2017. június 26.

Én annyira nem voltam oda érte, az illata nagyon finom. Mondjuk radíroz, de néha azért inkább karistol, és én esetenként viszkettem is utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

szatmari.mariann

2017. április 14.

Szuper cucc. Sima puha illatos lesz a bőröm utána

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

Szuper cucc. Sima puha illatos lesz a bőröm utána

Enci90

2017. január 18.

Nagyon jól radíroz! Olyan az illata mint a tusfürdő párjának. Unsex illatú. Nem karcolósak benne a szemcsék, de elég nagyok és jól radíroznak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Csibedli

2016. augusztus 18.

A kedvencem, sőt, az egész család szereti. Csak az összetevői miatt adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Ella

2016. május 24.

Volt ilyen testradírom. Átlagos, jó az illata. Nagy és kevésbé érdes radírozó gyöngyöket tartalmaz, de nem rossz, ennyi pénzért megér egy próbát. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Christi

2016. február 5.

a környezetemben mindenki áradozott erről a termékről így megrendeltem. hatása köszönőviszonyban sincsen a balea testradírokkal szemben, és nekem az illata sem jött be. elhasználom de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate