Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Tusolózselé misztikus illattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Ada992

2017. június 13.

Régebben használtam párszor. Szerettem. Egy hátránya van,hogy nem eléggé habzik.Viszont az illata nagyon finom,keleties,különleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Ella

2016. május 24.

Volt valami furcsa, kellemetlen mellékillata, ami miatt nem rendeltem újra. Egyébként hatását tekintve átlagos Senses tusfürdő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Kendralinx

2016. április 9.

nagyon jó illata van de azért szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

nagyon jó illata van de azért szárít

pinky001

2016. január 7.

Ezért a tusfürdőért meg voltam őrülve anno. Annyira különleges illata volt! Kár, hogy ez új verziója labdába se rúg mellette. Az illat nagyon sokáig megmarad a bőrön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 7.

ribizlizizi

2015. július 27.

Nagyon finom illata van, kár, hogy már nem jutok hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

Nagyon finom illata van, kár, hogy már nem jutok hozzá.

JudithBeauty

2015. június 1.

Az illata egész jó, bár kicsit erős. A bőrömet szárította, legalábbis ez a régebbi csomagolású termék. Azt hiszem, hogy megszűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 1.

Danina9592

2015. március 26.

Na ez a másik senses tusfürdő amit soha semmilyen körülmények között nem próbálom úja. Ajándékba kaptam, de kézmosónak is alig fogyott el, szó szerint hányingerem volt tőle, és ezzel a család többi tagja is így volt. Még egy csillagot sem adnék szívem szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

djkaty

2015. január 30.

Bár a vásárlóim kedvence ez a tusfürdő, számomra túl erős az illata, de ez egyéni ízlés kérdése is. Aki intenzív, nőies illatra vágyik, annak ideális lehet, de hajlamos szárítani a bőrt, így télen mindenképpen szükséges tusolás után a testápoló használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

piskótatészta

2014. június 8.

Időnként újraveszem,szeretem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Időnként újraveszem,szeretem az illatát.

adawhore

2014. április 16.

Vettem egyet. Még nem próbáltam ki, de lassan eljön az ideje. Az illata így a dobozból nekem olyan furcsának tűnik, túl édes, talán de nem tudom mi a pontos problémám vele. Biztosan nem az én illatom. Ha jól fog hidratálni és habzani, akkor talán megkapja a 4-et, de így egyenlőre 3*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.